HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

İnşallah sağlıkla devam eder gebeliğin canım aklına kötü şeyler getirme.. Geç döllenme olmuş olabilir o yüzden kese henüz küçüktür. Sac yolk önemli onu gördüyseniz bebek beslenmeye büyümeye başlamış demektir. Kalp atışı için ne zamana gün verdi?
Bu dönemde mümkün olduğunca stres olmadan rahat olmaya çalış, Allah'a sığın duanı et..

Kan testine göre çağıracagiz dedi 1 hafta içindede bebeği görmek gerekiyor dedi..Bilmiyorum ki kadında şaşkındi yani cok karsilastigimiz bir durum degil dedi kanama alanı mi nedir çok büyük yani..ay bilmiyorum inşallah güzel olur sonu kötü düşünmek istemiyorum ama korkularım da çok fazla. Allahim inşallah bebeğim beni birakmaz..

net bi kanama alanı olsaydı belli olurdu canım bence daha farklı bişeydir, sen bi perinatoloğa git (Riskli gebelik uzmanı) . Onların cihazları daha gelişkin oluyor daha net bi teşhis koyabilir..

Ay ben de hala regli bekliyorum, yarın sabaha kadar gelmezse test yapıcam, çok daraldım beklemekten pufff

arkadaşlar bir sorum olacak,
döllenmiş embriyolardan sadece bir kaçını rahme enjekte diyorlar, diğerleri çoğunlukla imha ediliyor, ya kafama acayip takılıyor o embriyolar canlı bebek kategorisine giriyor mu? nasıl oluyor kafam çok karışık arkadaşlar
bunu araştıran var mı bana fikir verebilecek olan

canım onlar sadece embriyo hücrelere ayrılmış embriyo, daha kalpleri oluşmamış, beyınleri oluşmamış canlı sınıfına girmıyorlar tıbben...

yaa bunu diyen birkaç kişi daha oldu ama ikiz olsa çok daha fazla artmaz mı değer?
senin nasıl artmıştı canım
hayır canım senin değerin de ikiz için gayet yeterli bir artış.. Benim transferin 10. günü ilk değerim 96 idi, ikincisi 340'tı.. Sonra bi hafta geçti ve keseyi gördük, iki hafta sonra da tek kesede iki bebek kalp atışı duyduk :) Yani böyle minimal değerlerle de ikiz olabiliyor :)

ahhh hayırlısı
biz ki ikiz bebekten çok korktuğumuz için tek embriyo istedik, buna rağmen olursa da çok güzel bi süpriz olur

ahhh hayırlısı
biz ki ikiz bebekten çok korktuğumuz için tek embriyo istedik, buna rağmen olursa da çok güzel bi süpriz olur

merhaba :)
benim daha zamanım var psikolojim bozulmaması adına çok sık girmesem de ara ara takip ediyorum sayfayı bu gün senin haberini görünce çok sevindim hayırlı olsun sağlıkla kucağına alırsın inşallah meleğini
bende bu gün son evrakları verdim heyet raporu için artık rgl olmayı bekleyeceğiz hafta sonuna kadar olmuş olurum ve dr haber veceğim rgl 2. günü muayne ve heyet raporu 2 günde çıkar dediler inşallah çıkar yetişir ilaç ve iğnelere başlayacağım
kafama takılan bir şey var yardımcı olursanız çok sevinirim
ben hep 35 yaş altındaki bayanlara 1 embriyo enjekte edildiğini 35 yaş üstündeki bayanlara 2 yada durum değerlerine göre 3 enjekte ettiklerini duydum
eylül bitti artık ekimde benimde ilk tüp bebek olacak 2 başarısız aşılamadan sonra
ben 33 yaşındayım hastaya soruyorlarmı kaçtane koyacaklarını paylaşıyorlarmı
siz kaç yaşındadınız ? özellikle tek embriyo kendiniz istemişsiniz ?

Canım devlette yönetmelik gereği neyse o yapılıyor. Ama çoğu özel hastane 35 yaş altına da 2 koyuyor anne isterse. Mesela ben. 31 yaşındayım. 2 tane koydu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…