HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Bilmiyorumki whatsapptanda konusamiyoz bikac gundur yazarim biara

Canim ben ilk denememi şubat ayinda apar topar hic arastirmadan yapmistim metro hastanesinde hic bir bilgim yoktu direk basladik sadece 1yumurta olusmustu transfer oldum negatif sonra uzun arastirmalar sonucu gokhan beyi buldum gidip gorustuk yine subat ayindaydi gokhan hocam bana bir liste verdi saglikli beslenmeyle ilgili yememem ve yemem gerekenler bana teatrio vitamin ve biesteron verdi 3 ay kullan dedi hergun 1 saat yuruyus dedi yumurtalari calistiriyormus birde ben bitki kuru yaptim arisutu takviyesi eviz badem kuru incir yedim 3.5 ay kullandim sonra tedaviye basladik canim bu sekilde oldu cok sukur şifasini gordum ama gercekten gokhan bey cok iyi bir doktor

Ben 10 gün rapor aldım11. Gün başlayacağım çok mu aldım acaba
Vuuuu sen bayağı dinleneceksin o zaman canım. 3 kesin veriyor da . Ben perşembe cuma da alsam 5e tamamlasaım mi diyorum. Benim yol var. Ben araba kullanmıyorum.
Dolmuş lar çok fena bilen bilir

Senin is eve yakın mi canım . Araba ile mi gidiyorsun ise

Kızlar ben hamileyim
Değerim 670 çıktı
Aaaaa hayırlı olsuunn yaşasıııınnn darısı diğer isteyenlere inşallah
Değer çok iyi çıkmış kaçıncı günündü canım?

Senin is eve yakın mi canım . Araba ile mi gidiyorsun ise
Yok yakın değil canım arabamla gidip geliyorum ama ona rağmen 3 gün rapor alıp gitmedim işe evden bile çıkmadım.. sadece 3. Gün sitenin altındaki markete yavaş yavaş yürüyerek gidip gelmiştim hava almak iyi gelmişti :)

Aaaa masallah tebrik ederim cok guzel bir haber bu bugun kacinci gunundu transferinin

12. Günümdü

Degerin masallah cok iyi 2 tanemi transferdi canim

1 tane transfer oldu canım

Aaaaaaaaa....
Tebrikleeeerrrrr

Çok teşekkür ederim kızlar çok mutluyum çok şaşkınım
Öğrenme anım da çok süprizli oldu
Sabah kan vermiştim ama eşim seyahatteydi onu beklicektim
Sonra doktor aradı, ben sonucu soracak sandım
Direkt tebrikler dedi, ben daha öğrenmedim diye ağlamaya başladım

Darısı isteyen herkese inşallah

Vuuuu sen bayağı dinleneceksin o zaman canım. 3 kesin veriyor da . Ben perşembe cuma da alsam 5e tamamlasaım mi diyorum. Benim yol var. Ben araba kullanmıyorum.
Dolmuş lar çok fena bilen bilir
Al canım sadece 1 kere bu anı yaşıyoruz sonra çalışmaya devam nasılsa

İ Yuppiiiiiiii! Canım o kadar mutlu oldum ki!!! Allahım süper bir haber bu sağsalim eline almayı nasip etsin Allah. Pazartesi transfer var benim. Dua et hamiş :)

İ
Yuppiiiiiiii! Canım o kadar mutlu oldum ki!!! Allahım süper bir haber bu sağsalim eline almayı nasip etsin Allah. Pazartesi transfer var benim. Dua et hamiş :)
Çok çok dua edicem sana canım
Benim de ptesi idi transfer günüm
İnşallah senden de güzel haber alcaz

Çok çok dua edicem sana canım
Benim de ptesi idi transfer günüm
İnşallah senden de güzel haber alcaz
Seninle çok ortak yönümüz vardı hatırlarsan. İnşallah bir ortak yönümüz daha olur pozitifi görerek canım. Moral oldun bana. Ay o kadar sevindim ki! Okurken sesli tepki vermişim :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…