HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Ben yaptırmayacağım göğşen bey gerek yok dedi
canım senin ilk denemen ve 2 embriyon var. ikisini de tarnsfer edecekler zaten. pgt yapılsa da yapılmasa da. eger fazlaca embriyon olsa idi belki yaptır derdi. ama ikisini de tarnsfer ederler bence sana gerek yok. maddi olarak da ekstra ücret zaten. İyi olmuş. sen o 2 tane minnağa odaklan

tam detay bilmiyorum canım doğrudur. bu arada ücret bayağı fazlaymış
EWT MALESEF ÜCRET FAZLA CANIM... 23 KROMOZOMA BAKIYORLAR....
5. GÜN EMBRİYOSU YANE BLAST OLMUŞ EMBRİYODA DIŞARIYA ÇIKMAK ÜZERE OLAN UFAK ZAR GİBİ BİRSEY VAR İŞTE BU ZARDAN PARÇA ALIP O ŞEKILDE GENETİĞE YOLLUYORLAR... BU ZARIN OLUŞMASI İÇİN EMBRİYONUN 5. GÜNE GİTMESİ ŞART DİĞER TÜRLÜ TÜM KROMOZOMLARI İNCELEYEMEZ PGT YÖNTEMİ...

BENDE 10 EMBRİYO 5. GÜN DONDURULMUŞ VAR BUNLARIN İÇİNDEN SECİM YAPABİLMEMİZ İÇİN EMBRİYOLARIN PGT YE GİTMESİ GEREKIYOR... 2-3 TANE EMBRİYOM OLSA HİÇ PGT İLE UĞRAŞMAZ ŞANSIMI DENERDIM ... SONUÇTA VEREN RABBİM NASİP ETTİYSE HER TÜRLÜ TUTUNUR BEBEĞİM BANA

aynen öyle... embriyo sayısı az ise çok gerek yok gibi. ama fazla ise o zaman iş değişebiliyor. hakkında Allah hayırlısını versin. insallah bu emeklerinin karşılığını alırsın

yok canım malesef.. Komşuyu bırak anamdan da kayınvalidemden de hayır yok..

sen nerde oturuyosun bi söyle bakem bana

Ehehehr
yok canım malesef.. Komşuyu bırak anamdan da kayınvalidemden de hayır yok..

sen nerde oturuyosun bi söyle bakem bana
Bak şimdi beni hedefledi ehehe. Gel canım ayıp ettin. Mamak tarafindayim.Beklerim her zaman. Çok yemek bilmiyorum ama yaparım ben bi şeyler . Sen de bebeklerinde doyar

Son düzenleme:
Ayyy yine heyecan basladi yaaaa..

Adige_ cerkez güzelin opusu.. allahim insallah kaliteli yumoslarin olup hepsi sagliklica döllenir..

Veee sahalarin test gününün sabirla bekleyen hatunu

_meLinDa_ ve bir günü daha devirdik... safak 2 ...

Veeee sabirla dua ilen beklenen S sinkar @Maviay1778 utopian @guneskaya0101
ilsas 'nin bebitolari....

DUA DUA DUA... bu yolda olan hepinize dua ediyoruz ....

Ehehe simarcam. İnşallah güzel sonuçlar haberler gelir. TuM isteyenlere . İçinde bana da

Bak gebeli
ikisi de bana 2 km uzaklıkta oturuyor ama hayır yok dedim ya..

senden de hayır yok anlaşılan

vay ben nerelere gideyiiimmmm karnımda iki çocukla bi besleyen çıkmadııı
Bak gebelik takviminde bile önümüzdeki günlerde kilo alacaksınız dikkat edin diyor. Bizim kız hala yemek derdin de

çok heyecanlıyım
eşim yarın 2 günlük seyahate çıkıyo, ctesi öğleden sonra gelecek
sabah kan vericem ama sonucu onla almaya gidicem, kendim bakmaya da cesaretim yok
ay hiçbir şeye cesaretim yok resmen

çok heyecanlıyım
eşim yarın 2 günlük seyahate çıkıyo, ctesi öğleden sonra gelecek
sabah kan vericem ama sonucu onla almaya gidicem, kendim bakmaya da cesaretim yok
ay hiçbir şeye cesaretim yok resmen

Ay kizz nasil dayanicaaaannn.. sonucun 1 saate cikiyo ama sen ögleni beklicen... müthissin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…