HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Ben forumu kullanmayı henüz öğrenemedim de :)
Sevindim daha iyi olduğuna.
Benim şimdilik iyi gidiyor. Geceleri kasik agrilarim oluyor biraz, uyutmuyor. İnşallah sorunsuz rahat atlatırız bu riskli günleri de artık forumda hangi ismi koysam moduna geçeriz.

Hanımlar. Affınıza sığınarak soruyorum. Transfer sonrasi ilişki ne kadar süre yasak? Doktorumla henüz irtibata geçemedim. Transferden 17 gün geçti, bebek de tutunmuş şükür. Ufak bir ilişkinin zararı olurmu ki?

Doktorum daha erken olduğunu ilaçlara devam etmem gerektiğini söylemiş.Benim umudum kalmadı ama bilmiyorum.

Ben keseyi görmeye gittiğimde ilişki serbest demişti canım.. transferimin 17.günüydü. ama riske atmak istemediğimden kocamla kanka modundayız hala ilk 3 ay düşünmüyorum ilişki

Doktorum daha erken olduğunu ilaçlara devam etmem gerektiğini söylemiş.Benim umudum kalmadı ama bilmiyorum.
Ne desek boş canım hayırlısı olsun.. genelde hemen bıraktırmıyorlar ilaçları, regl oluncaya kadar devam diyor bir çok merkez.. kaçıncı günündü bugün?

Minesuu canim cok gecmis olsun.. aspirin ve clexane yi kesin kesmistir doktorun bendeki gibi... bu topigin nazar boncugu sanirim kanama Allah bebislerimizi korusun.. bidaha asla kanama olmaz insallah...
Sagol.kuzum ya. Sorma sorma coraspirini kesti cleksana devam bugun muayene oldum yine icerdd kanama alani var. Ama krnimdan gorunmuo bi turlu o kadarda sıķıstim vajinaldan gorunuyor anlamadim.ben bu isi ya

Sagol.kuzum ya. Sorma sorma coraspirini kesti cleksana devam bugun muayene oldum yine icerdd kanama alani var. Ama krnimdan gorunmuo bi turlu o kadarda sıķıstim vajinaldan gorunuyor anlamadim.ben bu isi ya
Dün kanamanın nereden geldiğini bilmiyoruz dediler bugünde rahimde kanama alanımı var diyorlar.canım ta çok geçmiş olsun.umarım hemen atlatırsın

Kızlar bugün 7. Gün değer 2.88 çıktı helak oldum ağlamaktan. Çok çok üzgünüm. Gözümün önünden gitmiyor ultrasonda izlediğim görüntüler. Cumartesi testi tekrarlamamı istediler ama umudum kalmadı.

Kızlar bisey sorucam, bugun sabah kahvaltısından ve aksam yemegınden sonra kusmaya başladım ama kusarken ister istemez ıkınma gibi bişey oluyo ve kullandığımız jel ceviz büyüklüğünde içi siyah gibi geri geldi korktum bide hani ıkınma oluyoya bişey olurmu korkmaya başladım ben

Olmaz canım herhalde içini ferah tut bugün dr bana maraton koşsan bişey olmaz dedi. Hasta değilsin hamilesin hayatına devam et dedi. Denize girmek yasak, ilişki yasak

Olmaz canım herhalde içini ferah tut bugün dr bana maraton koşsan bişey olmaz dedi. Hasta değilsin hamilesin hayatına devam et dedi. Denize girmek yasak, ilişki yasak
Gerçektenmi ya valla içim içimi yedi, öle ıkınma gelince aklım çıktı, deniz ve ilişki üstüne para verseler olmaz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…