HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Insallah hepsi guzel guzel gelisir canim allahin izniyle
F Fellicita ne durumdasın?Aynı gün başlamıştık sanırım tedaviye..Benim yarın opu nasipse..Çok dua bekliyorum..
cnm dualarım seninle sıkıntısız ağrısız hemen atlatman için inşallah yumoşların hepsi uslu uslu gelişip sana kavuşacakları günü beklerler,benim transferim iki ay sonraya ertelendi maalesef sizlerin güzel haberlerini duydukça motive olacağım

Merhabalar koca göbekli yol arkadaşlarım bugün transferim oldu 3. Gün embriyosu. Çok heyecanlıyım şimdilik yatıştayım test günüm 21 haziran 19 unda yapabilirim dedi hemsire
Siz de durumlar nasil
"Koca göbekli yol arkadaşlarım" tam bizi anlatmış çok güldüm vallahi bu arada heyecanına ortağız hayırlı olsun inşallah

Canim sen cuma OPU olucaktin? Benmi yanlis anladim? Bisey mi kacirdim bilemedim.. kan degerlerin en son yüksek cikmisti.. HAkkinda hayirlisi olsun canim benim..

Kızlar 4.tüp bebek demek 1tüp bebek yaklaşık 8000 TL ise 4tüp bebek için30000tl felan mi alıyor doktorlar
malesef evet cnm ama ayni merkzde denemeye devam edersen biraz indirim yapiyorlar. bi de bastan başlamaz da dondurulmus embriyolarinla denersen opu ücreti alinmadigindan daha uyguna geliyor. ben iki raporlu bir normal denedim toplam 18 bin filan gitti suana kadar

Kızlar ben opu oldum ve geldim..Hiçbir şey hissetmedim sonrasında da ağrım yok çok şükür.4 folikül toplanmış embriyolog yarın arayacakmış yumurtaların durumunu bildirmek için.merakla bekliyorum.Transfer olanlara da hayırlı olsun.İnşallah hepimiz bebişlerimize kavuşuruz...

Ay cok sükür cok sevindim .. hepsi dolu doludur insaallah sagliklada döllenir canim,,
Hep aklimdaydin..

Haftaya da ben olacağım opu biraz korkuyorum. Ama iki histereSkopi geçirdim katlanacagim.... inşallah yarı güzel haberler gelir canım. Hadi bakalım cok geçmiş olsun

Kızlar bi sorum var size....bir haftadır gÖnal f ve menopur kullanıyorum. .. dün ve bugün de çatlama önleyici cetrotide... dun kontrolde en buyuk 15mm yumrtalarin..ama biraz önce akıntım oldu şeffaf. .. akıntı normal miiii

Cooook normal canimmm.. yumoslar büyüyo..

Ay cok sükür cok sevindim .. hepsi dolu doludur insaallah sagliklada döllenir canim,,
Hep aklimdaydin..
Çok teşekkür ederim cnm yarın döllenip döllenmediğini söyleyecekmiş doktor arayıp.Doktor büyük ihtimalle salı transfer olur dedi.Biz tam çıkarken bi kadın ve eşi ağlayarak çıktı sanırım negatifti..her şeyin hayırlısı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…