Haziran Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti👼👼 Haziran ayında transfer olacaklar inşallah pozitif haberler alalım🙏💜🤰🏼

ceylansvnc070707

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2024
78
121
Herkese Merhaba transfer olacaklar buluşalım sohbet edelim Benim 3 haziranda transferim var. 4 Haziranda doğum günüm inşallah bana en güzel hediye olacak Allahın izniyle inşallah bu kez pozitif olur ve sağlıkla bebişime kavuşurum benimle aynı süreci yaşayan yoldaşlarım inşallah Haziran ayı bize uğur getirir neler yapıyorsunuz? Ben estrofem, progestan ve prolutex iğne ile transfere hazırlandım. D vitamini ve folik asit kullandım.

Gayet güzel cnm sonucun benimde 2022 8 aralıkta 139 du ikinci testimde 359 du oglum oldu rahat olun derim 100 üzeri iyi bi sonuç
Yaaa nasıl sevindim anlatamam inşallah daha önce olumsuz deneyimlerim olduğu için açıkçası yüksek olmayınca endişelendim. İnşallah sağlıkla bende yavruma kavuşurum size çok teşekkür ederim umut olduğunuz için

Amin inşallah kavuşursun cnm endişelenme önemli olan iki katı yükselmesi

Kızlar 5. gün embriyosu transferi oldum 12 haziranda bugün 6. gün.. Allahım hiç belirti yok gibi ama ne bileyim vesvese de yapmak istemiyorum

Kızlar 5. gün embriyosu transferi oldum 12 haziranda bugün 6. gün.. Allahım hiç belirti yok gibi ama ne bileyim vesvese de yapmak istemiyorum
Canım ben de 12 Haziran'da transfer oldum. Belirtilerim bir var bir yok bu benim ikinci transferim o yüzden sürekli karşılaştırma yapıyorum malesef . Daha da dayanamicam Perşembe test yapicam

Amin inşallah kavuşursun cnm endişelenme önemli olan iki katı yükselmesi

Sizin test günü erkenmiş bana 24 dedi doktor
Benimde 12 Haziran da oldu tranferim bana da 24 u dedi sizde belirti varmı bnm göğüs ağrım çok var

Merhaba benim 10 haziranda transferim oldu öğleden sonra 3 gibi Tranferin 8. Günü bugün sabah evde erken gebelik testi yaptım negatif çıktı 5.gun embriyosu taze transfer daha sonra pozitif sonuc alan varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…