Haziran Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti👼👼 Haziran ayında transfer olacaklar inşallah pozitif haberler alalım🙏💜🤰🏼

Merhaba benim 10 haziranda transferim oldu öğleden sonra 3 gibi Tranferin 8. Günü bugün sabah evde erken gebelik testi yaptım negatif çıktı 5.gun embriyosu taze transfer daha sonra pozitif sonuc alan varmı🙄🥺
Henüz erken geç tutunmuş olabilir. Test gününüzde direk kan tahlili yapmanızı tavsiye ederim. Beklemek zor dayanmak zor ama sonucu pozitif olarak öğrensenizde test gününü beklemek zorundasınız negatif olarak öğrendiğinizde de (inşallah bu durum olmaz) beklemek zorundasınız. Daha kese gözükecek sonra kalp atışı uzun bir süreç bizleri bekliyor umudunuzu yitirmeyin 🙏

Merhaba benim de transferim 10 haziran 3.gun 2 embriyo ve 3 gündür evde böyle test yaptım bugün ki daha belirgin gidip daha kan vermedim eşim cumayı bekleyelim diyor 😊

Henüz erken geç tutunmuş olabilir. Test gününüzde direk kan tahlili yapmanızı tavsiye ederim. Beklemek zor dayanmak zor ama sonucu pozitif olarak öğrensenizde test gününü beklemek zorundasınız negatif olarak öğrendiğinizde de (inşallah bu durum olmaz) beklemek zorundasınız. Daha kese gözükecek sonra kalp atışı uzun bir süreç bizleri bekliyor umudunuzu yitirmeyin 🙏

Teşekkür ederim Allah razı olsun güzel dilekleriniz için moral oldu inşallah🙏 Allah'm bebek hasreti çeken herkese hayırlısını kolaylıkla sağlıkla nasip etsin inşallah 🤲🤲

Günaydın ben bişey sorucam tüp bebek tedavisiyle yumurta transfer edildi bugün transferin 6. Günün fitili yaparken hiç zorlamıyordum ama son iki gündür fitili koyarken zorlanıyorum vajinam daralmış zor giriyor önce yoktu bu hamilelik belirtisimi regli belirtisimi yada neden oldu

X