Haziran 2024’te burun estetiği olanlar burada toplanalım mi?

isabellaus

Guru
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2013
965
575
37
Merhabalar, yeni burun estetiği olanlar olarak burada toplanıp birbirimize destek olabiliriz diye düşündüm. Ben 10 Haziran’da ameliyat oldum. Şuna için memnunum.

Merhaba
Ben 2 subatda ameliyat oldum
Çok da yeni değilim ama desteğe varım
Memnunmuyum eh işte
Bazen beğeniyorum bazende okadar çok pişmanım niye yaptım dıyorum

Hoşgeldin Tam oturması 1 yılı bulacak diyor doktorlar ve herkes. Umarım bir yıl sonunda hersey istediğin gibi olur. Kalın derili miydin ince mi? Tecrübelisin bana göre o yüzden iyi ki geldin acaba burun içi yaralarının iyileşmesi ne kadar sürdü?

Hoşbuldum
Derim orta,bana göre ince doktoruma göre orta
Bende iç yaralar 3 ay sürdü özelıkle burun içi kenarlar,daha geçen hafta uzun bir dikiş ipi çıkardım burundan,ben açık ameliyat oldum sız peki
Sizinki çok yeni ılk 3 ay çok dıkkat et
Ama memnun olduğuna sevindim
Çünkü zor bir süreç

Ben de açık ameliyat oldum. Doktorum kalın derilisin dedi ancak ben orta olduğunu düşünüyorum. Çünkü internette arastirdigim kalin derililere pek benzemiyor. Nostril retainer aparatı kullandınız mi? Gerçekten dediğiniz gibi zor süreç, ağrı sizi yok ama dikkat etmesi bakımı zor. Elimden geldiğince dikkat edicem ilk 3 ay özellikle

Evet kulandım ilk 6 hafta gece gündüz
Sonra geceleri kulanmak istedim ama burnumdan kayıyordu sürekli bende 8 hafta kullanabildim
Faydası gördüm mu bilmiyorum benim burun delikleri eşıt
Sonra ben ameliyat dan 6 hafta sonra bromalin kulandım ödemler için
onun faydasını gördüm çok ödem yoktu bende ama yinede çabuk toparladı

Bromalin duymamistim araştırayım bende kullanayım olmadı. Nostril retainer doktorum verdi ancak kullanamiyorum. Hem kayiyor hem de burnumun içini acıtiyor. Yarın bir daha deneyeceğim takmayı. Şimdilik burun deliklerim eşit ama ilerisi için ne olur bilmiyorum. Şeklini begeniyor musunuz burnunuzun?

Bende çok kayma yapıyordu
Altına destek yap demişti doktorum ama öyle bütün günümü geçirmek istemedım
Yani zar zor 6 hafta takabildim
Bromalını önce doktoruna sor öyle kullan
Ödem varmı çok sende halen?
Burnum şeklini bazen sevmiyorum ama çoğu zaman sevemiyorum
Önden beğeniyorum ama benim sorun yandan,yan profili sevmiyorum uzun kaldı burnum birde burun ucum bombeli çok yuvarlak,ılk 3 ay daha da belirgindi suan az da olsa o görüntü gitti
Sen memnunsun demi? Ne güzel
Umarım hep de öyle olsun

Ödem var, doktor suan en sis halini görüyorsun dedi. Benimki de tam istediğim gibi olmadı ama demekki bu kadarı oluyor diye çok takmiyorum. Çünkü delikleri düzgün doktor elinden geldiğince düzgün bir burun yapmış. Yamuk vs degil gayet nizami. Şişlikler geçince daha kibar hale gelir diye düşünüyorum. Burun ucum benim de bombeli ama eskisine gore daha iyi. Ödemlerimiz geçince kibar burun olacak diye düşünüyorum. Çünkü izlediğim videolarda 1 senelik burunla 2-3 aylik burun arasında çok fark var. O yüzden canını sıkma bence. 1 seneyi doldurana kadar sabır zor ama

Nasil bombelı burnun?
Burun ucumu bombeli
Bana özelden yoluyabılırmısın burunun resmını
Evet sen suan ödemın en çok olan dönemdesın
Ama 6 hafta sonra yavaş yavaş iner

Merhabalar ben 3 gün önce ameliyat oldum ameliyat fotoğrafımda burnum çok dik gözüküyor öyle olsun istemiyorum sizce değişir mi ameliyat fotoğrafımda olduğum gibi mi kalırım

Merhabalar ben 3 gün önce ameliyat oldum ameliyat fotoğrafımda burnum çok dik gözüküyor öyle olsun istemiyorum sizce değişir mi ameliyat fotoğrafımda olduğum gibi mi kalırım
ameliyat fotonu burdan yada özelden atarsan fikir sunabilirim cnm

Merhabalar, yeni burun estetiği olanlar olarak burada toplanıp birbirimize destek olabiliriz diye düşündüm. Ben 10 Haziran’da ameliyat oldum. Şuna için memnunum.
Merhaba bende 10 haziranda oldum ve sonuçtan hiç memnun değilim psikolojim alt üst oldu hergün ağlıyorum gözlerim ufaldı dudak boşluğum uzadı aynaya bakmaya korkuyorum verdiğim parayamı yanıyim yüzümün halinemi bilemedim hayattan soğudum

Benim de ilk zamanlar dudak ve burun mesafem çok uzundu burnumu yok ettiler sandım. Fakat şimdi düzeldi. Bence moralini bozma daha çok yeni duzelecektir.

Arkadaşlar bir de tek sorun burun değil bence. Çoğu kişide çene küçüklüğü ya da geriliği oluyor, burun düzgün ve küçük yapılsa da bizi tatmin etmiyor. Ya da burun gözümüze büyük gelebiliyor. Mesela benim dudaklarim ve çenem küçük. Burnuma bakıyorum doktorum normal doğal güzel bir burun yapmış. Fakat çene dolgusu ve dudak dolgusuyla bunu tamamlamam gerektiğini düşünüyorum.

Merhaba ben de ameliyat olalı 11 gün oldu bende aynı şeyi düşünüyorum doktoruma kalkık burun istemiyorum dedim ve çok az kaldıracağım çünkü düşüyor, burnun zaten düşük değil dedi ama kalkıkligi şuan gözüme batıyor. Sağlam bir psikoloji ile yapılması gereken bir ameliyatmis onu anladım. Çünkü hergun başka geliyor gözüme şuanda.

Düşecek merak etmeyin. Benim ameliyattan sonra çektiği fotoğrafta uc kısmı aşırı kalkıkti. 36. Günümdeyim burnum suan normal kalkiklikta.

Merhaba ben de 10 haziranda kapalı burun ameliyatı oldum, revizyondu daha önce kıkırdak aldirmistim, bu sefer estetik açıdan görüntüsünü begenmedigim icin yaptırdım ama baya zorlandım ameliyat sonrası çok ağrılı geçti benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…