Haziran 2022 itibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar

Amin hayırlısı olsun. Bende üzgünüm . Cok agrim var yarin yaparim belki test. Artik igne fln kullanmaui dusunmiyroum donmus embriyo var onu kullancam
Ağrı hala bende de oluyor adet ağrısı gibi arada ve hafif hafif hiç geçmedi özellikle sol kasığım da çok sızı oldu bişeyler oluyor gibi gelmişti belki de kist mist oldu bakalım artık Cuma’ya randevu aldım doktora.

İnşallah senin minnnak bebeğinin işaretleridir o lekeler

Ben regli oldum :/ asiri agrili bir regli donemi geciriyorum . İnsallah senin icin olumlu olur

Benim şuan yumurtalarım 12 mm civarındaymış. Bu ay ara verelim Yasminle baskılayalım diğer ay deneyelim. Şuan yumurtalar cok büyük bu büyüklükte olsun istemeyiz dedi. İlaç fazla etki etti sanırım şimdide küçültmeye çalışıyoruz. Allahım sen yardım et. Can sıkıcı işler...

Hayırlısı olsun Haber ver canım
Slm kızlar ben de bur umutlan beklemekteim ben ikinci çatlatma iğnesi oldum bugün 16 günüm dün ve bu sabah test yaptım silik çizgi çıktı varmıdır acama yarın ve ondan sonraki gün ine yapıcam inşallah Rabbim varmıdır nasip eder hepimize hamiş olmayı Amin

Slm kızlar bugün çatlatma iğnesinin 18 günü hala tık yok idrar testi yaptım negatif daha erkenmi acaba geç döllenmiş olabilirmi böyle benim gibi bu durumu yaşatan yada yaşamış varsa yazarsanız sevinirim İnşallah Rabbim cümlemize nasip eder hamiş kalmayı Amin

Canim benim de 18. Gun idrar testi negatifti, tam 20. Gun regli oldum malesef insallah sen hamissindir

Canim benim de 18. Gun idrar testi negatifti, tam 20. Gun regli oldum malesef insallah sen hamissindir
Slm cnm anca girebildim ve cevap tazabiliyorum ama malesef hüsran bence bana çatlama iğnesi iyi gelmiyor 2 ay iki defa vurdu doktorum ve sonucu hüsran ve benim anlamadığım ben de ve eşimde hiç bir sorun yok yuğumurtam büyüyor çatlama oluyor yani verimli ama malesef Rabbim takdiri inşallah duyar dualarımızı büyük Allahım Amin

Benimde olmadı. Siz de adet duzensizligi yapti mi?

Benimde olmadı. Siz de adet duzensizligi yapti mi?
Hayır cnm yapmadı benim çok şükür her ay düzenli 28 gün de hiç şaşmaz ve bu ay vurulmadım bana daha önceki yazımda söyledim gibi iyi gelmedi bence ve her ay olduğu gibi bu ay da ovulasyon testle denedim daha bu ay gelmedi regalim 3 günüm var büyük Rabbim nezaman nasip ederse ama aşırı yorucu stresli üzücü bu beklemek ümid etmek inşallah Rabbim en kısa zamanda nasip eder inşallah bizlere Amin

arkadaşlar merhaba burada yeniyim
1 yıllık evliyim pcos görünümü izlenmişti ilk doktora gittiğim zaman sonrasında femara kullandım sabah akşam sonrasında yumurtalarım az gelişti iğne ile destekledik meriofert ile sonrasında yumurtam gelişti 19 mm oldu 29 temmuzda çatlatma iğnesi oldum ovitrelle 36 saat sonrasında ilişki önerdi araya bir gün koyarak sonrasında 8.ci gün test yaptım pozitiflik vardı biliyorum ki iğnenin etkisiydi ben sadece iğnenin etkisi geçti mi diye merak ettiğim için yapmıştım bugün iğne olalı vurulduğum gün dahil 11.ci gün öğlen yaptım negatif çıktı iğnenin etkisinin geçtiği için sanıyorum negatif çıktı acaba pozitife döner mi

Insallah doner canim bebisin seninledir. Benim de pozitiften negatife dondu bir daha pozitif alamadim kan tahlili en neti. Ama bence bekleyebilirsen bekle canim adet olmazsan 18. Gune kadar kan ver bence

Beklemek çok zor günler resmen geçmiyor kuzum , beklicem cumartesi günü sabah ilk idrar ile yapıcam bakalım inşallah pozitiftir

Üzüldüm ben 1 2 ay ara vercegim pskolojimi toplamam lazım. Dondurulmus embriyom var acikcasi bu yontemi pek dusunmuyorum artik . Sizin var mi?
Catlatma ignesinden sora 7 temmuzda regli olmustum temmuz sonu yeniden adet olmam gerekti kist yapti heralde dedim doktora gittim 7 haftalik hamile oldugumu ögrendim 5 Agustosta:) size adet duzensizligi yaptimi diye sormustum:)

Catlatma ignesinden sora 7 temmuzda regli olmustum temmuz sonu yeniden adet olmam gerekti kist yapti heralde dedim doktora gittim 7 haftalik hamile oldugumu ögrendim 5 Agustosta:) size adet duzensizligi yaptimi diye sormustum:)
Oyy Maşallah cnm gözün aydın tebrikler inşallah Rabbim bizede nasip eder Amin malesef ben aynıyım hala beklemede bakalım büyük Rabbim nezaman nasip ederse benim için de duğa edermisin inşallah kabul olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…