Hayıt Otu /Tohumu... Hamile kalma paylaşım alanı?

siz cevap yazmayınca ilk sayfaları okudum hayıtın tadı çok kötü imiş hapı zor içiliyormu

Alo Umutcum, cikalim mi bizde yavas yavas, ama yine görüselim cok sevinirim. Gözlerim kapaniyor. Ama nihayet benim gibi biriyle yazistigim hatta biseyler paslatigim icin cok mutluyum. Tesekkürler

siz cevap yazmayınca ilk sayfaları okudum hayıtın tadı çok kötü imiş hapı zor içiliyormu
Hayir canim hapi kücük bir bardak suyla yatmadan önce iciyorum, yani yutuyorum. Onun icin tadini bilemicem.

Alo Umutcum, cikalim mi bizde yavas yavas, ama yine görüselim cok sevinirim. Gözlerim kapaniyor. Ama nihayet benim gibi biriyle yazistigim hatta biseyler paslatigim icin cok mutluyum. Tesekkürler

ben teşekkür ediyorum artık sık sık görüşelim iyi geceler

Aslan pencesi vede civan perceminin tadinda kötü olacagini sanmiyorum, ama o ignelerin acisindan kötü degildir aldirma sen bence,

Hadi Allah rahtlik versin, yarin yeni bir gün, umutla uyan, pozitif düsün, önce kendine yürekten inan sonra inan hersey kendiliginden gelir.

rahim yapisikmis, kanal tikaliymis, hic takma, Sen nekadar olumlu olursan, okadar da vücudun seni dinler. Böyle bence.

oh maşallah döktürmüşsünüz kızlar. ben giremedim kaç gündür feci yoğunum. okudum sizi kaynamışsınız iyice ne güzel..

Adapazari, ya sen? Menogon ve Puregon kullandim.Tedavilerim neden basarisizlikla sonuclandi..............Bak doktorum diyorki, biz elimizden geleni yapiyoruz ama ben sadece doktorum ISA Peygamber degilim diyor.
1.deneme (-), 2.deneme hamilelik 7 haftalik kalbi durdu. 3.deneme biyokimyasal gebelik. 4.deneme negatif 5.deneme hcg 5,2 yani sinir deger oda düstü bitti.
Bu nedemek Allah nasip etmiyo demekki

Seni merak ettim Geshenk, hersey yolundami? Tedavi ne alemde, ultrasona girdinmi? Yumurta olusumun ne alemde?

evet yolunda canım vakit bulamıyorumki yollarda hastane iş ev sınavlarımda vardı hafta sonu. kafamı kaldıracak zamanım yok. uyku uyumaya zaman bulamıyorum inan bana. kontrollerim iyi. yumurtalar büyüyor. kasıklarımda ağrılar yapıyor şu an. bakalım adım adım gidiyoruz. arada yazarım yine. sen ne çok denemişsin öyle offf ne azim tebrik ederim seni. maddi manevi ne kayıp bu böyle. Allahım bir gün ummadığın anda verir inşallah .. sürpriz olur sana.

pervin akşam biraz oyalandım baktım kimse yok başka yerlere takıldım bugün buralardayım görüşürüz
Selam
Geshenk, Umut, Pervin,
isyerimdeyim bi gireyim bakayim dedim, hepiniz masaallah burdasiniz. Iyimisiniz

benm yaşım 28 3 yıllık eviliyiz.1 yıldır olmuyodu..geçen ay sadece klomen kullandım olmadı..o zaman fsh ım 10du..bu ay 9a düştü hem klomen hemde ovitrelle iğnesin yaptırdım..36 saat geçtiği an çookk kötü ağrım oldu..sanırım çatlamaya o an başlamıştı...bu sizce doğal mı??bugünlerde soğan kürü yapıyorum... baklım ne olacak hayırlıusı ALLAH tan..opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…