Hayıt Otu /Tohumu... Hamile kalma paylaşım alanı?

SIKILMA ben de iciyorum, ay ben bu sigara baglantisini hic kabullenemiyom, anacim millet uyusturucu kullaniyo, hamile, kaliyo doguruyo, sigara uyusturucu kadar alkol kadar sakincalim allahini seversen. Hah bi bahane bulacaklar ya, olmama sebebine. Kiz bitkilere asil Allahin izniyle olcek..........

bende bitkilere inanıyorum. daha burda isek çay yapıcam. kocalar boşayacak bizi ama ne yapayım derdimi anlayan birini bulmuşum çok mutlu oldum.

sigara konusun da haklısın insanlar neler yapıyorlar ama çocukları oluyor

kızlar bnm fsh ım 15 di hayıt otu kullandım 11 e sonra 10 en son 9 a düştü.. heeerrkese tavsiye ediyorum..yarın çatlatma iğnesi vurulacam ..rabbim hepimize nasip etsin..

aycan biliyorsun ben öğretmenim öğrenciler bazen soruyor kaç çocuğunuz var diye bazen veliler sizin çocuklar nasıl diyor o an yer yarılsada içine girsem diyorum sadece paylaşmak için söyledim

sigara konusun da haklısın insanlar neler yapıyorlar ama çocukları oluyor

Valla bende mutlu oldum, insan kendi gibi biriyle yazisinca daha mutlu oluyor. Kocalar bosamaz bizi, bizden iyisini mi bulcaklar. Calisiyoz, evde calisiyoz, doktor arastiriyoz, derdimize derman ariyoz, daha napalim delikafadulden

kızlar bnm fsh ım 15 di hayıt otu kullandım 11 e sonra 10 en son 9 a düştü.. heeerrkese tavsiye ediyorum..yarın çatlatma iğnesi vurulacam ..rabbim hepimize nasip etsin..

merhaba hoşgeldin ne güzel bir haber fsh ın düşmesi tüp bebeği nerde yaptırıyorsun hayırlı olsun

Valla bende mutlu oldum, insan kendi gibi biriyle yazisinca daha mutlu oluyor. Kocalar bosamaz bizi, bizden iyisini mi bulcaklar. Calisiyoz, evde calisiyoz, doktor arastiriyoz, derdimize derman ariyoz, daha napalim delikafadulden

aycan harikasın seni çok sevdim söylediklerine aynen katılıyorum

aycan biliyorsun ben öğretmenim öğrenciler bazen soruyor kaç çocuğunuz var diye bazen veliler sizin çocuklar nasıl diyor o an yer yarılsada içine girsem diyorum sadece paylaşmak için söyledim
Yok ben bu sorulara söyle cevap veriyorum, insanina göre cevap veriyorum
1-Cocuk bende kepek yapiyo
2- Bu dünya cocugu hak etmiyo, temiz hava ve su kalmadi yakinda kiyamet kopucakmis ya, bu zahmete girmek istemiyom diyom
3- Ben bencilim, hayatimda kendimden daha öncelikli biri olsun istemiyom diyom.
Sende benim bir sürü cocugum var, o yüzden gerek duymuyorum de. gitsin.
Simdi olmuyor diyosun hemen su soru geliyor, Aaaa sorun kimde?
Ay Allahim ölürmüsün öldürümüsün

tüp bebek değil..3 yıllık evliyiz.ama 1 yıldır korunmuyoruz..2.kez klomen kullandım..1 ilk ay olmadı..bu ay çatlatma iğnesi aldık bide böle deniyeceğiz.. ama hayıt otunu kesinlikle kullanın derim. doktor bana hiç yazmadı bile..

canim dilerim bize müjdeli haber yazarisin.

Doktorlar alternatif tipa inanmiyor cünkü, klomenle kac yumurta olustu

inş ablaaacım..rabbim hepimize nasip etsin..

hayıt oyunu kullanmadım nasıl kullanılıyor aycan sanırım senhapını kullanıyorsun

hayıt oyunu kullanmadım nasıl kullanılıyor aycan sanırım senhapını kullanıyorsun

Ben hapini kullaniyorum, yarin eczaneye git, vitex agnus castus sor. yada forumlardaki bayanlardan duyuyorum, tohumu aliyolar hatta bi forumda okudum aktarda hayit otu suyu bile satiliyormus türkiyede

dollcum, spermiogram filan okeymisdi, baktirdinizmi, bide niye igne vuruyorlar, LH hormonun yükselmedimi? LH yükseldimi zaten yumurta catlar, igne gerekli degil ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…