Hayit otu adet ve gebelik

Bende 3 haftadir testere disli aslan pencesi ve civan percemi iciyorum umarim iyi gelir

Ben de 23 kasimda otu aldim ogunden sonra her sabah ictim sadece iki gun unuttum ve dum de leke geldim bugun soktum ama hayit tohumu civan percemi ve altin otu ictim ama adet duzensizligim.var benim

Merhaba hayırlı olsun, rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah, Bnmde sadece fsh 12.7 diger hormonlar hepsi normal 1 doktora gttm tüp bebek dedi, çatlatma iğnesi ve klomende kullandım bnde bu hayıtı 15 gündür içiyorum adetim 24 günde olmasi gerekirken 28 günde oldu düzene grdi inşallah böyle devam eder bakalım hamile kalabilecekmiyim

Benim de aynı değerdi ama gittiğim hic bir doktor tüp bebek demedi 5 doktora gittim.Hepsi de takma kafana bu gebe kalmana engel değil dedi.Yine de icim rahat etmedi benim bu arada bana klomen falan da vermediler istememe rağmen.Ben hayıtın cayını ictim bir de düzenli 2 ay agnucaston hayıt hapı ictim.2 ayın sonunda hamile.Rabbim en yakın zamanda sana da nasip etsin inşallah Güzel haberlerini bekliyorum

Bnde anlamadım 1 tane oğlum var zaten hemen tüp bebek demesi enteresan oğlum 8 yaşında korunmayı yeni bıraktık , 2 ay oldu kadın doğum doktoruna gideli beklemeyelim tup bebek dedi dedim hocam olmasaydi oğlum olmazdi , o zmn klomen ve çatlatma ignesini vuralim diger ay yaparız dedi Bnde gitmedim, bana dese ki tüp bebekten önce bir sürü tedavi yöntemleri var tamam derim boş iş dedim farklı doktora da gitmedim , bakalım bu hayıt suyundan fayda görecekmiyim haber veririm mutlaka

Bende ayni durumdayim bir tane kizim var 5 yasinda 2 senedir korunmuyorum ben hani tmm 2 sene uzun bir sure ama cocugun belki hormonlarin duzenlenmesi lazimdir bir ilac tedavisi uygayalim yok direk tup bebek dedi fsh degerin yuksek dedi fsh degerim de 11 bnde tekrar gitmedim hayit basladim bu ikinci ayim hayirlisi ins hepimiz tekrar yasariz tabi ins hic olmayanada versin

merhaba hayıt prolaktin arttırıyor diyorlar sizde öyle oldu mu benim prolaktin sorunum var da

Hayıt hapının adı nedir ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…