Hayit otu adet ve gebelik

tugcekar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2016
22
10
1 aydir hayit otu kullaniyorum benim fsh degerim 11 lh degerim dusuk tup bebek onerdiler hamile kalamazsin dediler hayit otunu duydum ve basladim adet gunum geldi ama 2 gun atti binde bir gunum atardi acaba adette olmuyorum normalde 3 gun kahverengi seklinde oluyorum hayit otundan mi atti bilgisi olan varmi lutfen destek

Bende 2 aydır hayıt kullanıyorum.Geçen ay 3 gün gecikmişti adetim.Bu ayda 1 gün gecikti ve az geldi.Onunla alakalımıdır bilemiyorum tabi.

Bende 2 aydır hayıt kullanıyorum.Geçen ay 3 gün gecikmişti adetim.Bu ayda 1 gün gecikti ve az geldi.Onunla alakalımıdır bilemiyorum tabi.
Tesekkur ederim bende ondan saniyorum bir kac yerde kullananlarda gecikme olmis diye okudum ama bilemedim tabi bekleyip gorucez en azindan adet dongusu olsun o insanda stres yapiyor

Benim 5 yasinda kizim var ve dogumdan sonra adet goremedim yaklasik 3 4 senedir kahve remgi seklinde gelirdi 2 gunde gecer di hic kanama olmadan hayit otu kullanmaya basladim 1aydir 2 gun gecikti ama ilk defa kac seneden sonra kan seklinde adet gordum belki birileri okurda yol olur diye yazmak istedim

Bu macunu eşinle birlikte sabah akşam ye. Aktardan öğrendim hamile kalmışlar teşekküre gitmişler herşey Allah'tan tabi

Eklentiler

• IMG_20221117_150607_953.jpg
    122,1 KB · Görüntüleme: 130
Bu macunu eşinle birlikte sabah akşam ye. Aktardan öğrendim hamile kalmışlar teşekküre gitmişler herşey Allah'tan tabi
Tesekkur ederim bir sure bu hayita devam edeyim adet duzensizligi yoluna girsin bakalimtabi allahtan herkes once ondan istemeliyiz allahim hep isteyene versin

Kuzum saracoglunun musteri hizmetleri var genelde onlarin tavsiyesi hayit,sogan vs degerlerinizi soruyorlar ona gore tavsiye ediyorlar birde mutlaka dktorunuza sorun hormon dengeniz acisindan

Kuzum saracoglunun musteri hizmetleri var genelde onlarin tavsiyesi hayit,sogan vs degerlerinizi soruyorlar ona gore tavsiye ediyorlar birde mutlaka dktorunuza sorun hormon dengeniz acisindan
Ya bilmiyordum oyle bir hizmet oldugunu benim fsh degerim yuksek cikti zaten 3 4 yildir adet olmuyorum hayit otunu duydum basladim kanamam geldi insallh duzene sokar bu bilgiyi ogrendigim guzel oldu tesekkur ederim

Hayit otunu tek kullanmadim macun kullaniyorum icinde hayitta var ilk kullandigim ay adetimi uzatti normalde de 35 40 da goruyorum, ve yogun kahve akinti geldi tedirgin oldum meğerse iceriyi temizledigi icin normalmis 3 ay duzenli kullanim sonucu hamile kaldim tabi adetlerimde kısaldı yumurtladiğimi hatta çatladigini bile anladkm bu macunla 2 kere hamilelik yaşadim ilki 7 haftalik dusuk 2.si 20 aylik erken doğumla kaybettim tekrar başladim bu tarz kür ve macunlari kullanirken hormon testi yapmanizi oneririm her kur herkese iyi gelmez faydasini goruyorsaniz devam edin Allah en kisa zamanda kucağinizi doldursun

Me diywcegimi bilemedim ama en azindan ise yaradigini gormussunuz uzuntunun yaninda buda guzel bisey tabi rabbim tum isteyen herkese versin insallah icerinde bizlerede nasip etsin dogru aslinda bu adetimde yaptirmadim ama.dediginiz gibi bu ayda kullanicam ve tekrar hormon testi taptirim ama iyi geldi sanirim cunku 3 senedir falan hic adet olmuyordum hayit sonucunda adet oldum hormonlarada baktirmk lazim

Yumurtlamayi vucutta yada catlama oldugunu nasil hissediyosunuz ben 6 senelik evliyim hic anlamiyorum anlamadim yada bilmiyorum

Yumurtlamayi vucutta yada catlama oldugunu nasil hissediyosunuz ben 6 senelik evliyim hic anlamiyorum anlamadim yada bilmiyorum
Kasıklarda agri hissediyorum özellikle sağ tarafta ve normalden daha yoğun akıntı 4 senelik evliyim 2 senedir kullaniyorum daha once catlatma iğnesi kullandigim halde hic bir etki gormedim.
Sağolun kaybetsemde hamile kalabildigimi görmekle avunuyorum tekrar nasil olacak inaniyorum Rabbim sizlere de nasip etsin siz de pco var sanirim ama hamile kalmaya engel degil tabi esinizde de sorun yoksa insallah tez zamanda guzel haber alirsiniz

32 yasındayım FSH ım 13 cıktı.Hayıt tohumu cayına basladım düzenli içemediğim için hayıt hapı aldım 2 ay kadar düzenli kullandım ve doğal yolla hiç bir tedavi görmeden hamile kaldım.Şu an 9 haftalık.
Ama anlamadığım şu size neden normal yolla olmaz dediler?
Ben FSH yüksek çıkınca telaşla 4,5 doktora gittim hepsi de bana bu gebe kalma engel değil dedilrr ve 6 aylık evli olduğum icin de asla tedavi önermediler.Sordum defalarca hatta tüp bebeği sorduğum doktor cok kızdı.
Ve hepsi de haklı çıktı.FSH a takılmayın Amh önemli gerci benim o da normalin cok üstünde cıktı.Yine de düsük olmasından iyi tabi.
Ve caresi kesinlikle Hayıt diye düşünüyorum ben.

Bu konuda ne desem yanliş olur herkesin vucudu ayni değil, hamile kalan tanidklarim yumurtlamanin bile nasil oldugunu anlamiyorlar tabi biz gbi hasret olanlar derinine iniyoruz ,ben kullandiğim macundan dolayi fark ediyorum bir sure sonra sağ elim kolum şisiyor sonra kasik agrilari ve yoğun akinti yaşiyorum catlamada beyaz opak akinti oluyor sonra normale donuyor ovulasyon testleri kullanabilirsiniz ben anladigim icin hic ihtiyac duymadim.

Amh degeri yazmiyor hormon testinde onu bilmiyorum da fsh yuksek dedi ve direk tup bebege yonlendirdi bnde biraktim ve hayita basladim insallah hayirlisi ile olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…