Hayırlısıyla Hamile Kalmak Için 41 Yasin Suresine Varmisiniz Kızlar..

Amin cumlemizin, sizinle hic konusamdik ama burdaki yazilarinizdan takip ediyordum nasilsiniz simdi daha iyiinizdir insAllah
Allah razi olsun ben kısa muddet çıktım hanife kardeßimiz bakıyor listeye ben dışardan size dua ediyorum yakın zamanda inşallah gelicem hepiniz gerçekten burnunda tütüyoruz Rabbim güzel yüreğinize merhameti sevgiyi ve tahminlerinize salih saliha evlatlara tutunma haberini yazsin inşallah bende teyze oldum haberiyle şükür için secdeye kala birim inşallah Rabbim nasip etsin insallah

Benim tel bazen eksik yaziyo o yüzden kusura bakmayin Rabbim rahimlerinize salih saliha evlatlara tutundu haberini yazsin inşallah bende o müjdeli haberle secdeye kapanırım insallah

Aleyküm selam Tülaycım hoşgeldin özlendin nasılsın
Aleykum selam fatmam elhamdülillah iyiyim daha da iyi oluyorum her ezanda alımdasınız duam hepinize vallaha hasretim hepinize ama Rabbime hamdü senalar olsun kabeye varmış gibiyim sizlere kavuşacağım die slm vermek istedim o kadar özelden yazanlar var ki herkese ayrı ayrı teşekkür ederim

Amin canim aminn o sukur secdesini hepimize nasip etsin Rabbim, bekliyoruz en.kisa zamanada

Amin canim aminn o sukur secdesini hepimize nasip etsin Rabbim, bekliyoruz en.kisa zamanada
Inşallah bitanem ben şükür secdesini hepiniz için yapmak istiyom o haberi bana verin die o kadar mutluyum ki Rabbim bu güzel yürekleri biraraya getirdiği için Rabbime emanet olun eksiğiniz olursa kızlar haber verin Rabbime emanet olun

Allah razı olsun canım benim sende hep dualarımdasın iyi ol da en kısa zamanda dön aramıza inşallah seviliyorsun iyiki varsın sayende günlerim dua etmekle geçiyor artık kendime bugün Allah için ne yaptın sorusunu çok sormuyorum çünkü çok şükür bir çok dua sayfasına katıldım arkadaşlara dua ediyorum belki birine kabul olur duam inşallah diye

Senin o yüreğine kurban olurum Fatmam canımsın canım benim en kisa zamanda her hacetine kavuşursun inşallah geleceğim yakında hemde en güzel duamla gelicem hacetlerimiz için.hepinizi çok seviyorum hepinize duam var insallah herkes mutlu haberle mühürlenir bu ay Rabbim hacetlerinizi kabeyi muazamada yapılan dualarla kabul etsin inşallah selam ve dua ile Rabbim yar ve yardımcımız olsun

Amin canım benim inşallah inşallah Allah’a emanet ol

Canım ben okuyorum ama heceleyip okuduğum için biraz geç oluyor... Bugün bitiririm herhalde. İnşaALLAH

Canım ben okuyorum ama heceleyip okuduğum için biraz geç oluyor... Bugün bitiririm herhalde. İnşaALLAH
Canım bende kuranı çok yavaş okuyorum ama Yasin’i okuya okuya bayağı hızlandırdım çok şükür seninde okudukça hızlanacak inşallah belki seninki daha makbuldür bilemeyiz ağzına sağlık Nermincim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…