hayirlisiyla bir karar vermem icin dua nolur

Gecem25

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2014
64
21
34
Arkadaslar ben evliyim ama esimden ayriyim. Esimle her inisli cikisli bir hayatim oldu, esim hep yeminler etti sözler verdi degisicem diye ama o sözler 1 aydan fazla tutulmadi. En son yine kavga ettik ve yine yeminler edildi araya büyükler girdi baristik. Ve hamile kaldim. Ama sorunlarimiz hic azalmadi. Esim diskoteklerde sabahlamaya basladi, kizlara yazmaya basladi. Ben bunlari ögrendim ve tartismalar basladi. Tam kavga ettik artik ayrilmak istiyorum yeter dedim kabul etti derken sabahina hamileligimi ögrendim. Esimin ilk tepkisi diskotekte sabahlayip kimseye demiyelim oldu. Artik bu son damlaydi kapiyi carptim babama geldim. Ve burdayim. 1 hafta yine yalvardi , yapma etme dedi ama inanmiyorum ona. Artik usandim yalanlarindan. BEni bebegimle tek basima birakmak istedi. Zaten 1 hafta yalvarip yüz bulamayinca numarami engeledi. Ne yaparsan yap dedi ve bitti.
Ailem bebegimin dogmasini pek istemiyor. Baba evinde karnim burnumda olmak onlara zor geliyor. Ve en önemlisi esimin bu umursamamazligi , yalanlari, aldatmalarindan usandilar. Ben icimdeki cana nasil kiyicam? Nolur bana dua edin ki dogrusunu yapim nolur

cnm oncelıkle sabırlar versın keske korunsaydınıız madem kocan böleydı ona guvenıp nası hamıle kaldın anlamıyorum.. olan olmus..demekki bu dunyada kısmeti varmıs bebegının.. onune bakıcaksın.. iş bulabılıorsan suan yenı bı hamılelık yasıorsun ..biyerde senı yormayan işlerde calısabilirsin .. dogum ıcın 3-5 kurus bırıktırırsın.. cocuk dogduktan sonrada eger annen bnakabılıorsa annen baksın sende bıyerde işe gır . hem kendıne guvenın de gelır.böleleıkle.

allah yardımcın olsn

Aldırma bebeği.. ömür boyu vicdan azabiyla gebe kalırsın..

Babam pek socak bakiyoz iste bebege. Cünkü o zaman baglarim hic kopmicak esimle, illaki görüsmek isticek bebekle ( hiç bir hakki yoken ) . Babam o kadar usandi ki bizim sorunlarimizdan kökten bitme taraflisi. Esimi zaten oturdugumuz yerde herkes bilir, iyi yönleriyle degil , serseriligyle. ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…