Hayırlısıyla Anne olmak için okuyalım kızlar ..HUVELLAHUL HALIKUL BARİUL MUSAVVİRU 🤲💙

Bana her yazılan yorumdan sonra bildirim geliyor takip edilen konu olmuş oluyor çünlü yorum yazdıktan sonra. O bildirim girmezsem eğer bir daha etiketlenene kadar bildirim gelmez. Ama etiketler mutlaka geliyor

Kolay olsun diye kisileri alintila yaparak eklioruz etiketleme bildirimi gitmiyo canim. Her seferinde tek tek mi yaziliyo bu etiketleme olmasi icin
Maalesef öyle canım, tek tek yapılması gerekiyor. Sen bana listenin son hali olan mesajı bul alıntı yap beni etiketle ben düzeltirim, sizede her akşam yaparım etiketinizi

Maalesef öyle canım, tek tek yapılması gerekiyor. Sen bana listenin son hali olan mesajı bul alıntı yap beni etiketle ben düzeltirim, sizede her akşam yaparım etiketinizi
Canım eğer tek tek yapılıyorsa zahmet olur sana ben yaparım belki kısa yolu vardır diye danışmak istedim

Saol canim
Mavibirumut ne derse artik, o ayarliyo ya
Canım benim için sorun değil siz nasıl isterseniz öyle yapalım ben çok bilmiyorum kullanmayı bu siteyi , aramızda gönüllü biri listeleme işini yapsa benim için de daha kolay olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…