Hayırlısıyla Anne olmak için okuyalım kızlar ..HUVELLAHUL HALIKUL BARİUL MUSAVVİRU 🤲💙

kzmkzm kzmkzm , NAVLEE NAVLEE , Mrvyvz4832 Mrvyvz4832 , Soonnn Soonnn , Mucizemm222 Mucizemm222 kızlar lütfen duaları okumaya çalışın sizler de destek olun ; hep aynı kişiler okuyor bu kul hakkına giriyor ... Bu şekilde devam ederse akşama doğru listeden çıkarmak zorunda kalacağım 😔Duamız bitse dahi tüm listeye okuyana kadar hepimizin sorumluluğu var aksi takdirde hakka girilmiş olur

kzmkzm kzmkzm , NAVLEE NAVLEE , Mrvyvz4832 Mrvyvz4832 , Soonnn Soonnn , Mucizemm222 Mucizemm222 kızlar lütfen duaları okumaya çalışın sizler de destek olun ; hep aynı kişiler okuyor bu kul hakkına giriyor ... Bu şekilde devam ederse akşama doğru listeden çıkarmak zorunda kalacağım 😔Duamız bitse dahi tüm listeye okuyana kadar hepimizin sorumluluğu var aksi takdirde hakka girilmiş olur
Mazereti olanlar lütfen bildirsin bir iki arkadaşın mazereti olduğu için okumaya ara verdiler mazeret yoksa lütfen özen gösterelim

Canım haklısın ben okuyordum iki gündür misafirim var hiç bir duama devam edemedim bir de çok üzücü bir olay yaşadık dün bugün başlarım yine okumaya kusura bakmayın misafirlerimi az önce gönderdim okuyordum yoksa

X