Hayırlı, Sağlıklı Evlatlar Için Benimle Birlikte Meryem Suresi Okumak Isteyen Var Mi??

Janet Jak Esim

Durme, durme querido hijico
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2012
30.413
65.398
Evet arkadaslar. Gunde bir tane Meryem Suresi okuyalim ve buraya yazalim ki azimli olalim, sahit olalim birbirimize .
Ama kimsenin yerine okumak yok, herkes kendisi icin okuyacak ve burasini da bi nevi takvim gibi tutacak. Birbirimize dualar da ederiz..

Rabbim, isteyen herkese hayirli, saglikli, imanli, tertemiz evlatlar nasip etsin ve bizleri de onlara ornek olacak tertemiz, hayirli anne babalar etsin. Dogru yoldan ayirmasin, icimizdeki merhameti almasin..

Evet kimler var ve ne zaman baslayalim?

Yarin ve öbür gün ben evde olamayacagim ama firsat buldukca okurum insallah. Okursam buraya yazarim zaten. Ne diyorsunuz??

selam bilgece beni hatırladınmı.bende okumak istiyorum inşallah.okudukça bende yazarım canım

Merhaba nickin tanidik geliuor ama nick mi degistirdin? Bi de ben hemen regl oldum su an okuyamiuorum. Yikandigimda her gun okuyup yazicam buraya insallah. Sen de yyaz. Ne kadar zamandir istiyorsun? Ve bir sorun var mi?

eşimde sperm sorunu var.sperm sıfır gözüküyor.azospermi.mikro tese olacak sonrada kısmetse tğp bebek.bekliyoruz bakalım.sende alerji vardı yanlış hatırlamıyosam?

Yeni gördüm bilgece, bu akşam okuyacağım ben inşallah, sık sık okurum zaten, her okuduğumda yazarım buraya.

eşimde sperm sorunu var.sperm sıfır gözüküyor.azospermi.mikro tese olacak sonrada kısmetse tğp bebek.bekliyoruz bakalım.sende alerji vardı yanlış hatırlamıyosam?
Tamam hatirladim sisman tavuk Allah hayirlisini versin. Ben bu arada çörek otu da kullanacagim. Hayir benim alerji degilmis kronik mantarmis hayatimi mahveden. Onun tedavisini oldum cok sukur. Su an korunmuyoruz insallah hayirlisiyla nasip olur. Baska hicbir sorunumuz yok cok sukur.
Belki ayni anda kaliriz hic belli olmaz nasip bu isler.

Yeni gördüm bilgece, bu akşam okuyacağım ben inşallah, sık sık okurum zaten, her okuduğumda yazarım buraya.

Tamam sarecim insallah ama corek otu da ye.ya yiyenler Allahin izniyle tabiki hamile kaliyorlar. Bak mesela Kova hatunu var. O sanirim 4 yildir korunmuyordu ama bebek de istmeiyorlardi, doktora da gitmemisler, sifa icin corek otu yemis ve hamile kalmis.
Acaba corek otunu nasil kullandin Kova hatunu ??

ben henüz bitkisel şeylere başlamadım, bi kaç ay daha bekliyeyim diyorum, kısmet herşey

tedavi olabilecek bi sorununun olması çok güzel.bizim tedavisi yok malesef.hakkımızda hayırlısı olsun inşallah canım

ben henüz bitkisel şeylere başlamadım, bi kaç ay daha bekliyeyim diyorum, kısmet herşey
Tabiki oyle her seyin hayirlisi olsun insallah. Insallah beklemene gerek kalmaz da bu ay gebe kalirisn
tedavi olabilecek bi sorununun olması çok güzel.bizim tedavisi yok malesef.hakkımızda hayırlısı olsun inşallah canım
Aslinda yok diye bir sey yok bence. Allah isterse inan her sey oluyor. Bu durumda bol bol dua. Ben okumustum burada bir bayan bassari hikayesini yszmisti. Hic sperm yokmus ama 50 60 milyonlara ulasmis sperm sayilari tedaviyle. Allah hayirlisini verisn insallah canim.

bu ay zor bilgece, şuan verimli dönemdeyim ama eşim dış görevde her ay böyle denk geliyor. var heralde bi hayır

Canim corekotunu her gun bir tatli kasigi alip cigniyordum
Cignemek cok onemli yutmamak lazim ilk 2gun falan zorlaniyorsun ama sonrasi kontol altinda :)
Ve aktardan almayin derim acik oluyormus ya onlar...
marketten almistim ben .....markasi arifoglu idi benim ki....

Ama tadi cok kötü ya cigneyince. Peki kac gun boyunca yedin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…