Hayırlı, Sağlıklı Evlatlar Için Benimle Birlikte Meryem Suresi Okumak Isteyen Var Mi??

- Sadece dua edilecek, topiklerde asla sohbet edilmeyecek, sohbet etmek isteyenler günlük sohbetlerini yaptıkları topiklere gidecek, mezhepler, tarikatlar, dinler hakkında konular açılmayacak, bu bölümün tek amacı dua'dır,

- Sadece dua edilecek, topiklerde asla sohbet edilmeyecek, sohbet etmek isteyenler günlük sohbetlerini yaptıkları topiklere gidecek, mezhepler, tarikatlar, dinler hakkında konular açılmayacak, bu bölümün tek amacı dua'dır,

Diger dua topiklerinde baya baya sohbet ediyorlar ki biz duanin amacindan gebelikten bahsettik burda gunluk sohbetten degil. Cok kural disiysa buyrun kapatin konumu..!!!

Hayırdır ne oluyor burada?
Editör bölüm kuralını hatırlatmış. Tek hatırlatmayı sizin topiğinizde de yapmamış üstelik.

Bilgece, sadece sana yapilan bir hareketmis gibi algiliyorsun bu durumu.
Ama degil.

Falanca kisinin falanca konusunda da sohbet vardi diyorsun.. goruyorsaniz bildirebilirsiniz.

Ama kurallar boyle.
Mune abla kural girisine uyari adi altinda yazmis.

Sadece dua edilecek sohbet edilmeyecek diye.
kurler ile ilgili sohbet var deneyimlerinizi konusuyorsunuz

Bunun icin ayri bir bolum mevcuttur.

Evet arkadaslar. Gunde bir tane Meryem Suresi okuyalim ve buraya yazalim ki azimli olalim, sahit olalim birbirimize .
Ama kimsenin yerine okumak yok, herkes kendisi icin okuyacak ve burasini da bi nevi takvim gibi tutacak. Birbirimize dualar da ederiz..

Rabbim, isteyen herkese hayirli, saglikli, imanli, tertemiz evlatlar nasip etsin ve bizleri de onlara ornek olacak tertemiz, hayirli anne babalar etsin. Dogru yoldan ayirmasin, icimizdeki merhameti almasin..

Evet kimler var ve ne zaman baslayalim?

Yarin ve öbür gün ben evde olamayacagim ama firsat buldukca okurum insallah. Okursam buraya yazarim zaten. Ne diyorsunuz??
Canım ya ben de şimdi dua bakıyordum :) benim eşim ikinci çocuğu istemiyor ben çok istiyorum, bu konuyla ilgili eşimle bir kez çok büyük tartıştık bir daha yaşamak istemiyorum öyle birşey , sence ben de okumalı mıyım Meryem suresini

Canım ya ben de şimdi dua bakıyordum :) benim eşim ikinci çocuğu istemiyor ben çok istiyorum, bu konuyla ilgili eşimle bir kez çok büyük tartıştık bir daha yaşamak istemiyorum öyle birşey , sence ben de okumalı mıyım Meryem suresini

Evet oku bence ve her gece esin uyuduktan sonra kalbinin ikinci cocuga isinmasi icin yuzune 7 kere ayetel kursi oku.. inşallah faydasi olur..

Evet oku bence ve her gece esin uyuduktan sonra kalbinin ikinci cocuga isinmasi icin yuzune 7 kere ayetel kursi oku.. inşallah faydasi olur..
Ay ciddi misin :) her gece okurum ya keşke olsa, kızım 2,5 yaşında eşim benden 12 yaş büyük zaten 1-2 yıl içinde olmazsa zor olur artık çok istiyorum kızımın birkardeşi olmasını çok saol canım

Ay ciddi misin :) her gece okurum ya keşke olsa, kızım 2,5 yaşında eşim benden 12 yaş büyük zaten 1-2 yıl içinde olmazsa zor olur artık çok istiyorum kızımın birkardeşi olmasını çok saol canım

Ya insallah olur hayirlisiyla. Burda sohbet etmek yasak istersen profilime gelebilirsin.
Esinin istememe sebebi maddiyat falan mi??

X