Hayırlı sağlıklı evlat için 70.000 lem Yelid çekiyoruz

Ronron77

Beni yaradan elbet yolumu gösterir
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2018
1.178
1.400
Arkadaşlar bir evlat hasreti çeken bir arkadaşımızda Allah ın izniyle bu dua ile bebeğine kavuşacak inşlh.. Gelin bu zikır i beraber çekelim ve sonunda katılan herkesin isimlerinin tek tek okuyup sadaka vererek ve dualarla Rabbim e teslim edeceğim.. Önce bir kere bismillahinrahmanirahım diyoruz ve lem Yelid diyoruz katılan herkesten Allah razı olsun

500 daha okudum kalan 69.000 kızlar görenler Allah rızası için yardım etsin Kımın duası kabul olur bilinmez belkı bayram da evlatlarımıza kavuşuruz hayırlısıyla..Ben okudukça buraya yazacam ve 70.000 tamamlayacm gerisi Rabbimin taktiri

EuzubillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahimKul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid velem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad” (7 kez okunur)

2)”Lailahe illallahü vahdehû la şerike lehû ehaden sa-medel lem yelid velem yûledvelem yekül lehû küfü-ven ehad” (7 kez okunur)

3)”LEM YELİD” (Manası: Doğurmamış) okunur. Toplam 70000 adet okunacak.

DUAMIZ
Yerleri ve gökleri yaratan Rabbim, senin her şeye gücün yeter sen diledikten istedikten sonra her şey ama her şey olur. Ya hayyu yakayyum, ya zel celali vel ikram kapınageldim, senden diliyor ve dileniyorum,hakkımızda hayırlısıysa, sağlıklı ve hayırlı evlatlarla sağ salim doğum yaparak anneolabilmemizi, eşlerimizi baba yapabilmemizi, evlerimizin evlatlarımızla şenlenebilmesini veevlatlarımızın ana baba sözü dinleyenlerden ve senden korkanlardan olmasınıPeygamberefendimiz HZ:MUHAMMEDMUSTAFA(S:A:V) hürmetine, ............................................(okuyanlarınisimleri) ve isteyen herkese nasip etmenisenden diliyor vedileniyorum.İnşallah nasip edersin Ya Rabbim AMMMMİİİNNNNNN

500 tane hamile bir arkadaşımız okudu 1000 tane de annem okudu kalan 65.000

Habibe diye bir arkadaşımız 3000 tane okudu Büşra , Zeyno diye bir arkadaşımızlarımz 1000 tane okudu kalan 60000

Ben 1000 okudum sevcan dıye bır arkadas 1000 okudu kalan 58.000

Allah annem den razı olsn 10000 tane aldı kalan 42.000 tane

Kurban oldugum Allah nasıl da yardm edıyrsndaha 3 gün olmadan duam bitmek üzere inşlh kabul de edersn duamı haylısı ile saglıklı sana kul yetiştireceğiimz evlatlar da verirsin 

Ronron77 2.000 de ben aldım canım Kalan 35.000
Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah bende katılmak isterim duaya benimde niyetim hayırlı sağlıklı evlat sahibi olabilmek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…