hayırlı , sağlıklı bebiş isteyenler için 16641 adet ya latif çekicez.<3

kızlarr merhaba 1001 ihlas listesini başlatıyorum katılmak isteyenler isimlerini yazsınlar lütfen......
1) kalemero (ÖZGE)
2)babamın kızıyım (SİBEL)
3)trksng (ÖZLEM)
4)z_ipek
5).istanbulun sultani (ZEYNEP)
6)......belinayesila(şengül)

kızlarr merhaba 1001 ihlas listesini başlatıyorum katılmak isteyenler isimlerini yazsınlar lütfen......
1) kalemero (ÖZGE)
2)babamın kızıyım (SİBEL)
3)trksng (ÖZLEM)
4)z_ipek
5).istanbulun sultani (ZEYNEP)
6)belinayesila(şengül)
7)gulucukgs(betül şule)
8)

listeyi oluşturalım temizlenince başlarsınız tatlım...
canım bugün sen aklıma geldin, hatırlıyor musun güzel bir rüya görmüştün yeşillik, deniz; bizlerde hayra yormuştuk. Allah hamile kalmanı nasip etti, inşallah hayırlısıyla kucağına almayı da nasip eder.

canım bugün sen aklıma geldin, hatırlıyor musun güzel bir rüya görmüştün yeşillik, deniz; bizlerde hayra yormuştuk. Allah hamile kalmanı nasip etti, inşallah hayırlısıyla kucağına almayı da nasip eder.
evet ya simdide kaybetme korkusuyla yatıyom.. imsak vakti girmeden uyanıyom 5-5.30 arası hemen dua ediyom.. allahım kabul buyursun..
ben işe başlarkende çok güzel bi rüya görmüştüm. allahım atanıp güzel rahat bi iş verdi..

ama sabahları kalktığımda rabbim kötülere eş arkadaş etme. evime huzurbereket ver sen büyüksün ol dersen olur der öle kalkarım

bide kürtaş oldumya o yüzden hiç hamile kalamam diye korkuyodum...

Tefriciye adetliykn okunuo die biliorum ihlasi bitirekim ona geçeriz ihlas zaten kisa hizli ilerler diye düşünüyorum

türkçe mealinden bakılabilir esasında. Ben ezbere bildiğim için hızlı okurum.

Ben is yerinde okuyorum cogunlukla dualari..burada yasini okumam zor.okusam bile turkcesinden okuyabilirim

Kizlar bna geçmişiz çok saolun 20lik dişimi çektirdimde çok ağrili oldu katilamadim dün fln

Tuba sen 500 mü okudun cnm bna yazmışsında karışıklık olmasın

bundan sonra 1001 ihlas okuyalım mı arkadaşlar

Kizlar ben tlfndan girdigik için kooyala yapistir yapamiyorum. 3oo tane okudum. Allahim kabul etsin

500 el vahid okudum. allah kabul etsin

kizlar 100 okudum

kızlar ne okucazz..
listemiz bitti. kalemero arkadaşımız bi liste kurmaya başlamış
1001 ihlası okuyabilirmiyiz... yoksa tefriciyemi....
ben ihlas okurum. herkes fikrini sölesin hemen akşama başlayalım

kızlar ne okucazz..
listemiz bitti. kalemero arkadaşımız bi liste kurmaya başlamış
1001 ihlası okuyabilirmiyiz... yoksa tefriciyemi....
ben ihlas okurum. herkes fikrini sölesin hemen akşama başlayalım

ihlas olsun tefriciye listemiz var biliyorsun :KK70:

X