hayırlı , sağlıklı bebiş isteyenler için 16641 adet ya latif çekicez.<3

Takip listen cok guzel olmus. Ama bugün icin 3 kisi haber vermis okudugunu.acaba bugün okumadilar mı. Tamamlayabilecekmiyiz bugun 16.641 i. Dunden de eksik var. İns okumuslardır. Gunumuz eksik gecmesin.
herkes iş çıkışı okuyor ben dahil olmak üzere 2 arkadaş da okumuştur bence teşekkürler

arkadaşlar ben ancak akşamları okuyabiliyorum o yüzden akşam yaparım bildirimimi bu arada diğer arkadaşlarda okumuşlardır sonuçta 21 gün okunacak demiştik

bende namazımı kılıp okudum bugün için Allah kabul etsin, hepimize dualar ettim. hafta sonuda yaparım inşallah bildirim belki yapamam da.

bugünkünü de okudum canlar... inş. tüm dualarımız kabul olur... eş isteyene hayırlı eş, evlat isteyene hayırlı evlatlar inş...

Kızlar hayırlı akşamlar bende okudum 1280 tane. Allah im kabul etsin.

bende günlük olarak yerine getiriyorum görevimi bildirim yapmasamda aksatmam endişeniz olmasın arkadaşlar bende yana sorun yok ben çünkü verdiğim sözleri tutan biriyim

kızlarrr anlatıyorum herkes burayı okusun lütfen ......
her gün herkes hacet namazını kılacak niyet ettim allahım toplu duamızın hacet namazını kılmaya diye
iki rekat namazı kıldıktan sonra allahım niyet ettik 21 gün boyunca senn en güzel isimlerinden olan Ya latif celle celalühü yü 16.641 defa okumaya sen filanca kuluna şunu nasip eyle diye listedeki herkesin dileğini söyleyecek (aşağıda listede var)
arkasından da günlük okuması gereken sayıyı okuyacak

11 kez allahuekber
11 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
11 kez estağfrullah çekip
11 kez la ilahe illallah
11 kez salavat
okuyarak aldığımız ya latif ismi celilini okuyabiliriz

DİLEK İÇİN 16641 “Ya Latif celle celalühü” LİSTESİ
1.kalemero 1.281 - özge kuluna hayırlı bir eş ver huzurlu mutlu bir yuva birbirini çok seven çok güzel eş olsunlar
2.tuuba84 1.280-tuuba kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
3.babamın kızıyım 1.280- sibel kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
4.belina yesila 1.280-beliyesila kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
5.umutsuzcuk 1.280 -mehtap kuluna hayırlı bir eş ver huzurlu mutlu bir yuva birbirini çok seven çok güzel eş olsunlar
6.yasemin5846 1.280-yasemin kuluna hayırlı sağlıklı imanlı evlatlar ver
7.eymen4545 1.280-emine kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
8.hoppacuppa 1.280-damla kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
9.trksng 1.280-özlem kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
10.mutlu-umutlu 1.280-mutlu umutlu kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
11.ersu 1.280-suzan kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
12.okulum 1.280-ebru kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
13.esma73 1280-esma kuluna hayırlı sağlıklı bir evlat ve güzel içinde huzurla yaşayacağı bir ev nasip et

kızlar ben nicklerinizle yazdım ama bence isimlerinizi söyleyin

LİSTE KAPANMIŞTIR-11.12.2014 te başlanacak okunmaya son okuma günü 31 aralık (o günde okunacak)

X