hayırlı , sağlıklı bebiş isteyenler için 16641 adet ya latif çekicez.<3

Kızlar duaların kabulü için 5040 adet (28*180) "YA SEMİ YA ALLAH" okuyoruz.
@damla_22 arkadaşımızın niyetine ''sağlıklı hayırlı evlatlar ve huzur, mutluluk,bolluk, sıhhat dolu bir yaşam" dileği için . Allah kabul etsin. Amin.

1-umutsuzcuk......................540
2-yasmin5846......................
3-volhat................................540
4-z_ipek...............................
5-SENGUL1976....................
6-CReSS_34.........................540
7-gulucukgs.........................180
8-kalemero..........................
9-trksng...............................
10-cemreank.......................
11-masculin.........................180
12-damla_22........................540
13-ulukant...........................

KALAN ..............................2520
SIRADA DAMLA ARKADASIMIZ VAR GALIBA.
KIZLAR BEN 180 OKUDUM SIMDILIK EKLEYIN

Damla icin 540 okudum

Damla için 540 okudum. Allah gönlüne göre, hayırlısını versin.

KIZLAR BENCE ARKADASIDA ALIN TOPLAM 14 KISI OLUYORUZ HERKESE 360 DAGITIN GUNLUK OKUYALIM BIR TUR DAHA OLURMU???????14*360=5040

360 alıyorum Damlacım umarım en kısa zamanda olur anlıyorum seni senin kadar beklemesemde ben hep düşmanıma bile çocuk sevgisini tattır rabbim diye dua ederim düşün o kadar çocuk sevgisi var içimde zor birşey gerçekten evet yeniyim ama az üzülmüyorum emin ol ben kafamada takan biriyim zaten benden sonra evlenenlerin haberini aldıkça daha da moralim bozuluyor çünkü ilk günden beri korunmuyorum hep istedim Rabbim herkesin gönlüne göre versin

Amin canim Rabbim senin de gonlune gore versin . Allah kalbimizi ne kadar yurekten evlat sahibi olmak istedigimizi goruyor . Insallah bizlere de kapilarini acar ve dunyanin en guzel duygusu olan annelik duygusunu tadariz. Her zaman hayirlisini isteyelim her seyin zamani vardir canim Allaha hep siginalim umudumuzu yitirmeyelim. Buradaki arkadaslarin da Rabbim dualarini kabul eder insallah

Aynen canım ya bende benden sonra evlenen ne kadar akraba arkadaş komşu varsa hepsinin hamile haberini aldım. En Son dün dayımın gelininin hamile olduğunu öğrendim daha 5 aylık evliler
Rabbim kimseyi evlatsızlıkla sınamasın aminnn
Kızlar 4 cuma üst üste 1000 tane ya evvel okunuyormuş bebek için ben bu cuma başladım

Kızlar duaların kabulü için 5040 adet (28*180) "YA SEMİ YA ALLAH" okuyoruz.
@damla_22 arkadaşımızın niyetine ''sağlıklı hayırlı evlatlar ve huzur, mutluluk,bolluk, sıhhat dolu bir yaşam" dileği için . Allah kabul etsin. Amin.

1-umutsuzcuk......................540
2-yasmin5846......................500
3-volhat................................540
4-z_ipek...............................180
5-SENGUL1976....................540
6-CReSS_34.........................540
7-gulucukgs.........................180
8-kalemero..........................
9-trksng...............................
10-cemreank.......................
11-masculin.........................540
12-damla_22........................540+300
13-ulukant...........................360

TOPLAM OKUNAN======4.760
KALAN ..............................280

Kalan 280 i aliyorum canim. Benim icin dua eden herkesin Rabbim iclerini huzurla doldursun. Allah sizlere kapilarini sonsuza dek acar ve insallah hep mutlu olursunuz. En kisa zamanda evladima kavusurum insallah . Bunun hayali bile cok guzel. Allah razi olsun hepinizden ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…