HAYIRLI ISTEKLERINIZ ICIN 1000 YA LATIF 100 SALAVATI FATIH

Ozzgeee

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
11.403
12.732
hanimlar uzun suredir hem bunaltmayacak uzunlukta olsun hemde adetkende okunabilsin ara girmesin diye liste ariyordum kendime ancak bulamadim.okumayi cok sevdigim faydasinida gordugum bir terkibe kendim konu actim buyrun liste yapalim her gun 1 arkadasimiza okuyalim
Okunma usulunde ya latifi 1000 adet ek koymadan cekiyoruz ya latiyf ya latiyf olarak,bitince ardindan 100 adet salavati fatih okuyarak gonlumuzden geldigince duamizi ediyoruz.
Salavati fatih
Okunuşu:
Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina Muhammedinil fâtihı limâ uğlika vel hatimi li mâ sebeka ven nâsırıl hakkı bil hakkı vel hâdi ila sırâtıkel müstekıymi sallellahü aleyhi ve ala âlihi ve ashâbihi hakka kadrihî ve mikdârihil aziym

Manası:
Allahım! Kapalılıkları açan, geçmişe son veren, hakka hakikatla destek olan, mahlukatı senin doğru yoluna ileten Efendimiz Muhammed’e O’nun âline ve ashabına O’nun yüce kadr ü kıymetince salat eyle selam eyle ve O’nu mübarek kıl.

Salavat-ı Fatihin Fazileti ve Sırları:
Muhammed el-Bekri'ye ait olan bu salavat öyle büyük bir salavattır ki Peygamberimiz (s.a.v)'in mana alemindeki beyanı vechile ömründe bir kere dahi bu salavatı okuyan cehenneme girmez. (Cehenneme girmesi mukadder olana nasip edilmez.)

Mağrib sadatından bazısının nakline göre bu salat Allah-u Te'ala tarafından bir sahife ile bu zata indirilmiştir. Bu salavatın bir defa okunması 6 kere Kur'an- ı Kerim'in hatmine denktir. Bir rivayete göre 10.000 salavat, bir rivayet 600.000 Salavat okumaya denktir.

Bu Salavata 40 gün devam edene Allah-u Te'ala bütün günahlarından tevbe nasip eder. Her kim bu salavatı perşembe, cuma veya pazartesi gecesi 1000 defa okursa Peygamberimiz (s.a.v) ile uyanıkken görüşür.

wj59rg.jpg

10-15 okumadan sonrada otomatik ezberliyorsunuz Yeni bir salavatta ezberlemis oluyorsunuz buyrun dualarda bulisalim

Kaç kişi olucam kaçar tane okuyacağız canım diğer dualar da var yetiştirebilirmiyim?

Canim bilmiyorum ki 10 kisi olunca baslariz bir kisi 1000 esma 100 salavati fatih okuyor ben okuyorum normalde salavat ezberimde 10 dk esma 20-25 dk salavat suruyor ama senin dua durumunu bilmiyorum o sebepten bise diyemiyorum ben yardimci olurum ama o konuda rahat olabilirsin

Arkadaslar bu salavatin 4444 okuyun 6000 okuyun diye sayisal bir usulu yok yok kendisi zaten oldukca buyuk bir salavat nette ve evdeki salavat kitabimdada 120.000 salavata denk oldugu yazmakta en az omrunde bir defa da olsa okunmasi cok fayda saglar demekte
Yukarida belirttigim 1000 ya latif 100 salavati fatih uygulamasini ben cuppeli hocadan dinlemistim nette bakarsaniz sizde gorursunuz soran olursa akliniza takilirsa diye aciklama yaptim ben gece yapmistin faydasinida gordum simdide konu actim gunluk duamizda olsun diye okumak isteyen arkadaslarla baslariz

Hanimlar listemizi 10-15 kisi olunca kapatacagim duayi maxsimimum 2 gunde tamamlayalim uzatanlarida uzulerek cikartacagim cunku dua uzuyor duasi okunan kisi uzuluyor

1-@lilyumdelisi
2-@ozzge81

Esselam benide yaz kardeş evlat sahibi olmak isteyen kardeşlerime okuyup hediye edicem araya kendi niyetimide atarım

Hanimlar listemizi 10-15 kisi olunca kapatacagim duayi maxsimimum 2 gunde tamamlayalim uzatanlarida uzulerek cikartacagim cunku dua uzuyor duasi okunan kisi uzuluyor

1-@lilyumdelisi
2-@ozzge81
3-@hannaz
4-@hasbeee

Ama ben bu gün yarın namaz iznine ayrılıcam okumalara engel teşkil edermi , sen sorun olmaz demişsin ama

Biri esma digeri salavat cnm ben adetkende okuyorum her ikisinide

X