Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye

aynen canım......:21::21::21:

ne kadar sıkıntıya girersek Allahın merhameti o kadar üstümüzde olur diye düşünüyorum.....bende çok yoğun çalışıyorum ve gerçekten okumak kolay olmuyor....ama Allah yardım edecektir.....sıkıntı çekerek yapılan dualar daha çabuk kabul olur İnşaAllah......

ben ezbere bilmedigim için tek sıkıntım o şuan bide ezberlersem çok daha rahat okurum :KK16: Rabbim hayırlı dualarımızı kabul etsin, hayırsızları da gönlümüzden çıkarsın inşallah :KK16:

Arkadaşlar bu akşam başlayalım artık ne dersiniz.....sayıları da belirleyip listeyi düzenleyeceğim....:nazar::nazar::nazar::KK16::KK16:

akşama buluşalım.......:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

Tamamdır canım...
Ben nete bu aralar çok giremiyorum fndkfndk bana telden ulaşır, okuduklarımı bildiririm ona.
Bu hafta iletişimi bu şekilde kurabiliriz.
Düğün hazırlıklarım var çünkü ve epey yoğunum... :KK25:

merhaba arkadaşlar....

ctesi gününden beri moralim bozuk.....:KK5::KK5::KK5:

geçen hafta iş yerinden izin ayrılmak için dilekçe yazmıştım...(10 günlük)

müdürümde sorun olmaz demişti....

ctesi günü müdür beyin sekreteri aradı, Lilruba hanım ptesi müfettişler gelicek....vs. izninizi uygun bir zamanda kullanırsınız....Ptesi sizi burda görmek istiyoruz diye....:KK5::KK5::KK5:

tabi ben şok......:KK36::KK36::KK36:

tatil gibi bir düşüncem yoktu ama kpss ye 12 gün kaldı....ona çalışmak için izin almıştım....iş yerindede fırsat buldukça bakıyordum....üstelikte izin meselesini müdürüm kendi söyledi...madem sınava gireceksin izin alabilirsin diye....çalıştığım yerde kriz sürecindeyiz.....maaşlarımız bile düzenli yatmıyor.....:KK14::KK14::KK14:

bugün geldim iş yerine ama çok gerginim...müdürüm şehirdışındaydı...10 günlük iznini biraz ertele,işler yoğun dedi......çok sinirliyim.....:KK47::KK47:

inşaAllah 3 kişi daha katılırsa başlarız canlarım......iyi dileklerinizi bekliyorum....:KK16::KK16::KK16:

sağol canım öyle dediler ama kimsenin geldiğide yok....

müdürümün samimiyetsizliği işte.....:KK5::KK5::KK5:

daha geçen çarşamba konuştuk....şehirdışına gidecekti yaz dilekçeni masama koy dedi....

bugünde izinini ertele hiç zamanı değil diyor......:26::26::26:

neyse bu gidişle biraz daha dayanıp istifa edeceğim....:KK50::KK50::KK50:

haksızlığa tahammül edemiyorum....daha neler neler.....çok sıkıntılı herkes.....:KK43::KK43::KK43:

elbet her gecenin ardından gün doğar....günün doğmasını bekliyorum.....:KK24::KK24::KK24::KK16::KK16:

Amin kuzum.....Bu konuyu ayrı bir başlıkta açmamın nedeni de aynı durumdan dertli arkadaşlarla hem dertleşmek hemde dua etmektir....:KK5::KK5: Allahım hayırlı rızık kapıları nasip etsin hepimize.....:KK14::KK14::KK14:

kimseye muhtaç olmayalım inşaAllah......:KK14::KK14::KK14::13::13::13::13:

Hani Nasreddin Hoca eşekten düşmüşte.....doktor çağaralım mı diye soranlara....yok bana eşekten düşeni getirin demiş ya....:KK9::KK9:

Dertlinin halini aynı derdi yaşayan anlıyor......:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

iyiki varsınız......:KK16::KK16::KK16::KK16:

canım dua süremiz için bende senin gibi düşünüyorum....aramıza yeni katılanlarda var,zorlanabilirler belki.....bu akşam ben ayarlarım...başlarız.....7 gün düşünmüştüm ama bazı arkadaşlar için de çok diyo.....bu akşam başlayıp cuma gecesi bitirebilir miyiz bir deneyelim....şimdi 7 gün deyincede birçok kişi son günlere bırakıyor...:KK14::KK14::KK14:

bende ilk is yerimde bole sikintilar yasiyordum. Suan issizim.oda ayri mevzu :KK66:allah yardimcin olsun.onlarada insaf versin. Sakin ol sen.yaradan allah sen havale etsende etmesende goruyordur. Bencede artik baslatalim arkadaslar.
sureyi cok fazla Uzatmayalim.derim
ben en sonlardayim ve cok zor durumdayim. Baska bir topikdeyim ayrica kkndimde okuyorum. Yaradan allahimin dualarimi kabul etmesini bekliyorum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

lilruba okurken niyet edip mi okuyacağız? yani niyetten kastım şu: ilk önce senin için okuyacağız ya 'lilruba için' falan mı dicez? ben ilk kez okuyacağım için bilmiyorum hiç. netten de araştırmadım? :26:

Son düzenleme:
ben de takipteyim:21::21::KK55::KK55:

umarım en kısa sürede başlarız.

Amin insallah canim. Dualara sigindim. Insallah gecek bu gunler :)
Takipteyim :)

tamam şimdi oldu :KK16: hem çabuk biter hem de dua da kısa zaten. Allahın izniyle bitiririz. yarın giremeyebilirim ben nete. başlarsanız yazı alıntısı yapıp bana da bildirir misiniz? :26:

Canımcım bide 3 gün kuralımı olsa..3 gün içinde okusak harika olur..

bildigim kadarıyla sıkıntı olmuyormuş canım :KK31:

20 kişiye tamamlanırsak bugun başlarız sanırım okumaya :KK34:

Ay ben senin ağzını yerim o ne güzel bir duadır binlerce kez amin diyorum :KK16:

Kizlarr bende katilmak isterim

Bende katilmak isterim evime bereket versin diye

Afff! Çok geç kalmışım! :KK43:

Hiğğğh! Ben nasıl akıl edemedim seni de yazdırmayı. :KK50:

keşke başlarda olabilseydim yine en sona kaldım kızlar bende ALLAH nasip ederse kpssye gircem ama bana sıra gelene kadar sınav biter:KK70: neyse kısmet 15de ben olayım RABBİM rızkımızı artırsın inşallah

Allah nasip ederse bende varım

Ben de varimmmmmmm:emir_bebek:

ben de katila bilirmiyim yoksa gecikdim???

Ne demek rica ederim canım :KK54::21:

Hayırlısı olsun hakkımızda :KK9::KK9::KK9: ... :nazar::nazar::nazar:

Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye......:KK12:

DUA LİSTEMİZ:​
LİLRUBA İÇİN OKUYORUZ.....

Başlangıç :23Haz Ptesi akşamı.....Bitiş: 27Haz Cuma akşamına kadar.....​

1) Lilruba.............................260+24 okunacak
2) Mavigece07......................260 okunacak
3) Fndkfndk..........................260 okunacak
4) Monarkkk.........................260 okunacak
5) Cesmi_naZ......................260 okunacak
6) Nara87...........................260 okunacak
7) MissCherryBlossom..........260 okunacak
8) perican55........................260 okunacak
9) özgem81.........................260 okunacak
10)nurhayal.........................260 okunacak
11) Limonlu_Cheescake........260 okunacak
12)buradilmen......................260 okunacak
13)berirem..........................260 okunacak
14)Sottile.............................260 okunacak
15)buujuu............................260 okunacak
16)yagmurlu_ist....................260 okunacak
17)Kelebekcim......................260 okunacak

Hatunlar.....:KK12::KK12::KK12:
Başlıyoruz........:KK24::KK24::KK24::KK24:

Akşam eve gidince duamıda hazırlarım yazarım inşaAllah.....

Ptesi akşamı başlamış oluyoruz.....son gün Cuma günü diyelim duruma göre 3 güne indiririz......:KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
Kızlar sayılarıda bölmüşsünüz ama benide ekler misiniz? Bende erkek kardeşim için dualarınızda bulunmak istiyorum ..

Kızlar sayılarıda bölmüşsünüz ama benide ekler misiniz? Bende erkek kardeşim için dualarınızda bulunmak istiyorum ..

canım senide listeye ekliyeyim....ama sayılara bakıpta okumaya başlayan olmuş olabilir o nedenle....istersen okumakta sıkıntı yaşayan olursa onun sayısını okursun olurmu.....şimdi okuman için sayı belirtmiyorum canım....sıradaki arkadaşın duasında sanada sayı veririz......Allah karsdeşinede hayırlısını versin:KK34::KK34::KK34:sayfaya abone ol bacım....takip et bizi......:KK16::KK16::KK16:

18)Dior34………………….........yeni

Hatunlar:KK12::KK12::KK12:
Geri bildirimlerinizi bekliyorum…..

Son düzenleme:
canım senide listeye ekliyeyim....ama sayılara bakıpta okumaya başlayan olmuş olabilir o nedenle....istersen okumakta sıkıntı yaşayan olursa onun sayısını okursun olurmu.....şimdi okuman için sayı belirtmiyorum canım....sıradaki arkadaşın duasında sanada sayı veririz......Allah karsdeşinede hayırlısını versin:KK34::KK34::KK34:sayfaya abone ol bacım....takip et bizi......:KK16::KK16::KK16:

Çok tşk ediyorum sağol .. Ok takipteyim ..âmin canım sağol

lilruba okurken niyet edip mi okuyacağız? yani niyetten kastım şu: ilk önce senin için okuyacağız ya 'lilruba için' falan mı dicez? ben ilk kez okuyacağım için bilmiyorum hiç. netten de araştırmadım? :26:

canım ben bir yerde okumadım eğer bir yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsinler....içimden şöyle geliyor ve öyle yapıyorum....
ben şöyle yapıyorum...
tefriciye okumadan önce Allahım Lilruba kardeşimin gönlünden geçen niyeti bilen sensin okuyacak olduğum Salatı Tefriciye hürmetine hayırlarla kaderine yaz....diyerek kim için okuyorsak zaten niyetini,duasını belirtiyor onlarıda okuyup tefriciyeye başlıyorum.....aslında duası sonundada yapılabilir ama ben başındada sonundada yapıyorum....başında okuyorum ki arkadaşın isteği ne anlıyorum sonra tefriciye okurken aklıma geldikçede dua ediyorum....sonundada kim için okuduysak onun yazmış olduğu duayı okuyorum.....sonrada
Allahım Lilruba için okuduğum tefriciyeler hürmetine isteği dileği neyse hayırlarla kaderine yaz.....deyip bitiriyorum.......

Son düzenleme:

eger dior arkadaşımız arzu ederse bana yardım edebilir Lilruba cım :KK34:

canım ben bir yerde okumadım eğer bir yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsinler....içimden şöyle geliyor ve öyle yapıyorum....
ben şöyle yapıyorum...
tefriciye okumadan önce Allahım Lilruba kardeşimin gönlünden geçen niyeti bilen sensin okuyacak olduğum Salatı Tefriciye hürmetine hayırlarla kaderine yaz....diyerek kim için okuyorsak zaten niyetini,duasını belirtiyor onlarıda okuyup tefriciyeye başlıyorum.....aslında duası sonundada yapılabilir ama ben başındada sonundada yapıyorum....başında okuyorum ki arkadaşın isteği ne anlıyorum sonra tefriciye okurken aklıma geldikçede dua ediyorum....sonundada kim için okuduysak onun yazmış olduğu duayı okuyorum.....sonrada
Allahım Lilruba için okuduğum tefriciyeler hürmetine isteği dileği neyse hayırlarla kaderine yaz.....deyip bitiriyorum.......

Arkadaşlar ben böyle yapıyorum monarkkk arkadaşımız sormuştu....acaba doğru mu yapıyorum yanlış bişey söylemiş olmak istemem....:26::26:

siz nasıl niyet ediyorsunuz.....:KK3::KK3:

Arkadaşlar ben böyle yapıyorum monarkkk arkadaşımız sormuştu....acaba doğru mu yapıyorum yanlış bişey söylemiş olmak istemem....:26::26:

Kuzular başlıyoz mu ? ben yoldaydım ancak geldim kaçırdım birazcık sayfayı :KK55:

ben şöyle yapıyorum...

canım bu gece senin için okumaya başlıcam da sen dileğini duanı yazmış mıydın?

okumaya başlarken Lilruba'nın niyetine diye başlasak bitirince dua etsek olur mu?

ben daha önce böyle biri için okumadım da napıcağımı bilemedim.

evet ben de aynı şekilde başında ve sonunda söylüyorum ama doğru mu değil mi bilemiyorum

Kuzular başlıyoz mu ? ben yoldaydım ancak geldim kaçırdım birazcık sayfayı :KK55:

18)Dior34………………….........yeni

Hatunlar:KK12::KK12::KK12:
Geri bildirimlerinizi bekliyorum…..

evet kuzum başlıyoruz.......:KK16::KK16::KK16:
listeyide paylaştım.....:KK24::KK24::KK24:
duamıda yarına kadar yazarım pericim akşam yazmaya çalışcam ama çok yorgunum.....olurda yazamaya bilirim......

canım bu gece senin için okumaya başlıcam da sen dileğini duanı yazmış mıydın?

okumaya başlarken Lilruba'nın niyetine diye başlasak bitirince dua etsek olur mu?

ben daha önce böyle biri için okumadım da napıcağımı bilemedim.

olur canım bugün stresli bir gün yaşadım kafamı toplayıp da niyetimide duamıda yazamadım.....

Lilrubanını niyetine diye olur bence.....

eger dior arkadaşımız arzu ederse bana yardım edebilir Lilruba cım :KK34:

canım okuyamadığını dior arkadaşa verebiliriz.....

evet ben de aynı şekilde başında ve sonunda söylüyorum ama doğru mu değil mi bilemiyorum

bende tam bilemiyorum...dolmacım o nedenle paylaştım ama dönüş yapan pek olmadı.....Allah her şekilde kabul eder inşaAllah.....

canım okuyamadığını dior arkadaşa verebiliriz.....

bende tam bilemiyorum...dolmacım o nedenle paylaştım ama dönüş yapan pek olmadı.....Allah her şekilde kabul eder inşaAllah.....

evet allah içimizdeki niyeti biliyor neticede biz dua edelimde gerisi allaha kalmış bir durum..amiiin inşaallah hepimizin gönlüne göre olur dualarımız kabul olur..

X