Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye

Okudum bitti gündüz, yine de haber vereyim dedim. Duanı da okudum, amin dedim canım. Allahım kabul buyursun inşAllah.

kelebekcim duanı okudum kusura bakma tatildeydim net yoktu haber veremedim....

KELEBEKCIM (GÖNÜL) ICIN OKUYORUZ.....

KIZLAR BENIM DUAMDAN SADECE ÇEŞMİNAZ KALDI. HABERİ OLAN VAR MI. BEN ŞİMDİ ONA ÖZEL MESAJ ATICAM. YARIN AKŞAMA KADAR SES ÇIKMAZSA ONUN DUASINI BEN TAMAMLARIM. BENCE DİOR34 ÜN DUASINA GEÇEBİLİRİZ. ONUN DUASI GEÇİKMESİN. HEPİNİZDE ALLAH RAZI OLSUN. ALLAH DULARIMIZI KABUL ETSİN. DUA EDEN AĞZINIZ ELLERİN DERT GÖRMESİN.

Başlangıç-Bitiş Süresi Pazar günü başlıyoruz….ctesi akşamına kadar….

1) Lilruba............................. 315 OKUDU
2) Fndkfndk.......................... 31 5 OKUNDU
3) Monarkkk......................... 315 OKUNDU
4) Cesmi_naZ...................... 315 okunacak
5) Nara87........................... 315 OKUNDU
6) perican55........................ 315 OKUNDU
7) Limonlu_Cheescake........ 315 OKUNDU
8) buradilmen...................... 315 OKUNDU
9) berirem.......................... 315 OKUNDU
10) Kelebekcim...................... 349 OKUNDU
11) Dior34 ............................. 315 OKUNDU
12) Debusi............................... 315 OKUNDU
13) Havvaayunus.................... 315 OKUNDU
14) yedinoktabes……………. 315 OKUNDU

Kızlar duamı ekliyorum. Bu arada duam hayırlı eş için tefriciye grubundan cerenkarın duasından alıntıdır.

Eûzubillâhimineşşeytânirracîm - Bismillâhirrahmânirrahîm

Subhâne Rabbiyel'Aliyyil âlel Vehhâb

Elhamdülillah Elhamdülillah Elhamdülillah… Tövbe Estağfirullah Tövbe Estağfirullah Tövbe Estağfirullah

Elhamdülillahi rabbil âlemîn, essalâtü vesselâmü alâ resûlinâ Muhammedin ve âlihî ve sahbihî ecmaîn.

Yüce arşın sahibi, esirgeyen ve bağışlayan, dualarımıza “ol” deyince oluveren Rabbimiz…Bütün hamd ve senalar sanadır.

Ya Rabbi! Huzuruna geldik, dualarımızın kabulünü senden niyaz ediyoruz.

Sen affedicisin, affı seversin bizi de affeyle! Âmin diyen dillerimizi sana açılan ellerimizi boş çevirme ya Rab..
Kabul olmayan duadan, faydası olmayan ilimden, Müslümana hiç yakışmayan tavır ve hareketlerden, ürpermeyen kalpten, doymayan nefisten, sana sığınıyoruz, muhafaza eyle ya Rabbi!
Allah’ım! Bizleri kendisini bilen, habibini seven, rızana eren kullarından eyle.
Seni zikretmeyi, sana şükretmeyi, sana güzelce ibadet etmeyi cümlemize nasip eyle!
İmanımızı zengin, işimizi düzgün eyle. Korktuklarımızdan emin, umduklarımıza nail eyle ya Rabbi..
Burada bu salavatları okuyan ve dua eden herkesin gelmiş, geçmiş, bilerek yahut bilmeyerek işlediği, büyük küçük tüm günahlarını affet Ya Rabbi.
Hiç kimseden merhametini, adaletini esirgemezsin, bize de merhamet et güzel Allahım.

4444 adet okumaya gayret ettiğimiz salavatları Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’ın ruhuna hediye eyledik, kabul eyle Allahım.. Diğer peygamberlerin, sahabelerin, Salihlerin, ölmüşlerimizin de ruhunu şad eyle Allahım…

Ya Rabbim, bu salavatları duasının kabulü için okuduğumuz Gönül kulunun gönlüne ferahlık ver. Gönlündekini hayırlı eyle, hayırlı gördüğüne de onun gönlünü razı eyle. Ona hakkında hayırlı olan, aile yapıları uyan, ailesine sahip çıkacak, karşılıklı birbirlerinden razı bir ömür sürecekleri ve kalbinde Seni bulabileceği, sevgisi sonsuz olan ( yani 2 cihanda da birlikte olabileceği ve olmak isteyeceği), Senin rızana uygun evlatlar yetiştirebileceği, huzur veren, Senin yolundan ayrılmadan bir yaşantı içinde olabileceği, gönlünün ısınabileceği, birlikte ahiretlerini kazanabilecekleri, sevebileceği, kendisini sevecek, güvenecek, güven verecek, saygısını hiç kaybetmeyecek, dürüst, zeki, ince düşünceli, iyi bir işi olan, merhametli, cömert, sadakatli, çalışkan, Gönlünün güzelliği yüzüne yansımış , anlayışlı, iletişimi kuvvetli, kültürlü bir aileye sahip, maddi ve manevi zenginliklerle donanmış, helal rızık kazanan, Haramlardan kaçınan, farzları yerine getiren, Senin rızanı gözeten, her gün varlığına şükredeceği, iki dünyasını da cennete çevirecek, onu çok sevecek ve onun da seveceği; iyi baba olabilecek, Senin de seveceğin bir eş nasip et Yüce Rabbim. İçiyle dışıyla, maddi manevi her özelliğiyle, ailesiyle her şeyiyle içine sindir, yanına yakıştır Ya Rabbim.

Ailelerin de birbiriyle anlaşacağı hayırlı bir evlilik nasip eyle Allahım…
Rahmansın, Rahimsin, “ol” dersin oluverir. Mucib ismin ile Amin dediğimiz duamıza “ol” de güzel Allahım…

Okunan tefriciyeler hürmetine dini, dünyası ve ahireti için hakkında eş olarak kim hayırlı ise karşısına tez zamanda onu çıkar Allahım…Vesile olmaya çalışan insanların gönüllerine ve akıllarına en doğru en hayırlı, maddi ve manevi olarak en güzel insanı akıllarına getirmelerini ve Gönül ile görüştürmelerini ve hayırlısıyla evlenmesini nasip eyle Allahım…

Rabbim Gönül kulunun borçlarını kısa zamanda kolaylıkla ödemesinde yardımcı ol, ona hayırlı kapılar aç.
Allah’ım Gönül kulunun kardeşi Ahmet’in davasının kardeşi hayrına sonuçlanmasını ve kardeşi Ahmet’inde ve Ahmet’in eşi Gülsüm’ün huzurla çalışabileceği ve hayırlı kazançlar elde edeceği bir işi nasip et.

Ve Onun için dua eden herkesin de gönlünün isteklerini ve dualarını kabul eyle Allahım…Amin…Amin…Amin…Dualarımızı günahsız gönüllerin duası gibi kabul eyle Allahım… Amin
Allahümme salli alâ seyyidinâ ve nebiyyinâ Muhammed.

kızlar kelebekcim e ancak dün ulaşabildim, bi yakınımız vefat ettiği için çocugu bizdeydi, onu okula getir götür, evde ilgilen derken laptopa hiç bakamadım bile.
ben okudum bitirdim, yeni arkadaşa da henuz başlamamışız sanırım. allah kabul etsin inşallah tüm okunan duaları :KK68:

KIZLAR BENIM DUAM BITTI, HEPINIZE TEKRAR TESEKKUR EDERIM. SIRA DİOR34'TE. ÖZELDEN MESAJ ACICAM.

4) Cesmi_naZ...................... 315 OKUNDU

KIZLAR BENIM DUAM BITTI, HEPINIZE TEKRAR TESEKKUR EDERIM. SIRA DİOR34'TE. ÖZELDEN MESAJ AtICAM.

4) Cesmi_naZ...................... 315 OKUNDU

KIZLAR DİOR34 İÇİN OKUYOYORUZ. BAŞLAMA TARİHİ 13 EYLÜL 2014. KAÇ GÜNDE BİTİRDİĞİMİZİ HATIRLAMIYORUM. DİOR GELİNCE DUASINI YAZAR, BİTİŞ TARİHİNİ DE EKLER. BİRAN ÖNCE OKUMAYA BAŞLAMIŞ OLURUZ. BEN HAFTASONLARI VE BAZENDE AKŞAMLARI GİREBİLDİĞİM İÇİN TAKİBİNİ YAPAMICAM.

1) Lilruba............................. 315 Okunacak
2) Fndkfndk.......................... 31 5 Okunacak
3) Monarkkk......................... 315 Okunacak
4) Cesmi_naZ...................... 315 Okunacak
5) Nara87........................... 315 Okunacak
6) perican55........................ 315 Okunacak
7) Limonlu_Cheescake........ 315 Okunacak
8) buradilmen...................... 315 Okunacak
9) berirem.......................... 315 Okunacak
10) Kelebekcim...................... 315 Okunacak
11) Dior34 ............................. 349 Okunacak
12) Debusi............................... 315 Okunacak