Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye

canım benim daha iyiyim şükür.......psikolojik olarak da yıpranmıştım o nedenle zor bir süreç geçirdim....özledim sizleri....sen nasılsın nazım......iş görüşmen olacaktı hiç konuşamadık.....

beden olarak iyi olunca psikolojin de en yakın zaman da düzelir inşallah canım :KK68:

ben aynıyım canım yaa hiç bi değişiklik yok malesef :KK43: bir sürü işe başvuruyorum ama hiç biri için görüşmeye de çağırmıyorlar beklemedeyim :KK1:

beden olarak iyi olunca psikolojin de en yakın zaman da düzelir inşallah canım :KK68:

ben aynıyım canım yaa hiç bi değişiklik yok malesef :KK43: bir sürü işe başvuruyorum ama hiç biri için görüşmeye de çağırmıyorlar beklemedeyim :KK1:
bende başvuruda bulunuyorum dediğin gibi dönüş olmuyor......bir de şu tecrübeli eleman istiyorlar ya.....o_Oo_O
fitil oluyorum........
mutlaka bizi bekleyen nasibimiz vardır.......hem eş hem iş olarak......:KK50::KK50:
şuan çalıştığım işten bu ay sonu itibari ile ayrılacağım inşaallah.......bir sorun çıkartmazlarsa......
dilerim güzel haberlerimiz olur tez zamanda.....huzurla,sağlıkla,sevgiyle paylaşacağımız......

bende başvuruda bulunuyorum dediğin gibi dönüş olmuyor......bir de şu tecrübeli eleman istiyorlar ya.....o_Oo_O
fitil oluyorum........
mutlaka bizi bekleyen nasibimiz vardır.......hem eş hem iş olarak......:KK50::KK50:
şuan çalıştığım işten bu ay sonu itibari ile ayrılacağım inşaallah.......bir sorun çıkartmazlarsa......
dilerim güzel haberlerimiz olur tez zamanda.....huzurla,sağlıkla,sevgiyle paylaşacağımız......

Amin canım inşallah :KK68: hayırlısı olur umarım hepimiz için her konuda :KK51:

valla o deneyim konusunda ben de çok sinir oluyorum. bugune kadar 100 ilana başvurduysam ancak 2 3 tanesi yetiştirmek üzere diye aranan ilanlardır, diğerleri en az 3 sene deneyim istiyor :KK57: evde yatma konusunda master yaptık artık onu düşünen yok hiç :KK12:

valla o deneyim konusunda ben de çok sinir oluyorum. bugune kadar 100 ilana başvurduysam ancak 2 3 tanesi yetiştirmek üzere diye aranan ilanlardır, diğerleri en az 3 sene deneyim istiyor :KK57: evde yatma konusunda master yaptık artık onu düşünen yok hiç :KK12:
Ay ilahi canımsın ya......:-):-)
sorma öyle ilanlar var ki.....herhalde yeni üretilmiş piyasaya çıkacak bir robot arayışındalar diyorum......:mad::mad:
Allah yardımcımız olsun......şöyle bir dayımız olsaydı.......evde değil işte masterın alaasını yapardık kuzum.......:KK35::KK35:
neyse güzel güzel düşünelim.......:KK19::KK19:

sorma öyle ilanlar var ki.....herhalde yeni üretilmiş piyasaya çıkacak bir robot arayışındalar diyorum......:mad::mad:
Allah yardımcımız olsun......şöyle bir dayımız olsaydı.......evde değil işte masterın alaasını yapardık kuzum.......:KK35::KK35:

ben o dayı yegen olaylarına da karşıyım işte o sebepten daha çok sürtecek burnum :KK12:

ama haklısın güzel düşünelim, güzel olmasını bekleyelim :KK19:

günaydın kızlar. aynı dertten muzdaribiz biz de. benim yine tecrübem yok ama geri dönüş de yok :) lilruba neden ayrılıyorsun sen mutsuzdun ama başka sebepler de mi çıktı? nişanlım da geldi kızlar Ankara'ya. en önemlisi ona iş bulmak şimdi. ben mecburen bir süre daha idare edicem. Ahh çok dua edelim :KK43:(((

Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye....

DUA LİSTEMİZ:
Buradilmen İÇİN OKUYORUZ.....

Başlangıç-Bitiş Süresi:perşembe günü başlıyoruz?.Perşembe akşamına kadar?.

1) Lilruba............................. 338 okunacak
2) Fndkfndk.......................... 338 okundu :nazar::nazar:
3) Monarkkk......................... 338 okunacak
4) Cesmi_naZ...................... 338 okunacak
5) Nara87........................... 338 okunacak
6) perican55........................ 338 okunacak
7) Limonlu_Cheescake........ 338 okundu :nazar::nazar:
8) buradilmen...................... 338+50 okunacak
9) berirem.......................... 338 okunacak
10) Kelebekcim...................... 338 okunacak
11) Dior34 ............................. 338 okunacak
12) Debusi............................... 338 okundu :nazar::nazar:
13) Havvaayunus.................... 338 okunacak

Subhâne Rabbiyel'Aliyyil âlel Vehhâb
“Yüce, ulu ve lütufkâr olan Rabbimi tesbih ederim”
Elhamdülillah Elhamdülillah Elhamdülillah…
Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed.

Yüce arşın sahibi, esirgeyen ve bağışlayan, dualarımıza “Ol” deyince oluveren Rabbimiz…

Bütün hamd ve senalar Sanadır..

Burada 4444 adet nıyetı için okumaya başladığımız Büşra kulunun ve bu salavatları okuyan ve dua eden herkesin gelmiş, geçmiş, bilerek yahut bilmeyerek işlediği, büyük küçük tüm günahlarını affet..
Dua eden herkese gönlündekini ver, onlardan razı ol, iki dünyada da onları darda koyma Allahım. Sevdiklerini onlara bağışla ya Rabbim.

4444 adet okumaya gayret ettiğimiz salavatları Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’ın diğer peygamberlerimizin cümle gelmiş geçmiş ölmüşlerimizin ruhuna hediye ediyoruz Sen kabul eyle Rabbim..

Rahmansın, Rahimsin, “Ol dersin oluverir. Mucib ismin ile Amin dediğimiz duamıza “Ol de güzel Allahım… Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina Muhammedinil fâtihı limâ uğlika vel hatimi li mâ sebeka ven nâsırıl hakkı bil hakkı vel hâdi ila sırâtıkel müstekıymi sallellahü aleyhi ve ala âlihi ve ashâbihi hakka kadrihî ve mikdârihil aziym*
Rabbim!

Rabbim sen Büşra kuluna ve nişanlısına hakkında hayırlı olan, gönüllerinin de razı olabileceği, mutlu olup her gün severek gidecekleri, emeklerinin karşılığını alabilecekleri hayırlı bir iş nasip et.Eylül ayın da gireceği kpss de yüksek bir puan alıp hayırlısıyla atanmasını nasip et.Tüm iş arayan kardeşlerimize hayırlı iş kapıları aç ya rabbim.
Tüm askerlerimiz sana emanet Allahım Büşra kulunun nişanlısının da hayırlısıyla askerden sağ salim gelmesini naip et ya rabbim.
Bu duaya amin diyen bütün kardeşlerimize hayırlı işler hayırlı eşler hayırlı evlatlar nasip et Allahım.Evlerine huzur mutluluk sağlık bereket ver ya rabbim.
Hayırsız insanlardan, olaylardan, kazalardan ,belalardan, sağlık sorunlarından onları da aileleri de koru ya Rabbim.
Sana açtığımız ellerimizi geri çevirme Allahım dualarımızı kabul günahlarımızı affeyle Allahım.

Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed.

Amin Amin Amin.

Ben de okudum. Allah kabul etsin.

Merhaba hatunlar......:KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12:

Bu güzel duanın sırrını öğrendiğimden beri aklım fikrim onda.....:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Kulübte dilek için hayırlı eş için açılmış konulardan da ilham alarak.....Hayırlı iş rızık kapıları için birlikte Salatı Tefriciye okuyalım istedim.....

Şuan bir işim var aslında çok şükür......Ama mutsuzum maaşlarımı düzenli alamıyorum....Ortamı sevmiyorum......

Bu nedenlede bu yıl kpss ye girmeye karar verdim....Düşündümde benim gibi dertli

gönüller vardır.....

İşinde huzuru olmayan,
Yeni iş arayan,
Eşinin işinden dolayı rahatsız olan,
Memur olup atanmak isteyen(kpss)
Maddi sıkıntılarından kurtulmak isteyen,
Rızkının bereketli olmasını isteyen,
............vs. isteyen herkesi birlikte duaya bekliyorum........Listemizi oluşturduktan sonra sayıları belirler okumaya başlarız……

SALAT-I TEFRİCİYE DUASI:

”Bismillahirrahmanirrahim”

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.

"Allâh’ım, kendisi hürmetine düğümler çözülen, gamlar-kederler açılan, ihtiyaçlar giderilen, isteklere, hüsn-ü hâtimelere güzel âkibetlere nâil olunan, kerem (cömertlik) sahibi yüzü-suyu hürmetine bulutların sulandığı, Efendimiz Muhammed Mustafa (s.a.v.)’e ve onun âl ve ashâbına; her bakış ve her nefeste ve zâtinca mâlum olanların sayısınca, kâmil bir rahmet ve tam bir selâmet ihsan eyle."Bu fazilettendir ki, salavât okuyan kimsenin bütün işleri Allah tarafından kolaylaştırılır. İşleri düzgün yolunda gider. Gönül sıkıntısı olmaz. Gamı, kederi, sıkıntıları kendiliğinden kalkar. Geçim darlığı çekenlerin rızkı bollaşır, kazancına bereket gelir, geçim darlığı çekmez. Bütün duâları kabuldur. Her istek ve dileği yerine gelir. Ümid ve muradı hasıl olur.

KATILIM KOŞULLARI:

Katılımcıların düzenli okumak ve düzenli bildirimde bulunması gerekli.....Arkadaşlar biliyorsunuz duaya başlama,okumak için niyet etmek aynı zamanda Allah'a da söz vermekdir.....O nedenle katılacak arkadaşların bu bilinç içinde olmasını rica ediyorum......

Liste sırasına göre herkes için sırayla 4444 tefriciye okuyacağız....O nedenle katılan arkadaşların düzenli bir şekilde konuyu takip etmesi gerekiyor.....

LİSTE ÇOK UZUN....BANA SIRA GELENE KADAR...diye düşünenler Lütfen Okuyun.......

Selam Dua Hatunlarım......:KK12:

Yıllar önce bir kitapta okuduğum ve hala aklıma geldikçe düşündüğümde tüylerimi ürperten (belki de birçoğunuzun bildiği) ve beni duygulandıran birşeyi paylaşmak geldi içimden....

Hepimiz bu tefriciye duasını sırrına inanarak bir araya geldik....Malum listemiz de uzun....Birlikte yapılan duanın daha makbul olduğunu sanırım hepimiz bildiğimizden daha önemle sarılıyoruz duaya.....

Liste uzun bana sıra gelene kadar diye düşünenler oluyor ve size bir müjdem var.....:KK16::KK16::KK16:

Allahımız o kadar merhametli ki.....Şuan yazarken bile duygulanıyorum.....:KK43::KK43:

Biz bir başkası için dua ederken duamıza Amin denmesi için melekleri görevlendirirmiş...ve meleklerde bir başkası için dua ettiğimizi görünce "Allahım bu kulun kendisi için değil,bir başkası için senden istiyor...Sende onun gönlünün isteklerini ona ver...ve bir başkası için ne istiyorsa bu kuluna da bir başkası için istediğinin kat ve katını ver Allahım.....diye melekler dua ediyorlarmış......düşünebiliyor musunuz Rabbimizin merhametini o melekleri görevlendiren ve o temiz günahsız melekler aracılığıyla bize dua ettiren.....ve üstelik bir başkası için dua ettiğimizi zannederken meleklerin bizim için dua etmesi.....:KK43::KK43::KK43:
Bir günahsız meleğin edeceği dua ile biz kulların edeceği dua aynı olurmu.....:26::26:

Listenin başında sonunda yada ortasında olmak değil listede olmak ve dua halkasına girmek önemli olan.....Allahın merhameti hepimizin üzerine olsun....:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

NASIL OKUYORUZ
Liste sırasına göre kimin sırası geldi ise onun için 4444 tefriciyeyi listedeki kişi sayısına göre paylaştırıp;belli bir süre aralığında okuyoruz.....
sağol canım. allah hepimizin dualarını kabul etsin.

:KK19:
kızlar ben okuyup bittiginden haber veriirm sizlere. ama bu haftasonu misafirim vardı bekledigimden bir gun geç gittiler, yarın da annemin doğum günü supriz hazırlıgı peşindeyim, sanırım bitirimem perşembe akşamını yada cuma sabahını bulabilir. şimdiden yaşanması muhtemel gecikme için özür dilerim :KK43::KK43:
canım istersen 100 tanesini ben okuyarak sana yardımcı olayım....:KK66:sdnde üzülmemiş olursun...

kızlar ben okuyup bittiginden haber veriirm sizlere. ama bu haftasonu misafirim vardı bekledigimden bir gun geç gittiler, yarın da annemin doğum günü supriz hazırlıgı peşindeyim, sanırım bitirimem perşembe akşamını yada cuma sabahını bulabilir. şimdiden yaşanması muhtemel gecikme için özür dilerim :KK43::KK43:
Tatlim canin sagolsun sikma canini yetisiremezsen haber ver yardim ederim
Ben de okudum. Allah kabul etsin.
Canim Allah razi olsun

fitil oluyorum........
Aminn insaallah ya bi hayirli is bulsak

kızlaaarr kızlaaarrrrrr :KK19:

dün daha işsizlikten burada yakınıyorken ben yarın iş görüşmesine gidiyorumm :KK23: mucize gibi oldu resmen bugun, yarın sabah ankara yolcusuyum :KK55: perşembe günü de beni deneme amaçlı bir sunuma götüreceklermiş, perşembe akşamı dönecegim eve, eğer olumlu olursa sonuç eşyalarımı toplamaya olumsuz olursa da tatile devam etmeye :KK66:

bu güzel haberdi, bir de kötü haberim var ki sanırım benim tefriciyeler yetişmeyecek. yarın hem görüşme hem de sunum hazırlıgı olacak, perşembe günü de sunum ve dönüş yolculugu ( yolda okumayı çok isterdim fakat midem bulandıgı için yolculukları uyuyarak geçirebiliyorum ancak )

demem odur ki yardımlarınıza ihtiyacım var. listeyi hazırlayan arkadaşa zahmet olacak ama benim payıma düşen miktarı sadece bu seferlik musait olan arkadaşlara pay etseniz olur mu :KK23: duanın gecikmesini de hiç istemem ama bütün yazın yogunlugu bu bikaç güne sıkışınca hiç okuma fırsatım olmadı malesef. yarın akşama ve perşembe gününe güveniyordum o da olmadı :KK43:

eğer yardımcı olacak arkadaşlar okuduktan sonra yine de okunması gereken dua kalırsa ortada perşembe akşamı buraya kontrol ettigimde sabaha kadar okumaya çalışırım o_O bu karmaşayı yarattıgım için özür dilerim hatunlar :cry:

dün daha işsizlikten burada yakınıyorken ben yarın iş görüşmesine gidiyorumm :KK23: mucize gibi oldu resmen bugun, yarın sabah ankara yolcusuyum :KK55: perşembe günü de beni deneme amaçlı bir sunuma götüreceklermiş, perşembe akşamı dönecegim eve, eğer olumlu olursa sonuç eşyalarımı toplamaya olumsuz olursa da tatile devam etmeye :KK66:

bu güzel haberdi, bir de kötü haberim var ki sanırım benim tefriciyeler yetişmeyecek. yarın hem görüşme hem de sunum hazırlıgı olacak, perşembe günü de sunum ve dönüş yolculugu ( yolda okumayı çok isterdim fakat midem bulandıgı için yolculukları uyuyarak geçirebiliyorum ancak )

demem odur ki yardımlarınıza ihtiyacım var. listeyi hazırlayan arkadaşa zahmet olacak ama benim payıma düşen miktarı sadece bu seferlik musait olan arkadaşlara pay etseniz olur mu :KK23: duanın gecikmesini de hiç istemem ama bütün yazın yogunlugu bu bikaç güne sıkışınca hiç okuma fırsatım olmadı malesef. yarın akşama ve perşembe gününe güveniyordum o da olmadı :KK43:

eğer yardımcı olacak arkadaşlar okuduktan sonra yine de okunması gereken dua kalırsa ortada perşembe akşamı buraya kontrol ettigimde sabaha kadar okumaya çalışırım o_O bu karmaşayı yarattıgım için özür dilerim hatunlar :cry:
Canim kendi okumami yarin bitiririm arkadaslardan da yardim eden olursa persembe gunune yetistiririz sen sıkma canini bu arada hadi hayirli olsun rabbim gonlundekini hayirlisiyla versin insaallah

Canim kendi okumami yarin bitiririm arkadaslardan da yardim eden olursa persembe gunune yetistiririz sen sıkma canini bu arada hadi hayirli olsun rabbim gonlundekini hayirlisiyla versin insaallah

canım benim Allah razı olsun senden çok teşekkür ederim :KK68: Rabbim hepimize tez zamanda güzel bir iş versin, kalbimizdeki dualarımızı gerçekleştirsin inşallah :KK51:

canım çok sevindim senin adına.:KK49: böyle hemen sunum falan senin için baya heyecanlı olacak diye düşünüyorum en azından ben olsam baya stres olmuştum. zaten şu görüşmelerde stresi atamıyorum ki üstümden.:mad:

bekliyorum her gün biri arasın da çağırsın diye resmen telefonun başında çaresiz bekliyorum durumu. darısı benim başıma. inşallah bu listedeki herkes gönlüne göre güzel bir işe girer.:KK68:

olumlu haberlerini bekliyoruz. merak ederim ben şimdi. gerçi bazı firmaların cevap vermesi baya zaman alıyor. :KK64:

buradilmenin okuması bitiririz illa ki canım sen onu dert etme.:KK50: insan her zaman görüşmeye çağrılmıyor iyi değerlendirmek lazım. ben ilk zamanlar salak gibi çok umursamaz gidiyordum. çok pişmanım. aman almazlarsa almasınlar falan diyordum böyle kaldım.:KK61:

canım çok sevindim senin adına.:KK49: böyle hemen sunum falan senin için baya heyecanlı olacak diye düşünüyorum en azından ben olsam baya stres olmuştum. zaten şu görüşmelerde stresi atamıyorum ki üstümden.:mad:

bekliyorum her gün biri arasın da çağırsın diye resmen telefonun başında çaresiz bekliyorum durumu biliyorum. darısı benim başıma. inşallah bu listedeki herkes gönlüne göre güzel bir işe girer.:KK68:

olumlu haberlerini bekliyoruz. merak ederim ben şimdi. gerçi bazı firmaların cevap vermesi baya zaman alıyor. :KK64:

buradilmenin okuması bitiririz illa ki canım sen onu dert etme.:KK50: insan her zaman görüşmeye çağrılmıyor iyi değerlendirmek lazım. ben ilk zamanlar salak gibi çok umursamaz gidiyordum. çok pişmanım. aman almazlarsa almasınlar falan diyordum böyle kaldım.:KK61:

kuzum benimmm bu iş olursa eğer biliyorum ki sizlerle beraber ettigimiz dualar sayesinde olacak o yuzden umudunu kaybetme sen, mutlaka o 4 gözle bekledigin iş senin de kapını çalacak birgun :KK68:

beni yaz başından beri görüşmeye bile çağırmadılar, baya baya kendimden şüpheye düşmüştüm, iş kabul olmasa bile hem görüşme hem sunum muthiş bir tecrübe olacak yani :KK51: sonucu da sunumdan sonra hemen öğrenirim canım sanırım, yani adam tel de öyle konuştu benimle. sunumdan sonra eğer anlaşırsak bikaç gün sonra başlarsınız dedi :KK66: iş sunumu halletmekte yani :KK52:

dua konusunda yardımlarınız için de çok teşekkür ederim canım, gönlümü rahatlattınız. arkadaşa haksızlık gibi gelmişti bana ama anlayışlı davrandıgınız için çok teşekkür ederim :KK68: gözüm hiç arkada kalmadı şimdi, inşallah mujdeli haberleri yazarız hepimiz tek tek buraya :KK68::KK68:

kuzum benimmm bu iş olursa eğer biliyorum ki sizlerle beraber ettigimiz dualar sayesinde olacak o yuzden umudunu kaybetme sen, mutlaka o 4 gözle bekledigin iş senin de kapını çalacak birgun :KK68:

beni yaz başından beri görüşmeye bile çağırmadılar, baya baya kendimden şüpheye düşmüştüm, iş kabul olmasa bile hem görüşme hem sunum muthiş bir tecrübe olacak yani :KK51: sonucu da sunumdan sonra hemen öğrenirim canım sanırım, yani adam tel de öyle konuştu benimle. sunumdan sonra eğer anlaşırsak bikaç gün sonra başlarsınız dedi :KK66: iş sunumu halletmekte yani :KK52:

dua konusunda yardımlarınız için de çok teşekkür ederim canım, gönlümü rahatlattınız. arkadaşa haksızlık gibi gelmişti bana ama anlayışlı davrandıgınız için çok teşekkür ederim :KK68: gözüm hiç arkada kalmadı şimdi, inşallah mujdeli haberleri yazarız hepimiz tek tek buraya :KK68::KK68:

inşallah canım hepimizin hayırlı bir işi olur. desene senin bu iş olursa bir anda çalışmaya başlayacaksın ne güzel. bazı yerlerin baya sürüyor alması başlatması.

tekrardan bol şanslar ve başarılar diliyorum canım kolay gelsin.:KK39::KK73:

canım çok sevindim. inşallah hayırlısıyla olur. kaç tane eksiğin var senin?

X