Hayırlı evlilik için birlikte dua edelim :)

Yazilariniz bana cok umut verdi. Cok tesekkur ederim. Ben de önume gelen rastgele insanla evlenmek istemiyordum. Ama bunu insanlara anlatamiyorsun. Gonlumdeki gibi biriyle evlilik yapmak istiyorum.

Yazilariniz bana cok umut verdi. Cok tesekkur ederim. Ben de önume gelen rastgele insanla evlenmek istemiyordum. Ama bunu insanlara anlatamiyorsun. Gonlumdeki gibi biriyle evlilik yapmak istiyorum.
Rica ederim. Kimseye birsey anlatmak acıklamak zorunda değiliz en fazla nasip der geçersin. Sınırını zorlayan olursa da cevabını ver ki bir daha yüz bulup abuk subuk konusamasınlar. Aslında bu tayfa ne yapmak istiyor biliyor musun, sen alel acele evlen kotu bir evliligin olsun bizde sabah aksam senin kotu giden evliligini konusalım vah tuh kendini yaktı deyip arkandan konusalım..baska birsey degil.. Sırf evlenmek için evlenirsen bunları konusacaklar yani ama sen saglam adımlarla ilerle sevdigin her anlamda mantıgına gonlune yatan biriyle evlen ki bu tayfa senin arkandan sadece senin ne kadar dogru bir secim yaptıgını mutlulugunu konussun ve sende bu hazzı yaşa.. Evlilik insanı ya cennete ya cehenneme götürür bunu hiç unutma.

Aynen canim. Yerden göğe kadar çok haklısın. :)

Bu başlığı çok sevdim
Ben de 2 aya yakındır her gün Ya Aliyy esmasını her gün 1000 kere okuyorum. Ya Latif hatmi yaptım.
Benim isteğim kalp eşimi bulmak. Yoksa çok talip geldi falan ben hiç istemedim. O gelen insanlara da ümit vermeyi, duygularıyla oynamayı hiç istemedim.
İsteğim aynı frekansta benim için en doğru zamanda, en hayırlı kişiyle hayatımı birleştirmek. Allah hepimizin dilediğini çıkarsın
Ben de tefriciye grubuna katılacağım ama daha başkamadı sanırım.

Kızlar liste yapıp her birimiz 51 salatı mecule okuyabılırız her gün birimiz icin. Kısa da bir dua cabuk ezberleniyor ayrıca regl olduğumuz zaman da okunabılkr o yuzden kesintiye uğramaz

Merhaba ben de katilmak isterim
3 gün önce 313 fatihaya basladim.
Fatiha her derde devadir hadisi üzerine.
Sizin de yaptığınız dua calismalarina katilabilirim

Ya Aliyy esmasını nasıl okudunuz acaba? Sadece bu Esma mı? Günde kaç kere? Bir de ben hiç Esma okumadim nasıl okumalıyım

Ya Aliyy esmasını nasıl okudunuz acaba? Sadece bu Esma mı? Günde kaç kere? Bir de ben hiç Esma okumadim nasıl okumalıyım
Merhaba. Ya Selam Ya Nur esmalarınıda okuyordum o donem duzenli olarak. Birde salavat ve Tevhid. Ruyamda bu esmayı gorunce ayrı olarak okumalarıma ekledim gunluk 100 okuyordum bazen 200-300 fazla degil. Yuksek sayılarda esma okumuyorum ben agırlık yapıyor.. Yeni basladıgınız için oncesinde nas felak ayetel kursi salavat tevhid okuyun az da olsa duanızı edin esmayı okuyun bitince tekrar dua edin. Düzenli inanarak devam edin. Ben 6 sy sonra eşimle karsılastım ama kiminde daha kısa veya daha uzun surebilir. Sonuc itibariyle en dogru zamanı Allah bilir.
Aurayı temizlemek için günlük Ya Nur Ya Kuddüs okuyun. Ya Cami Ya Vedud esmalarını kombin olarak okuyun
Fazla gelmez korkmayın. Günlük 100 ideal

Ne okumalıyım düzenli olarak hayırlı bi evlilik için ne zamandır dua etmeyi bırakmıştım çünkü o kadar kişi çıkıyor karşıma ama bi türlü tam anlamıyla bu diyebileceğim biri yok olmayınca da zorlamıyorum içten içe o kadar üzülüyorum ki

Kızlar benimde bu niyetim icin yakın zamanda karşıma hayırlı biri çıkması için salatu tefriciye okurmusunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…