Hayırlı evlat için birlikte dua edelim

huzurolsun

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2012
3.243
1.934
Hayırlı eş için dua ettik birlikte, böyle bi başlığım vardı benim, hiç ara vermeden dua ettik dua kardeslerimle, Allahım nasip etti çok şükür, inşallah hep hayırlı olur, duaların gücü çoook büyük, şimdi de hayırlı, sağlıklı çocuklarım olsun istiyorum, birlikte dua edelim dua kardeşlerim, duanın açamayacağı kapı yok :KK19:

Benim gibi evlat sahibi olmak isteyen kardeşlerim varsa hep beraber dua edelim, listemizi oluşturalım ve herkesin 1 günü olsun, o gün o kişiye dua edelim, meryem suresi okuyabiliriz, Yasini Şerif okuyabiliriz, Ayetel Kürsi olabilir, başka sure ve dualar da olabilir, listemizi oluşturalım ve birlikte karar verelim canlar, inşallah hayırlısıyla hepimiz alırız bebeklerimizi kucaklarımıza:emir_bebek:

Allahım yuvalarımızdaki mutluluğu, huzuru, sevgiyi, saygıyı artırsın, nazardan, kazadan, beladan, her türlü kötülükten korusun, yuvalarımızı şenlendirecek, mutluluğumuza mutluluk katacak hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah, aminnnn. :anneadayı:

Allah yuvana saglıklı hayırlı tatlı akıllı evlatlar nasip etsin insallah en yakın zamanda yuvanı bebek sesleriyle doldursun.bende uygun oldukca katılmak isterim dualarınıza canım.inanıyorum yavrun en yakın zamanda Allahın izniyle gelecek insallah:KK70::KK70::KK70:

Allah yuvana saglıklı hayırlı tatlı akıllı evlatlar nasip etsin insallah en yakın zamanda yuvanı bebek sesleriyle doldursun.bende uygun oldukca katılmak isterim dualarınıza canım.inanıyorum yavrun en yakın zamanda Allahın izniyle gelecek insallah:KK70::KK70::KK70:

yeni topiğin hayırlı ugurlu bol bebişli olsun insallah:KK70::KK70::KK70::KK70:Allah bebek müjdeleriyle doldursun topiğini insallah canım dua arkadasım

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

1.5 yıldır istiyorum bende hayırlı bi evlat
liste yaptığında beni ekleyebilirsin
Hoşgeldiniz canım dua kardelerimmm:KK19: 3 kişi olduk canlar, hemen başlayalım zaman kaybetmeden, önce günü olana 1 er Yasin okuyalım olur mu canlar, bi de birbirimiz için bol bol dua edelim, burda sohbet de ederiz, dertlesiriz, birbirimizin çok güzel haberlerini alırız inşallah, Duygucumla zaten dua kardesiydik, burda da devam inşallah:KK19: Canlarım listemizi olusturuyorum, yarın hemen başlayalım inşallah.

1) BenimAskPastam-31 aralik carsamba
2) Ağustos72-1 ocak perşembe
3) Aybirgen-2 ocak cuma

Canlarım listemizi olusturuyorum, yarın hemen başlayalım inşallah.

3) Aybirgen-2 ocak cuma
4) Secido-3 ocak cts

Bir bucuk yildir istiyorum ama olmadi bence 41 ayetel kursi okuyalim ne dersiniz :KK66:

Hoşgeldin canım:KK19: Senin dediğin gibi günü olana 41 er tane Ayetel Kürsi okuyalım o zaman :)

3) Aybirgen-2 ocak cuma
4) Secido-3 ocak cts

Hoşgeldin canım:KK19: Senin dediğin gibi günü olana 41 er tane Ayetel Kürsi okuyalım o zaman :)
Kuzum benim simdi okudugum dua var o bitsin ben oyle katilabilir gulum haber ederim uygun oldugumda

3) Aybirgen-2 ocak cuma
4) Secido-3 ocak cts

Olur cnim simdi ne zaman basliyorum hemsomda brda Leblebitozu19 Leblebitozu19

1) Ağustos72-31 aralık çarşamba
3) Aybirgen-1 ocak perşembe
4) Secido-2 ocak cuma

Günü olana 41 er Ayetel Kürsi okuyalım canlar :)

Kuzum benim simdi okudugum dua var o bitsin ben oyle katilabilir gulum haber ederim uygun oldugumda
Tamam canım benim, müsait olduğunda bekleriz :)

2) Aybirgen-1 ocak perşembe
3) Secido-2 ocak cuma
4) Akimel-3 ocak cumartesi

Günü olana 41 er Ayetel Kürsi okuyalım canlar, ayrıca listemizdeki herkese de dua edelim inşallah, öncelikle yuvalarımızın huzuru, mutluluğu için, Allahin sevdigi yuvalardan olabilmesi icin, eslerimizle sevgi ve bagliligimizin artması için, hayırlı, sağlıklı, mutlulugumuza mutluluk katacak bebislere hamile kalabilmek için dua edelim bol bol, duanın acamayacağı kapı yok, Allahım kabul etsin.

Tamam canım benim, müsait olduğunda bekleriz :)

bende katılmak istiyorum tüp bebek tedavisindeyim kızlar bana çok dua edin iğnelerim bitmek üzere
Seni de ekledim dua kardeşim, günü olan kişiye 41 er tane Ayetel Kürsi okuyoruz.

Bismillahirrahmannirrahim

2) Aybirgen-1 ocak perşembe
3) Secido-2 ocak cuma
4) Akimel-3 ocak cumartesi

Günü olana 41 er Ayetel Kürsi okuyalım canlar, ayrıca listemizdeki herkese de dua edelim inşallah, öncelikle yuvalarımızın huzuru, mutluluğu için, Allahin sevdigi yuvalardan olabilmesi icin, eslerimizle sevgi ve bagliligimizin artması için, hayırlı, sağlıklı, mutlulugumuza mutluluk katacak bebislere hamile kalabilmek için dua edelim bol bol, duanın acamayacağı kapı yok, Allahım kabul etsin.

X