Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

mavigecem canım nasıl diğer gelişmeler......iyi haberler varmı......

Kızlar bu geçtiğimiz salı açık açık sordum..Çünkü ilk 29 mayısta görüştük...nerdeyse 15 gün oldu..Hiç mesaj atmıyo aramıyo...Dedim salı günü mesajımda... " Görüşmemizle ilgili benimle ilgili düşüncelerini merak ediyorum " yazdım... Sonuçta eğer olumsuzsa boşuna beklemenin de alemi yok..
"Ben ikinci kez görüşmek istiyorum.Sanırım ikinci görüşmeden sonra netleşir. Sen ne düşünyorsun" yazmış.

Ben de " bencede ikinci görüşmeden sonra netleşir.Ama benim için bir olumsuzluk yok " yazdım...
O da "bana göre çok tatlısın.uyumlusun" yazmış . ben de " sen de bana " yazdım gülücüklerle falan işte.. Ya hakkaten dua ederkende dikkatli etmek lazım kızlar ben duamı ederken hep sanatsal bir ruha sahip olsun falan filan dedim ama bu seferki de çok mu fazla sanatsal ruhlu çıktı anlamadım

Salı günü işte dedim yani hobilerinede zaman ayır bana da zaman ayır . Ben sosyal olmanı çok taktir ediyorum. o yönün beni etkiledi yazdım. O da böyle düşünmene sevindim yazmış... Cumartesiye kadar bana haber ver dedim görüşmeden tanıyamayız birbirimizi dedim... En son kandilde kandilini kutladım...Kandil mesajıma cevap yazmadı.

Hala ne arıyo ne mesaj yazıyo... Akışına bıraktım anlayacağınız...Annemde durumu biliyo... O da merak ediyo niye böyle davranıyo diye....

Napıcağımı bilmiyorum kızlar çocuğuda çok beğendim..Özellikleri benim aradığım özelliklerle uyuşuyo... Hem beni beğendiğini söylüyo hemde arayıp mesaj yazmıyo...Çıldırıcam yani kafam sürekli bununla meşgul

Mavişcim oğlak mıydı bu çocuk?

canım madem göz koydun bu sanatsal ruhlu gönlünü çalan beyefendiye........

bizde duaya devam edeceğiz.........

bak kendin söyledin şekerim......

duamdaki gibi sanatsal ruhlu diye......demek ki duana cevap verdi Yaradan.....devamı içinde Allaha şükür ve istek de bulunmaya devam

dua edip hayırlısıyla kavuşmanız için.....

kaderine hayırlarla yazılması için.....

geçen pericanın topiğinde okumuştum.....ya vedud esması karşılıklı sevgiyi arttırıyordu.....onu dilinden düşürme canım.....

Son düzenleme:

Evet bir de şey dicem , bu cici enişteyle buluşmaya gideceği zaman avucunu açığ avuç içine kez besmele çekip sayısız ya cami ya vedud çek üfle ve avcunu yüzüne sür, karşındaki insan seni güzel görür. ya musavvir de kadına güzellik veren bir esmadır

Oğlak erkeği değişik bir tiptir ama..
Yoksa oğlak kadınına gelince ben de tam bir dağ keçisiyimdir..

oğlak erkeği sevgilim oldu 2 tane valla odunlukta yarışıyorduk resmen millet sevgili olduğumuza inanmıyordu erkeği de pek farklı olmuyor ama eniştenin duygularını yansıtmaması kısmı oğlak burcuna uygundur

evet canım enişte oğlak burcu.....

ben sende incelik gördüm arkadaşım.....bence sen kendinin farkında değilsin....

duyguları yansıtmama noktasında benimde tanıdığım oğlaklar duygularını belli etmiyor gerçekten....

enişte oğlak mııı o nasıl bir oğlak valla iyimiş bu evcilleştirilmiş bi oğlak galiba şindi gülüm duuygularını belli etmiyo değil aslında edemiyo içi gidiyo aslında ama olmuyo yani , ben bu son tekme yediğim sevgilime ilk kez seni seviyom yazdığımda çocuk mesajı okurken şaşkınlıktan ayağı taşa takılmış garibin ney perim sen beni nabıyon dediğinde mesajı aç bi daha oku demiştim hadi ha gayret yapabilirsin başarabilirsin bunu bitanem biraz daha diren demişti yaa şaka gibi

ne alemsin ya......

bu odunluk mu canişkom...... o zaman bende odunum.... ben msjla bile ifade etmedim....

iyiki de etmemişim ya..... ayrıldı yollar zaten yaşanmış pek kayda değer bişeyde yoktu.....

neyse çok geçmişi eşelemeyeyim.....:26::26::26::26::26::26:

şu geçmiş bi geçmiyo be bacım

şu geçmiş bi geçmiyo be bacım

geçiyor geçiyor canım.....

tabi bişeyler bırakıyor ama ilk acısıyla kalsa.....

hayat çekilmez olurdu......

en acısı da deymediğini görüp yıllarının boşa gitmesi.......

ama hayat sadece güzel mutlu günlerden ibaret değil işte.......yaşanacakki asıl değerli olan bilinsin......

dilerim bundan sonrası değer olana harcansın.......

çakma oğlaktır o çakma veya yükseleni farklıdır ve daha baskındır :44:

Erkeğini bilmem lakın bayanı olarak diyebılırımkı içimizde fırtınada kopsa o magrur havamızdan ödün vermıyoruz
hayır beğenıosun dımı bı kırpıştır bişe yap ııhhhh ölürüz ya incilerimiz dökülürse illa arada bi mesafe olacak illa kıscaz o gözleri böle süpheli süpheli araştıracaz hayır ne bulucaksak

şaka bır yana oğlak dışardan soğuk ve mesafelı olsada naıf bır burctur sevdiğine guvendiğine çok incedir sabır tımsalıdır sabır gerekn bır burctur sabredersen tanıdıkca aslını görürsün derim ben ama sabrın yetermi ona bişi diyemiycem
evet evet naletiz biraz galiba şimdi yazarken kabul ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…