Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Tesekkur ederim sekerim, bakalim bunca duaya herifin akli basina gelir herhalde

Senin duani tekrar okudum, gelismeler, suprizler olursa mutlaka yaz buraya.

canım ben 70 tane okudum.....

okurkende aklıma geldilçe Allahım sen arkadaşımın gönlündeki adamın aklını başına getir.....

diye dua ediyorum........arkadaşım nasıl istiyorsa o kıvama getir diyorum...........

:13::13::13::13::13:

hiç şansı yok kuzum ya senin olacak ya senin........

Son düzenleme:
Sevgili dua arkadaşlarım, malumunuz yarın Berat kandili. Bu gecede yapılacak ibadetlerle ilgili sizinle paylaşımda bulunmak istedim. Mevlam,cümlemizin beratımızı sağ elimizden almamızı nasip eylesin.
BERAAT GECESİ ..!
a) akşam namazından sonra her rekatı bir fatiha altı ihlas ile altı rekat namaz kılınır
b)Her iki rekatın selamından sonra birer Yasin-i Şerif okunur
c) birinci Yasin-i Şerif , ömrüne berekete niyet eder
d) ikinci Yasin-i Şerif , rızkına bereket belaları def etmeye niyet eder
e) Üçüncü Yasin-i Şerif , insanlardan istiğna ( muhtaç olmamam ) ve hüsn-ü hatime(imanla biten güzel bir sona erişmeye ) niyet eder.
GECE NAMAZI
• Bu gece 100 rekat namaz kılınır. Her rekatta fatihadan sonra 10 ihlas okunur.
• Her kim 1 fatiha, 10 ihlasla 12 rekat namaz kılarsa günahları affedilir, ömrü bereketlenir.
Berat gecesi 2 gözün birine 3 kere, diğerine 2 kere sürme çekmek göz rahatsızlığından korur.
Salavat, tevhid çekmek gerekir. 100 rekatlık namazın Cuma ikindiye kadar süresi var. Liste uzun oldu ama malum beraat😄Gece namazlarından hangisine gücümüz yeterse kılabiliriz. Bol bol salavat ve tevhid çekilmeli bir de. İnşaAllah bu mübarek gecenin rahmetinden nasipleniriz hep birlikte.

Rabbin'e dönüp 'Benim çok büyük derdim var. ' deme. Derdine dönüp 'Benim çok büyük Rabbim var. 'de.

Son düzenleme:

tamam lısteye yazın

YENİ LİSTE - MissCherryBloosom için 220 adet tefriciye

1)mavigece07 -- MissCherryBloosom için 220 tefriciye okunacak
2)Sevila34 ---MissCherryBloosom için 220 tefriciye okunacak
3)Enfl ----MissCherryBloosom için 220 tefriciye okunacak
4)Lilruba---MissCherryBloosom için 220 tefriciye okunacak
5)MissCherryBloosom----MissCherryBloosom için 220 + 44 tefriciye okunacak
6)Ceylinimdeceylinim---MissCherryBloosom için 220 tefriciye okunacak
7)fndkfndk---MissCherryBloosom için 220 tefriciye okunacak
8)rapisa---- MissCherryBloosom için 220 tefriciye okunacak
9)tolin ----MissCherryBloosom için 220 tefriciye okunacak
10)Sottile----MissCherryBloosom için 220 tefriciye okunacak
11)capoeira ---MissCherryBloosom için 220 tefriciye okunacak
12)özgem81 ---MissCherryBloosom için 220 tefriciye okunacak
13)Nehirsu85 ---MissCherryBloosom için 220 tefriciye okunacak
14)buujuu---- MissCherryBloosom için 220 tefriciye okunacak
15)perican55---- MissCherryBloosom için 220 tefriciye okunacak
16)Nara87 ----MissCherryBloosom için 220 tefriciye okunacak
17)hellokittykitty----MissCherryBloosom için 220 tefriciye okunacak
18)deryadeniz28----MissCherryBloosom için 220 tefriciye okunacak
19)Kelebekcim---MissCherryBloosom için 220 tefriciye okunacak
20)berirem----MissCherryBloosom için 220 tefriciye okunacak

Kızlar perşembe akşamı yani yarın başlamıyomuyduk :44: ...Başladıysanız madem başlayalım

Ben bilmiyordum perşembe başlayacağımızı. Bugün okuyup bitirdim. Hatta eksik varsa alabilirim diye yazdım bir de.

Rabbin'e dönüp 'Benim çok büyük derdim var. ' deme. Derdine dönüp 'Benim çok büyük Rabbim var. 'de.

Olsun, ağzına sağlık :)
Erken olsunda geç olmasın hanımlar...:) yetiştiremeyen olursa yardımlaşırız daha iyi

Haydi kizlar yok mu 20.ci olmak isteyen

Yoksa ben 220 + 220 cekerim, yarin baslayalim

Cherry'cim 220 adet okundu bacım , okumamda ana duası da aldım ve ikimiz de dileği enişte beyin kalbinin senin aşkınla yanıp tutuşup en kısa zamanda elinde çikolata çiçek ve yanında ailesiyle tez zamanda kapında olması. Allah'ım onu evirip çevirip paket yapıp sana göndersin inşallahhhhhh

AYYYYYY.....ne tatlısın arkadaşım dayanamadım bende bu güzel msja maydonoz oluyum dedüm.........
AMİN.......

Hahahaaa süper yaaa.. Amin amin..
Ay burdaki dostluklar gerçek hayatta varmıki ya??
Buraya girince insanın yüzü gülüor :))

Hahahaaa süper yaaa.. Amin amin..
Ay burdaki dostluklar gerçek hayatta varmıki ya??
Buraya girince insanın yüzü gülüor :))

Valla bacım dostluk ne mesafede, ne yakınlık derecesinde ne de başka yerde değildir. Tek bir yerdedir o da yürekte. Burda hepimizin az çok sıkıntıları var ağırlık gönül acısı olmakla beraber ve halimizi de en iyi bizler anlar bizler dua ederiz ..

Dilerim rabbimden burda çıkarsız menfaatsiz gönülden okunan tüm dualarımız kabul olur ve güzel haberlerimize seviniriz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…