Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

bende katılabılrım

canım merhaba yeni listemizi düzenliyoruz,daha önce katılmak istemiştin....
adını yazalımmı listemize....
yalnız düzenli okumak ve bildirimde bulunmak şartı var......
katılmak istersen haber bekliyoruz......

canım bu arkadaşta katılmak istemişti...
haberin olsun.....
dönerse onuda yazalım....

Eveeet, ben de heyecanla bekliyom musmutlu haberlerinizi, bize de umut olup içimiz kıpır kıpır etsin

Şimdi 1. sayfada attığım ilk mesaja baktımda duygulandım yahu

tek kişiyken yaklaşık 2 ay da 20 kişi olduk ..ilk 5 kişinin 4444 duası bitti bile ... Allahında izniyle....Efendimize ne kadar salatu selam eylesek az gelir..

Ve Allahıma çoook şükür Allahın izni kızlarında yardım etmesiyle tefriciyelerim bitti ertesi hafta biriyle tanıştım ...yaklaşık 12 gündür kafam karışık ikinci kez görüşelim diye mesajlaştık dün ... Ne olur güzel dualarınızı bekliyorum kızlar

Rabbim sizinde karşınıza umduğunuzdan daha hayırlısını çıkarsın...Dualar en büyük silah ...Allaha ulaştıran dileklere aracı bir güç...

Oyy çok güzel bir haber bu ben çok sevindim gerçekten hakkında hayırlısı osun inşallahhhhh .. Dua ederiz tabi bacım ne demek inşallah herşey çok güzel gelişir ve düğün davetiyeni bizimle paylaşırsın burda

Canım dediğim gibi ben kelebeğin okumadaki titizliğini biliyorum listeye alın derim, eğer okumazsa onun sayısını da benim hesabıma kesin

pericim ne oldu ben bişeyler kaçırmışım heralde anlamdım :44:
ilknurun okunması bitti mi
ve yeni liste yapılmış am sen yapmamışssın bende yokum yeni okumaya mı başlandı :26:
bi sana zahmet durumu açıklasan

Dolmaaa, yerim seni

Canım bu listeyi mavigece arkadaşımız yapmış tee 2 ay öncesinden, ben de sonradan dahil oldum. Şimdi okuma sırası cherry'de bizim listeden başka bi grup burası.

20. kişi aranıyor istersen sen yazdır adını

teşekkür ediyorum perim aydınlattın beni bende noluyo dedim yani şimdi ilknurunki bitmedi değil mi :26:
ben bizim grupla gideyim perim ama senden ricam çok takip edemiyorum sen yeni kişiye okuyacağımız zamna bana haber etsem çok makbule geçer
mavigece arkadaşımızada okumayı çok isterimde derslerim sıkıştırıyor ama geride çevirmek istemiyorum içim cız etti listei tam göremedim 200 küsür okıycak herkes dimi :26:

İlknurun çok az kaldı bugün yarın bitiyor inşallah, diğer arkadaşa geçince sana sayısıyla haber ederim ben. Burda kişi başına 220 düşüyor canım. Bi düşün bakalım yetişirim dersen katılabilirsin ..

çok saolasın perim allah razı olsun haber edecek olman çok iyi oldu benim için kaçırmak istemem
ben çok dağılmıyım en iyisi perim yetişemem engel olmak istemem ilknurunkide bitecekse arkasından gelecek arkadaşada hemen okur bitirmek isterim onun için dağılırsam şu durumda yetişemiyebilirim mallesef
sen de bi gelişme var mı canım

Mavigecem bende yazdıklarını okuyunca duygulandım.....

canım benim böyle güzel bir duaya bizi de nasiplandirdin Allah senden razı olsun canım benim.......

kimbilir hangimizin duasının kabulüdür......yaşananlar........

Allahım daha güzel haberlerini de almayı nasip etsin........

dilerim tanıştığın kişiyle rüya gibi yaşanır herşey.......ama uyanılmayacak......

duamdasın tatlım............ÖMÜR BOYU SÜRECEK TATLI RÜYALAR SANA.........

Son düzenleme:

Yok tatlım çivi üstünde beklemedeyim :26:

Aminnnnn Canım Cümlemize .........Listedeki herkes tez vakitte hayırlı yuvalar kursun...Dilekleri her ne ise kabul olsun inşallah :16
:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…