Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Rabbim, sen burada tefriciye okuyan tüm arkadaşlarımızın kalbindeki güzellikleri önlerine çıkar, dua sebeplerini hayırlısına mutlu sona eriştir, Amin diyen dillerine hep güzel sözler söylettir, hep güzellikler duymalarını nasip et Yarabbim.

Yüce Rabbim, Merve kulunun ömrünü beraber geçirmek istediği eşi olmasını istediği, gülmeyi bilen ve yakıştıran, değer verecek, beraber olmaktan keyif alacağı, onun kıymetini anlayacak bunu gösterecek ve kıymeti bilindiği zaman bunu anlayabilecek, yaşı yaşına , boyu boyuna , huyu güzel, mesleği yerinde, maddi zorluk çekmeyecegi, ailelerin anlaşabileceği, birbirlerini koşulsuz bir sevgiyle sevebilecekleri ve şükredebilecekleri kişiyi tez vakitte karşısına çıkar Yarabbim. bu kişi, her kim ise ve hayatına hangi şekilde girmiş veya girecek ise karşılaştıkları zaman her ikisinin de gönlüne büyük aşkı düşür Yarabbim, her ikisi de biribirine inansın ve o inançla aşklarına sahip çıkarak birbirlerine eş olmaları için gerekli adımları el ele ilerlesinler. kazasız belasız, aksilik olmadan evliliğe giden yoldaki adımları ilerlesinler ve hayallerindeki düğünle hayallerini kurdukları evde oturmaları , kolaylikla, hicbir sorun sikinti cikmadan ve hic kimsenin kusur bulamayacagi sekilde nasip olsun Allahım. Merveye annesinin istedigi gibi bir evlilik nasip et ya Rab

bu topikte beraber dua ettiğimiz tüm arkadaşlarımızın kıymetini anlayacak insanları çevrelerinde tut Allahım, hayat eşleri karşılarına çıktıkları zaman birbirlerinin kıymetlerini bildir ve yuvalarından huzuru, mutlulugu, bereketi eksik etme, her zaman arttır Yarabbim.

1)Lilruba -------------277 ADET
2)fndkfndk-------------277 ADET OKUNDU
3)capoeira------------- 277 ADET OKUNDU
4)özgem81-------------277 ADET OKUNDU
5)perican55-----------277 ADET OKUNDU
6)Nara87 -------------277 ADET OKUNDU
7)deryadeniz28-------277 ADET OKUNDU
8)Kelebekcim---------277 ADET OKUNDU
9)berirem------------ 277 ADET
10) cesmi_naz--------- 277 ADET OKUNDU
11) vazgecilmez------- 277 ADET OKUNDU
12)cerenkar------------277 ADET bugün bitirip haber verecek
13)_tiramisu_----------289 ADET OKUNDU
14)Denizxxx ----------277 ADET OKUNDU
15)bigaripyalnizzzz---277 ADET OKUNDU
16)cameliie------------277 ADET OKUNDU

NOT:SALI AKSAMINDAN SONRA OLAMAYACAGIM ARKADASLAR TEKRAR BILGINIZE[/QUOTE]

Rabbim, sen burada tefriciye okuyan tüm arkadaşlarımızın kalbindeki güzellikleri önlerine çıkar, dua sebeplerini hayırlısına mutlu sona eriştir, Amin diyen dillerine hep güzel sözler söylettir, hep güzellikler duymalarını nasip et Yarabbim.

Yüce Rabbim, Merve kulunun ömrünü beraber geçirmek istediği eşi olmasını istediği, gülmeyi bilen ve yakıştıran, değer verecek, beraber olmaktan keyif alacağı, onun kıymetini anlayacak bunu gösterecek ve kıymeti bilindiği zaman bunu anlayabilecek, yaşı yaşına , boyu boyuna , huyu güzel, mesleği yerinde, maddi zorluk çekmeyecegi, ailelerin anlaşabileceği, birbirlerini koşulsuz bir sevgiyle sevebilecekleri ve şükredebilecekleri kişiyi tez vakitte karşısına çıkar Yarabbim. bu kişi, her kim ise ve hayatına hangi şekilde girmiş veya girecek ise karşılaştıkları zaman her ikisinin de gönlüne büyük aşkı düşür Yarabbim, her ikisi de biribirine inansın ve o inançla aşklarına sahip çıkarak birbirlerine eş olmaları için gerekli adımları el ele ilerlesinler. kazasız belasız, aksilik olmadan evliliğe giden yoldaki adımları ilerlesinler ve hayallerindeki düğünle hayallerini kurdukları evde oturmaları , kolaylikla, hicbir sorun sikinti cikmadan ve hic kimsenin kusur bulamayacagi sekilde nasip olsun Allahım. Merveye annesinin istedigi gibi bir evlilik nasip et ya Rab

bu topikte beraber dua ettiğimiz tüm arkadaşlarımızın kıymetini anlayacak insanları çevrelerinde tut Allahım, hayat eşleri karşılarına çıktıkları zaman birbirlerinin kıymetlerini bildir ve yuvalarından huzuru, mutlulugu, bereketi eksik etme, her zaman arttır Yarabbim.

9)berirem------------ 277 ADET OKUNDU
12)cerenkar------------277 ADET bugün bitirip haber verecek

NOT:SALI AKSAMINDAN SONRA OLAMAYACAGIM ARKADASLAR TEKRAR BILGINIZE

cok sukur duam tamamlandi sayilir. lilruba ve cerenkar kaldi okumayan onlar da yarina kadar okur insallah. hepinizden allah razi olsun. rabbim benim de duami, sizlerin de duasini kabul etsin. pericim hersey gonlunce olsun tatlim
. yardimin icin cooook tesekkur ederim hakkini helal et :)

canım sağol Allah senden de razı olsun. eğer eksik kalan okuyamayan olursa ben yardım ederim elimden geldiğince

canım sağol Allah senden de razı olsun. eğer eksik kalan okuyamayan olursa ben yardım ederim elimden geldiğince
canım benim çok saol olsun içinden gelirse sayı önemli değil okursan sevinirim sade benim için değil kendin içinde ailen içinde gönder okuduklarını

Denizimm sana ne zaman başlıyoruz başladıkta ben mi görmedim. sayfaların hepsine bakamadım ama bu gün Merve nin duasının çoktan bitmiş olması gerekmiyormuydu?

canım benim çok saol olsun içinden gelirse sayı önemli değil okursan sevinirim sade benim için değil kendin içinde ailen içinde gönder okuduklarını
denizcim sen listeni hazirla istersen. benim listeyi tamamlandi sayalim lilrubaninkileri ben okuyacagim.

9)berirem------------ 277 ADET OKUNDU
12)cerenkar------------277 ADET OKUNDU

NOT:SALI AKSAMINDAN SONRA OLAMAYACAGIM ARKADASLAR TEKRAR BILGINIZE

lilrubanin yerine ben okusam nasil olur
Canısı Lilruba ailesiyle bir yere gitmişti ve orda net çekmiyoruş sanırım böyle bir şey hatırlıyorum. Okumamazlık etmez sadece haber veremiyor. İstersen niyetsiz oku sen canım Lilrubadan haber çıkmza kendine dualarsın, haber gelirse de kumbarana takviye edersin kendi okuduğunu

Kızlar Ben yaptım Listemi Özgecanı çıkardım listeden başka eksilen varmı bilmiyorum bi bakarsanız doğrumu yaptım diye sevinirim duamıda yazıcam eve geçince adetler biraz fazla oldu fazla gelen varsa söylesin çekinmesin başkasına verebilirim okumak isteyen diğer arkadaşlarda nasiplensin herkesin duasından
  1. Lilruba -------------296 ADET
  2. fndkfndk-------------296 ADET
  3. capoeira------------- 296 ADET
  4. perican55-----------296 ADET
  5. Nara87 -------------296 ADET
  6. deryadeniz28-------296 ADET
  7. Kelebekcim---------296 ADET
  8. berirem------------ 296 ADET
  9. cesmi_naz--------- 296 ADET
  10. vazgecilmez------- 296 ADET
  11. cerenkar------------296 ADET
  12. tiramisu_----------296 ADET
  13. Denizxxx ----------300 ADET
  14. bigaripyalnizzzz---296 ADET
  15. cameliie------------296 ADET

Canim basla sen okuyamayacak olan olursa söyler ya da zaman bittiğinde okumayanlarin yerine biz baslariz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…