Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

canim lutfen oyle dusunme. herseyin bir vakti vardir. allah insallah ummadigin bir zamanda ummadigin guzellikte bir kapi acarki sasirirsin sen bile.. yapmamiz gereken sey rabbim hayirlisini nasip et diyip beklemek. bu tur dusunceler kulluk adabiyla bagdasmadigi gibi musibeti de arttirir. hersey imtihan bu dunyada. rabbim imtihandan alnimizin akiyla cikmayi nasip etsin. dualarina devam et canim. umudunu kestigin an kaybedenlerden olursun. allah korusun.
Uzun zamandır girmiyorum bu konuya.ben artık es için dua etmiyorum çünkü :KK43: çok yoruldum mücadele verip hep kaybeden olmaktan.evlenmekte istemiyorum artık ben.niye karşıma doğru düzgün biri çıkmadı hiç, bundan sonra ciksada kimseyle evlilik amaçlı görüşmuycem kimseye evet demiycem artik.EVLILIK KAPISI SONSUZ KADAR KAPATTIM ARTIK.....

canim ne durumdasi? okuyabildin mi
xenforo-smilies-kk54.gif

canım bitti sayabilirsin az kaldı, patron da yok şimdi yarım saate bitirirm :KK66:

arkadaşlar dualarınıza ihtiyacımvar isım li başlıga bıraz yardım edelım mmümkünse 50 tane okusak bıle yeter bende tanımıyorum...ama duaya ıhtıyacı var

Rabbim, sen burada tefriciye okuyan tüm arkadaşlarımızın kalbindeki güzellikleri önlerine çıkar, dua sebeplerini hayırlısına mutlu sona eriştir, Amin diyen dillerine hep güzel sözler söylettir, hep güzellikler duymalarını nasip et Yarabbim.

Yüce Rabbim, Merve kulunun ömrünü beraber geçirmek istediği eşi olmasını istediği, gülmeyi bilen ve yakıştıran, değer verecek, beraber olmaktan keyif alacağı, onun kıymetini anlayacak bunu gösterecek ve kıymeti bilindiği zaman bunu anlayabilecek, yaşı yaşına , boyu boyuna , huyu güzel, mesleği yerinde, maddi zorluk çekmeyecegi, ailelerin anlaşabileceği, birbirlerini koşulsuz bir sevgiyle sevebilecekleri ve şükredebilecekleri kişiyi tez vakitte karşısına çıkar Yarabbim. bu kişi, her kim ise ve hayatına hangi şekilde girmiş veya girecek ise karşılaştıkları zaman her ikisinin de gönlüne büyük aşkı düşür Yarabbim, her ikisi de biribirine inansın ve o inançla aşklarına sahip çıkarak birbirlerine eş olmaları için gerekli adımları el ele ilerlesinler. kazasız belasız, aksilik olmadan evliliğe giden yoldaki adımları ilerlesinler ve hayallerindeki düğünle hayallerini kurdukları evde oturmaları , kolaylikla, hicbir sorun sikinti cikmadan ve hic kimsenin kusur bulamayacagi sekilde nasip olsun Allahım. Merveye annesinin istedigi gibi bir evlilik nasip et ya Rab

bu topikte beraber dua ettiğimiz tüm arkadaşlarımızın kıymetini anlayacak insanları çevrelerinde tut Allahım, hayat eşleri karşılarına çıktıkları zaman birbirlerinin kıymetlerini bildir ve yuvalarından huzuru, mutlulugu, bereketi eksik etme, her zaman arttır Yarabbim.

1)Lilruba -------------277 ADET
2)fndkfndk-------------277 ADET OKUNDU
3)capoeira------------- 277 ADET
4)özgem81-------------277 ADET OKUNDU
5)perican55-----------277 ADET OKUNDU
6)Nara87 -------------277 ADET
7)deryadeniz28-------277 ADET OKUNDU
8)Kelebekcim---------277 ADET OKUNDU
9)berirem------------ 277 ADET
10) cesmi_naz--------- 277 ADET OKUNDU
11) vazgecilmez------- 277 ADET OKUNDU
12)cerenkar------------277 ADET
13)_tiramisu_----------289 ADET OKUNDU
14)Denizxxx ----------277 ADET OKUNDU
15)bigaripyalnizzzz---277 ADET OKUNDU
16)cameliie------------277 ADET OKUNDU

NOT:SALI AKSAMINDAN SONRA OLAMAYACAGIM ARKADASLAR TEKRAR BILGINIZE

okumayan berirem, nara ve cerenkar arkadaslarim kaldi. insallah onlarda aksama kadar bitirir de yeni arkadasa geceriz. :) bu arada tekrar tekrar allah hepinizden razi olsun. dualarimiz en guzel sekilde kabul olsun. rabbim cooook guzel gunler yasatsin. hepimize mutlu haberlerimizi paylasmayi rabbim nasip etsin. aminnnnnnnn:KK68::KK68::KK68:

Kızlarr konu da açtım ama bakan gören olana kadar sabredemeyeceğim sanırım. Bir de sizlere danışayım dedim.

Bu olumlu düşün, iyi olsun muhabbetiyle alakalı ne düşünüyorsunuz, bilginiz var mı? Çekim yasası falan... Buna merak sardım ama internette düzgün bilgi bulamadım ben ya.

Canım herkes kendi listesiyle kendi ilgilenir en mantıklısı böyle bence
cnm doğru diyosunda kim bitirdi nasıl takip edicem boş olsam yapim babam hastanede yoğun bakımdan yeni çıktı bu hafta hadi dedim hak geçmesin okudum birde liste olayı neyse deniyim ozaman yapılcak bişey yok olduğu kadar

okumayan arkadaslarim eger yardima ihtiyaciniz varsa yardim edebilirim..
okumayan berirem, nara ve cerenkar arkadaslarim kaldi. insallah onlarda aksama kadar bitirir de yeni arkadasa geceriz. :) bu arada tekrar tekrar allah hepinizden razi olsun. dualarimiz en guzel sekilde kabul olsun. rabbim cooook guzel gunler yasatsin. hepimize mutlu haberlerimizi paylasmayi rabbim nasip etsin. aminnnnnnnn:KK68::KK68::KK68:

Rabbim, sen burada tefriciye okuyan tüm arkadaşlarımızın kalbindeki güzellikleri önlerine çıkar, dua sebeplerini hayırlısına mutlu sona eriştir, Amin diyen dillerine hep güzel sözler söylettir, hep güzellikler duymalarını nasip et Yarabbim.

Yüce Rabbim, Merve kulunun ömrünü beraber geçirmek istediği eşi olmasını istediği, gülmeyi bilen ve yakıştıran, değer verecek, beraber olmaktan keyif alacağı, onun kıymetini anlayacak bunu gösterecek ve kıymeti bilindiği zaman bunu anlayabilecek, yaşı yaşına , boyu boyuna , huyu güzel, mesleği yerinde, maddi zorluk çekmeyecegi, ailelerin anlaşabileceği, birbirlerini koşulsuz bir sevgiyle sevebilecekleri ve şükredebilecekleri kişiyi tez vakitte karşısına çıkar Yarabbim. bu kişi, her kim ise ve hayatına hangi şekilde girmiş veya girecek ise karşılaştıkları zaman her ikisinin de gönlüne büyük aşkı düşür Yarabbim, her ikisi de biribirine inansın ve o inançla aşklarına sahip çıkarak birbirlerine eş olmaları için gerekli adımları el ele ilerlesinler. kazasız belasız, aksilik olmadan evliliğe giden yoldaki adımları ilerlesinler ve hayallerindeki düğünle hayallerini kurdukları evde oturmaları , kolaylikla, hicbir sorun sikinti cikmadan ve hic kimsenin kusur bulamayacagi sekilde nasip olsun Allahım. Merveye annesinin istedigi gibi bir evlilik nasip et ya Rab

bu topikte beraber dua ettiğimiz tüm arkadaşlarımızın kıymetini anlayacak insanları çevrelerinde tut Allahım, hayat eşleri karşılarına çıktıkları zaman birbirlerinin kıymetlerini bildir ve yuvalarından huzuru, mutlulugu, bereketi eksik etme, her zaman arttır Yarabbim.

3)capoeira------------- 277 ADET OKUNDU

NOT:SALI AKSAMINDAN SONRA OLAMAYACAGIM ARKADASLAR TEKRAR BILGINIZE

Kızlar bir tek sizden haber bekliyoruz ne durumdasınız ?

merhaba canım harika olmuş konu,çok sağol...
beni de ekler misin...:KK16:
yalnız benim önümüzde ki hafta biriyle görüşeceğim,hayırlı olacaksa benim için görüşmek istiyorum onun için dua isteyecektim.
ama dua da bana sıra gelene kadar sanırım görüşmüş olacağım :KK5:

kizlar ben de bitirdim

cerenkar için okudum allah kanul etsın amınnnnnnnnnnnnn

ben okundu yazıyorum ama yinede bitince girebilirsen belirt olur mu

kızlar bu liste olayında anladığım şu aşağıdakiler okunmadı son durum nedir
Lilruba
capoeira
Nara87
Nara87
berirem
cerenkar
okumayan arkadaslarim eger yardima ihtiyaciniz varsa yardim edebilirim..
ALLAH RAZI OLSUN HERKEZDEN kimse kimseyi tanımıyor ama aynı dertlerden sadece dua için burdayız inşallah dualarımız kabul olur birbirimizi kalben anlıyacak sorunumuzu çekinmeden yargılanmadan yazabilicek kendimiz için doğru duayı istiyebileceğimiz biyer burası. ben duayı ederken bile utanır oldum neden ettiğimi soruyolar insanların herşeyle dalga geççek bişey bulmaya çalışmasından sıkıldım burada kimse kimseye akıl vermiyor ukalalık yapmıyor ben daha akkılıyımda ondan evliyim gibi ....umut veren yalanları dinlemekten bıktım,sende hata denmesinden bıktım eminin benim gibi düşünen vardır. ama burada herkez sıkıntısını biliyor sadece dua ediyoruz Allahım inşallah dualarımızı kabul eder anladım ki herşey Allahtan dışardan dinlediğim akkıllar vaatler hepsi saçmalıkmış.

kızlar bu liste olayında anladığım şu aşağıdakiler okunmadı son durum nedir
Lilruba
capoeira
Nara87
Nara87
berirem
cerenkar

ALLAH RAZI OLSUN HERKEZDEN kimse kimseyi tanımıyor ama aynı dertlerden sadece dua için burdayız inşallah dualarımız kabul olur birbirimizi kalben anlıyacak sorunumuzu çekinmeden yargılanmadan yazabilicek kendimiz için doğru duayı istiyebileceğimiz biyer burası. ben duayı ederken bile utanır oldum neden ettiğimi soruyolar insanların herşeyle dalga geççek bişey bulmaya çalışmasından sıkıldım burada kimse kimseye akıl vermiyor ukalalık yapmıyor ben daha akkılıyımda ondan evliyim gibi ....umut veren yalanları dinlemekten bıktım,sende hata denmesinden bıktım eminin benim gibi düşünen vardır. ama burada herkez sıkıntısını biliyor sadece dua ediyoruz Allahım inşallah dualarımızı kabul eder anladım ki herşey Allahtan dışardan dinlediğim akkıllar vaatler hepsi saçmalıkmış.

Canim sonuçta hepimizin sıkıntısı ayni:dogru insanin karşımiza çıkmamasi bizi bizden başka kim anlayabilir ki tok açın halinden anlamaz

malesef cnm empati diye bişey yok kimsede

İşin tuhafi ne biliyor musun daha bir kaç ay önce ayni dertten muzdarip olanlarin birini bulduğunda seni hiç anlamamasi senin içinde bulunduğun sevme sevilme ihtiyacini derdini küçümsemesi.bana diyorlar ki herşeyin var işin ailen dertme haline sukret diye ama bilmiyorum sevmek sevilmek de bir ihtiyaç olmayinca insan üzülüyor

X