Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

1)Lilruba ------------- 234 ADET OKUNDU
2)fndkfndk-------------234 ADET OKUNDU
3)rapisa----------------234 ADET OKUNDU
4)tolin------------------234 ADET OKUNDU
5)capoeira-------------234 ADET OKUNDU
6)özgem81------------234 ADET OKUNDU
7)Nehirsu85-----------234 ADET
8)perican55-----------234 ADET OKUNDU
9)Nara87 ------------234 ADET
10)deryadeniz28-----234 ADET OKUNDU
11)Kelebekcim---------234 ADET OKUNDU
12)berirem-------------- 244 ADET
13) cesmi_naz--------- 222 ADET OKUNDU
14) vazgecilmez-------234 ADET OKUNDU
15)cerenkar-----------234 ADET OKUNDU
16)_tiramisu_---------234 ADET OKUNDU
17)Denizxxx ----------234 ADET OKUDU
18)bigaripyalnizzzz---234 ADET OKUNDU
19)cameliie------------234 ADET OKUNDU

arkadaşlar hepinizden allah razı olsun...duam hayırlı saglıklı evlattır..allahım bana ve isteyen herkese hayırlı evlatlar nasıp etsın.okuyan herkesın ne muradı varsa hayırlısıyla allahım nasıp etsın amınnnnnnnn

SON GUN CUMA

Kızlar siz kaldınız tamamsa yenı arkadaşa gecelım

Genel olarak Arkadaslardan rica etsek 3 gun kuralina uymaya gayret etseler..zira duanin geregi bu.3 gunde bitirmek lazim..okuyamayacak yada yetistiremeyecek olanlar soylesin biz tamamlariz..bu sekilde hem duasi yapilan hem sirada bekleyen kisiye cook buyuk ayip ve haksizlik oluyor.

Genel olarak Arkadaslardan rica etsek 3 gun kuralina uymaya gayret etseler..zira duanin geregi bu.3 gunde bitirmek lazim..okuyamayacak yada yetistiremeyecek olanlar soylesin biz tamamlariz..bu sekilde hem duasi yapilan hem sirada bekleyen kisiye cook buyuk ayip ve haksizlik oluyor.

cnm bende lıstesıyle ılgılenemeyen arkadaslar ıcın karısıklık olmasın dıye lısteyı falan yapıyorum konu sahıbı ben degılım aslında hekes kendı lıstesını takıp edıyordu bır yerde ıpler koptu karıstı bılıyorsun o 2 arkadaşta düzenli okuyan arkadaşlardı ve soyledıgın konuya hakımler hatta yetısemeyenlere yardımcı oldukları olmustur o yüzden bitmiş olabileceği ihtimaline karşı hadi paylaşalım diyemıyorum cunku bu sefer sayı fazla olur.Belkı site kaynaklı sıkıntıları olabılır malum yenı guncelleme dıkkat ettıysenız benım kullanıcı adım 3 defa değişti
yrn yenı dua için lısteyı yaparım geldıklerınde eger okuyamamıslarsa yardımcı oluruz ama sanıyorum okumuslardır
değil 3 gun keşke 2 gunde bıtırsekte artık lıste tamamlansa hepımızın isteği bu ama ayrılanlar oldu sayılar yukseldı yetısemeyen oluyor demekkı yazıyorum son gununu haber vermeyene ben ne yapabılırım kı benımde ıstegım artık bıtsın kımsenın hakkı kalmadan okuyalım yonunde

Arkadaşlar çeşminaz arkadaşımıza okuyoruz kendısı gelınce dılegını eklıyecektır okumalarımızı 3 gunde bıtırmeye ozen gosterelım kı sıradakı arkadaslarda (6 kısı kaldı) çabucak okunsun lıstemız tamamlansın.Sık sık haberdar edersenız bır sekılde yardımcı olan arkadaslarla duayı tamamlarız

1)Lilruba ------------- 246ADET
2)fndkfndk-------------246 ADET
3)rapisa----------------246ADET
4)capoeira-------------246 ADET
5)özgem81-------------246 ADET
6)Nehirsu85-----------246ADET
7)perican55-----------246 ADET
8)Nara87 -------------246 ADET
9)deryadeniz28-------246 ADET
10)Kelebekcim---------246ADET
11)berirem-------------- 246 ADET
12) cesmi_naz--------- 262 ADET
13) vazgecilmez-------246ADET
14)cerenkar-----------246 ADET
15)_tiramisu_---------246 ADET
16)Denizxxx ----------246 ADET
17)bigaripyalnizzzz---246ADET
18)cameliie------------246ADET
SON GUN ÇARŞAMBA

Ben de okudum bitirdim deryanin duasini Rabbim gönlüne göre versin inşallah beni de okundu olarak yazabilirsin

Hamdolsun kuzum idare ediyorum, yuvarlanıyorum işte. :) Eskisi kadar girmiyorum artık foruma. Bu arada son gün bugün müydü? Benim okumam henüz bitmedi ama birazdan bitiririm kısmetse.
7 numarada ben vardım
clip_image001.gif

cameliee;36451120 .!.:
Gerçek ismini bilsek daha ii olmaz mı :)

bugün mü başlıyor :)

rapisa;36446757 .!.:
anladım canım sağol :KK16:

cesmi_naz;36446765 .!.:
tamamdır canım anlaştık :KK16:

Nara87;36448698 .!.:
Arkadaslar gorduyum kadar Deryanin okumasi bitdi. Okuyan her eksden Allah azi olsun.Rapisa ve Cesmi nazi da okundu saydim. İnsallah ki onalra okuyup bitirip. Deryacaim Allah kabul etsin.QUOTE]

DeryaDeniz28;36448891 .!.:
Her kesden Allah razı olsun. Saylari söylerseniz okumaya başlarım. InsaLlah.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kelebekcim;36450619 .!.:
Canım günaydın. Ben şehir dışındayım. Telden giriyorum nete. Benim için sayıları takip edebilir misiniz. Duamı da gün içinde yazayım. Size zahmet olmazsa rica edebilir miyim.

denizxxx;36445346 .!.:
cnm teşekkürler ben okudum deryadenizin duası nasıl onu bulamadım

_tiramisu_;36445876 .!.:
Yeni arkadasa ne zaman okuyacagiz??

Lilruba;36444689 .!.:
sırada kelebekcim var okumak isterim.....ayrılmayacağım........

perican55;36433081 .!.:
Canım Tolin banlandığı için kulübe giremiyor kendisine faceden ulaştım ve 222 okumuş haberiniz olsun

vazgecilmez;36443544 .!.:
Geçmiş olsun canım benim. İnşallah önemli bir amelyat değildir..

berirem;36428195 .!.:
222 tane okudum allah kabul etsın...

Nehirsu85;36428611 .!.:
Canlar ben 122 okudum, vazgeçilmez de 100ü bitirmiştir, beni bitti sayabilirsiniz yani.

Kızlar hakkınızı helal edin, biliyorsunuz düzenli okurum ve düzenli bildirim yaparım ama bu aralar öyle şeyler oldu ki ne topiğe girebildim ne okumamı yapabildim. Bi on beş gün daha böyle gidecek sanırım. Sizden ricam beni listeden çıkarır mısınız?
Bu tamamen çıkma değil on beş gün ara ve bu on beş günde de sizlerin sayısından alarak duaya devam etmeye çalışayım.
Böyle bir şey yapmak istemezdim ama yetiştiremiyorum. Sessizce okuma yapabilecek bir zamanım olmuyor. Gece yatarken bile yeğenimle yattığım için o zaman bile rahat değilim yani siz düşünün :KK43:

Kızlar hakkınızı helal edin, biliyorsunuz düzenli okurum ve düzenli bildirim yaparım ama bu aralar öyle şeyler oldu ki ne topiğe girebildim ne okumamı yapabildim. Bi on beş gün daha böyle gidecek sanırım. Sizden ricam beni listeden çıkarır mısınız?
Bu tamamen çıkma değil on beş gün ara ve bu on beş günde de sizlerin sayısından alarak duaya devam etmeye çalışayım.
Böyle bir şey yapmak istemezdim ama yetiştiremiyorum. Sessizce okuma yapabilecek bir zamanım olmuyor. Gece yatarken bile yeğenimle yattığım için o zaman bile rahat değilim yani siz düşünün :KK43:
evet canım bazen aksaklıklar olabiliyor hayatın düzene girince tekrar bekleriz aramıza :KK60:

canım ben şahsına birşey dememdim yanlış anlaşılma olmasın lütfen.
bittabi aksaklıklar olur..çalışıyoruz sadece eve gidince okuma şansımız var,kimisi evli çocuklu vakit bulamıyor bunlar normal şeyler sadece bu salat-ı tefrice'nin amacının 3 günde bitirmek olduğunu dile getirmek istedim..hiçbirimiz istemeyiz Allah rızası için o kadar okuduğumuz dua ettiğimiz kişilerin duası dileği geri çevrilsin değil mi..benim demek istediğim nizama uymaya gayret edelim..hee edemiyor yetiştiremiyorsak rica edelim okuyamadığımız kısımlar için yardım isteyelim..ve bence çıkma dediğim gibi okuyabildğini oku kalanı için 3 gün bitmeden destek iste :)

Arkadaşlar bılgısayarda değilim lıste alıntılayamıyorum yenı duaya basladık ama berıremın duasında 234 bosta sayımız kaldı nehırsu dan kımler alabılır 50 ben aldım

X