Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Ben de okudum bitirdim deryanin duasini Rabbim gönlüne göre versin inşallah beni de okundu olarak yazabilirsin

7 numarada ben vardım

KIZLAR BERIREME BAŞLADIK

Ben de okudum bitirdim deryanin duasini Rabbim gönlüne göre versin inşallah beni de okundu olarak yazabilirsin

7 numarada ben vardım

KIZLAR BERIREME BAŞLADIK

YA ARKADAŞLAR SIZDEDE BILGISAYARDAN GIRINCE YAZILAR BIT KADARMI NEREDEN DUZELIYOR BU O YUZDEN BUYUK HARFLE YAZIYORUM CUNKU ANCA GOREBILIYORUM DUZELTEBILEN VARMI BU DURUMU

kelebekcim salavatları okudum duanı ettim.....kusuruma bakma şimdi yazabildim........

bu arada arkadaşlar foruma ne olmuş böyle...değişmiş stil.........sevmedim ben.......

YA ARKADAŞLAR SIZDEDE BILGISAYARDAN GIRINCE YAZILAR BIT KADARMI NEREDEN DUZELIYOR BU O YUZDEN BUYUK HARFLE YAZIYORUM CUNKU ANCA GOREBILIYORUM DUZELTEBILEN VARMI BU DURUMU
Şimdi bilgisayarım yok bakıp yazamızam ama ekrana tıkla ctlr ve + ya bas aynı anda.. Olmazsa ALT ve + ya bas.. İkisinden biri.. Aynı işlemi eksiye basarak yaparsan yazılar küçülür

Şimdi bilgisayarım yok bakıp yazamızam ama ekrana tıkla ctlr ve + ya bas aynı anda.. Olmazsa ALT ve + ya bas.. İkisinden biri.. Aynı işlemi eksiye basarak yaparsan yazılar küçülür
Ayy Allah razı olsun arkadaşım hayır evde kım gorse gelip bır ekrana bakıo ne seyredıon sen ole acıklı acıklı dıye gozlerı nasıl kısıyosam artık

Mrb kızlar. Herkese tekrar teşekkürler. Yeni arkadaşın duasına başlamışız. Yarın bitiririm inşallah. İyi geceler.

Hatunlar sayımız nedir ?
Güzel soru.. Yöneticilere duyrulur bu topik zaten karışıktı, siteyi bu kadar karışık yapmanın ne alemi vardı acaba.. Off telden giriyorum , o yüzden mi bilmiyorum ama ne zaman siteye girsem çarşaf çarşaf reklam gelio offfff

Sorma bacım topic toparlanmaya çalışıyor ama henüz tam rayına oturmuş değil
Reklam olayı Pc girişlerinde de var ama çarşaf çarşaf değil

Allah dualarımızı kabul etsin canım. Bitirdim ben.

Allah dualarımızı kabul etsin canım. Bitirdim ben.

1)Lilruba ------------- 234 ADET
2)fndkfndk-------------234 ADET
3)rapisa----------------234 ADET
4)tolin------------------234 ADET
5)capoeira-------------234 ADET
6)özgem81------------234 ADET
7)Nehirsu85-----------234 ADET
8)perican55-----------234 ADET
9)Nara87 ------------234 ADET
10)deryadeniz28-----234 ADET
11)Kelebekcim---------234 ADET OKUNDU
12)berirem-------------- 244 ADET
13) cesmi_naz--------- 222 ADET OKUNDU istanbul dısında netı yok 222 okundu sayılacak
14) vazgecilmez-------234 ADET
15)cerenkar-----------234 ADET
16)_tiramisu_---------234 ADET
17)Denizxxx ----------234 ADET
18)bigaripyalnizzzz---234 ADET
19)cameliie------------234 ADET

arkadaşlar hepinizden allah razı olsun...duam hayırlı saglıklı evlattır..allahım bana ve isteyen herkese hayırlı evlatlar nasıp etsın.okuyan herkesın ne muradı varsa hayırlısıyla allahım nasıp etsın amınnnnnnnn

SON GUN CUMA

Canısı , 234 tamamdır

Allah kabul etsin

Cnm sen ben sonrakı arkadasa 222 okurum ole aayarsınız dedın dıye senın sayını 222 saydık bılgıne

tamam canım ellerine saglık ben kişi başı 222 okunacak diye öyle demiştim aslında, benim yüzümden sizin sayılarınız arttı sanırım üzüldüm şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…