Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

canım duanı da okudum Allah kabul etsin inş.

KIZLAR BEN SADECE AKSAMLARI LAPTOPTAN GIREBILIYORUM, O NEDENLE AKSAMLARI TOPARLAYABILECEGIM DUAYI HABERINIZ OLSUN. GÜN İÇİNDE ÇALIŞIRKEN İNTERNET KULLANAMIYORUM. ASKERİYEDE ÇALIŞIYORUM BEN. İNTERNET YASAK BİZE. TELEFONDAN GIRIYORUM AMA TELEFONDAN DA LİSTEYİ DÜZENLEMEM MÜMKÜN DEĞİL. O YÜZDEN SABAHLARI SİZ DE LİSTEYİ DÜZENLEYEBİLİRSİNİZ. OLMAZSA DA SORUN DEĞİL, AKŞAMA BEN HALLEDERİM.
BU ARADA GENEL DUADAN SON CÜMLEYİ ÇIKARDIM. YANİ BU EVLİLİK İBRAHİMLE OLSUN KISMINI. ÖYLE DUA EDENLERİ DE ALLAH KABUL ETSİN. VARDIR BİR HAYIR.
PAŞAMIZIN HİÇBİŞEY UMURUNDA DEĞİL.KUZENLERİ İLE ARKADAŞLARI İLE GEZİYO TOZUYOR. BEN DE BURADA GÖZ YAŞI DÖKÜYORUM. ŞEYTAN DİYO BEDDUA ET. TÖVBE TÖVBBE...ALLAH HAKEDENİ ÇIKARSIN KARŞIMIZA İNŞALLAHHHH...
Son gün bildiğim kadarı ile 11 Ağustos 2014 pazartesi. Yanlışsam düzeltin lütfen.
1)Lilruba ------------- 222 adet okuyacak
2)Ceylinimdeceylinim-222 adet okuyacak
3)fndkfndk-------------222adet okuyacak OKUNDU
4)rapisa----------------222 adet okuyacak OKUDU
5)tolin------------------222 adet okuyacak
6)capoeira-------------222 adet okuyacak OKUNDU
7)özgem81------------222 adet okuyacak OKUNDU
8)Nehirsu85-----------222 adet okuyacak OKUDU
9)perican55-----------222 adet okuyacak OKUNDU
10)Nara87 ------------222 adet okuyacak OKUNDU
11)deryadeniz28-----222 adet okuyacak OKUNDU
12)Kelebekcim---------226 adet okuyacak OKUNDU
13)berirem--------------222 adet okuyacak
14) cesmi_naz---------222 adet okuyacak
15) vazgecilmez-------222 adet okuyacak OKUDU
16)cerenkar-----------222 adet okuyacak OKUDU
17)_tiramisu_---------222 adet okuyacak OKUNDU
18)Denizxxx ----------222adet okuyacak 74 TANE OKUDU
19)bigaripyalnizzzz--- 222adet okuyacak OKUDU
20)cameliie------------222 adet okuyacak
Toplam Okunan 2964, Kalan 1480
SON DURUM BU EKSİK YAZDIĞIM VARSA UYARIN...
Merhabalar kızlar, öncelikle adım Gönül.
Allah'ım hayırlı bir niyet için kapına geldik. Dua eden ellerimizi boş çevirme. Bu topikte birbiri için dua eden kullarına Hz.muhammet efendimizün sünneti olan hayırlı evliliği Hz.muhammet SAV efendimiz yüzü suyu hürmetine nasip et. Bizleri yarsız bırakma rabbim. Amin.
Aslında biraz aklım karışık. Bu konu için dualarımız vesilesiyle allahtan yardım istiyorum.
Kızlar önce durumu anlatayım bu kısımda içinizden geldiği gibi gönlünüzden geçen şekilde dua ederseniz sevinirim. Birinizin bi duası belki şerri hayra çevirir bakarsınız.
Bu ayın 25 inde 1 yıl olacak. Biri var hayatımda. Küs barış geçti bir sene. Ne bir adım ileri ne bir adım geri gidebildik. Ama artık ben olumlu yada olumsuz bu durum bir son bulsun istiyorum. Şuan yine küsüs. Dua eder misiniz lütfen; allah ibrahimin kalbine bana karşı sonsuz sevgi ve merhamet versin. Allahın herşeye gücü yeter onu benim için hayırlı kılsın ve bize hayırlı mutlu ve huzur dolu bir yuva nasip etsin. İnşallah bu sene bitmeden yüzüklerimizi takalım. Ama eğer allah kısmet etmeyecekse kalbim daha fazla kırılmadan üzülmeden kolaylıkla bitsin.
Genel duam ise şu:
Allah'ım sen Gönül'ü her haliyle sevecek iyi gününde kötü gününde yanında olacak aşkla bağlanabilecek hayırlı bir eş nasip et. Bu yıl bitmeden hayırlı bir evliliğin ilk adımı olan nişanı inşallah gerçekleşir. Allahım sen öyle bir eş nasip et ki maddi manevi ruhsal duygusal ve fiziksel olarak birbirlerini sonsuza kadar mutlu edip, hep bir olsunlar. Aileleri birbiri ile uyumlu olsun ve birbirlerini benimsesinler. Eşinin önceliği her zaman Gönül ve ailelerinin mutluluğu olsun. Eşi çalışmayı seven, para kazanmasını bilen, yakışıklı, uzun boylu ve sadık bir adam olsun. İnşallah sen Gönül'e her daim şükredeceği bir evlilik nasip et.

Yarina kadar bitiririm umarim. Gazi bile yazamiyorum ya. Kusura bakmayinda berbat oldu yani site
Evet rezalet hele telle gırıs resmen kabus ama idare edıcez ceylınım alısırız zamanla umarım bende artık sadece sayılara bakar bıde okundu yazarım heralde az daha ıdare etmeyı denesen :oops:

xoxzamandır çok moralin bozuk malpost: 36470345 .!.:
Evet rezalet hele telle gırıs resmen kabus ama idare edıcez ceylınım alısırız zamanla umarım bende artık sadece sayılara bakar bıde okundu yazarım heralde az daha ıdare etmeyı denesen :oops:
Canim ne zzamandır çok moralin bozuk malum birşeyler oldu. İnan içimden girmek bile gelmiyor..
Canim ne zamandir

kızlar ben yarından itibaren bikaç gün giremeyecegim, köye ananemlerin yanına gidecegim orada da internet yok. ya perşembe ya cuma dönerim. o güne kadar mutlaka kelebekcim in duasını bitirir, ondan sonraki kişi içinde 222 taneyi okurum. kelebekcim için de ondan sonraki arkadaş için de aklınızda bulunsun canlar :KK66:

Canim ne zzamandır çok moralin bozuk malum birşeyler oldu. İnan içimden girmek bile gelmiyor..
Canim ne zamandir

kuzum yaa ben senin konunu okudum ama oradan yorum yazmasım, yazacak bişey bulamadım daha doğrusu..
ne zaman istersen bana face ten burdan yaz, konuşalım dertleşelim tamam mı? ama sen üzme kendini, dualarımdasın :KK43:

Canim ne zamandir

Kuzum bir baktımda üzme kendini (demesı kolay dıyeceksın bılıyorum ve emınım cok cok zordur)hayırlısı belkide budur bunca duada hep birbirimize hakkımızda hayırlısı diye dua ettık tefriciye şart değil sonucta Allah razı olsundiyoruz Allah senınde gönlüne göre versin diyoruz Hayırlı nasip kısmet olsun diyoruz bunlarda dua belkı o duaların hürmetıne anlaman ve netlesmen için yaşadığın birşeydir
dilerim yaşadıklarını aklının ucuna dahi getirmeye fırsat bulamacağın mutlulukların olsun harika senı hakeden bırı olsun hayatında çok çok mutlu ol.

KIZLAR BEN SADECE AKSAMLARI LAPTOPTAN GIREBILIYORUM, O NEDENLE AKSAMLARI TOPARLAYABILECEGIM DUAYI HABERINIZ OLSUN. GÜN İÇİNDE ÇALIŞIRKEN İNTERNET KULLANAMIYORUM. ASKERİYEDE ÇALIŞIYORUM BEN. İNTERNET YASAK BİZE. TELEFONDAN GIRIYORUM AMA TELEFONDAN DA LİSTEYİ DÜZENLEMEM MÜMKÜN DEĞİL. O YÜZDEN SABAHLARI SİZ DE LİSTEYİ DÜZENLEYEBİLİRSİNİZ. OLMAZSA DA SORUN DEĞİL, AKŞAMA BEN HALLEDERİM.
BU ARADA GENEL DUADAN SON CÜMLEYİ ÇIKARDIM. YANİ BU EVLİLİK İBRAHİMLE OLSUN KISMINI. ÖYLE DUA EDENLERİ DE ALLAH KABUL ETSİN. VARDIR BİR HAYIR.
PAŞAMIZIN HİÇBİŞEY UMURUNDA DEĞİL.KUZENLERİ İLE ARKADAŞLARI İLE GEZİYO TOZUYOR. BEN DE BURADA GÖZ YAŞI DÖKÜYORUM. ŞEYTAN DİYO BEDDUA ET. TÖVBE TÖVBBE...ALLAH HAKEDENİ ÇIKARSIN KARŞIMIZA İNŞALLAHHHH...
Son gün bildiğim kadarı ile 11 Ağustos 2014 pazartesi. Yanlışsam düzeltin lütfen.
14) cesmi_naz---------222 adet okuyacak OKUDU (OKUNDU YAZIN GIREMIYCEM DEMIS)
20)cameliie------------222 adet okuyacak OKUNDU
Toplam Okunan 2964, Kalan 1480
SON DURUM BU EKSİK YAZDIĞIM VARSA UYARIN...
Merhabalar kızlar, öncelikle adım Gönül.
Allah'ım hayırlı bir niyet için kapına geldik. Dua eden ellerimizi boş çevirme. Bu topikte birbiri için dua eden kullarına Hz.muhammet efendimizün sünneti olan hayırlı evliliği Hz.muhammet SAV efendimiz yüzü suyu hürmetine nasip et. Bizleri yarsız bırakma rabbim. Amin.
Aslında biraz aklım karışık. Bu konu için dualarımız vesilesiyle allahtan yardım istiyorum.
Kızlar önce durumu anlatayım bu kısımda içinizden geldiği gibi gönlünüzden geçen şekilde dua ederseniz sevinirim. Birinizin bi duası belki şerri hayra çevirir bakarsınız.
Bu ayın 25 inde 1 yıl olacak. Biri var hayatımda. Küs barış geçti bir sene. Ne bir adım ileri ne bir adım geri gidebildik. Ama artık ben olumlu yada olumsuz bu durum bir son bulsun istiyorum. Şuan yine küsüs. Dua eder misiniz lütfen; allah ibrahimin kalbine bana karşı sonsuz sevgi ve merhamet versin. Allahın herşeye gücü yeter onu benim için hayırlı kılsın ve bize hayırlı mutlu ve huzur dolu bir yuva nasip etsin. İnşallah bu sene bitmeden yüzüklerimizi takalım. Ama eğer allah kısmet etmeyecekse kalbim daha fazla kırılmadan üzülmeden kolaylıkla bitsin.
Genel duam ise şu:
Allah'ım sen Gönül'ü her haliyle sevecek iyi gününde kötü gününde yanında olacak aşkla bağlanabilecek hayırlı bir eş nasip et. Bu yıl bitmeden hayırlı bir evliliğin ilk adımı olan nişanı inşallah gerçekleşir. Allahım sen öyle bir eş nasip et ki maddi manevi ruhsal duygusal ve fiziksel olarak birbirlerini sonsuza kadar mutlu edip, hep bir olsunlar. Aileleri birbiri ile uyumlu olsun ve birbirlerini benimsesinler. Eşinin önceliği her zaman Gönül ve ailelerinin mutluluğu olsun. Eşi çalışmayı seven, para kazanmasını bilen, yakışıklı, uzun boylu ve sadık bir adam olsun. İnşallah sen Gönül'e her daim şükredeceği bir evlilik nasip et.

Kızlar vekaleten kelebek yerıne alıntıladım durumlar nasıl

Lilruba;36444689 .!.:
sırada kelebekcim var okumak isterim.....ayrılmayacağım........
berirem;36428195 .!.:
222 tane okudum allah kabul etsın...
tolin;35908435 .!.:
HAYIRLI EŞ İÇİN TEFRİCİYE LİSTEMİZ - YENİ -- tolin için okuyacağız
tolin için bugün başlıyoruz niyetin nedir tolinciğim ??? Ramazanınız şimdiden mübarek olsun...İlk sahurumuza kalkıcaz bugün Arkadaşlar adım Selin , duam ise hakkimda hayirlisi olan hem gönlüme hem gözüme hitap eden benimle ayni acilari yasamis bu yüzden beni anlayabilen gerektiğinde dost gerektiğinde es olabilen hayirli kismetimle bi an önce tanisabilmek ve evlenebilmek nıyetım budur kızlar buyrunuz:KK16:
Ceylinimdeceylinim;36425693 .!.:
222 bitti canim.... ....... ....
denizxxx;36445346 .!.:
cnm teşekkürler ben okudum deryadenizin duası nasıl onu bulamadım

Kelebekcim;36450619 .!.:
Canım günaydın. Ben şehir dışındayım. Telden giriyorum nete. Benim için sayıları takip edebilir misiniz. Duamı da gün içinde yazayım. Size zahmet olmazsa rica edebilir miyim.
canım sen nehır in kalan adedini almışsın tamamladınmı bgn işallah bıtırelım duanı

Kuzum bir baktımda üzme kendini (demesı kolay dıyeceksın bılıyorum ve emınım cok cok zordur)hayırlısı belkide budur bunca duada hep birbirimize hakkımızda hayırlısı diye dua ettık tefriciye şart değil sonucta Allah razı olsundiyoruz Allah senınde gönlüne göre versin diyoruz Hayırlı nasip kısmet olsun diyoruz bunlarda dua belkı o duaların hürmetıne anlaman ve netlesmen için yaşadığın birşeydir
dilerim yaşadıklarını aklının ucuna dahi getirmeye fırsat bulamacağın mutlulukların olsun harika senı hakeden bırı olsun hayatında çok çok mutlu ol.
Canim benim..
İnşallah iyi yürekli arkadasim inşallah..

okudum allahım kabul etsın amınnnnnnn

X