Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Deli oldum kizlar bu site ne ya
O diilde kızlar beslemeler diye bişey koymuşlar basınca arkadaslarınızın yazdıklarını goruyosunuz arkadaşlar butonuda yok demekkı o beslemeler olmuş besleme ne ya selamin kavlen

Gönüll canım tefriciye ler biter bu gece. Bitti die ekleyin belki girmem yarın o yüzden şuanda okuyacağım canım siteye zaten bişeyler olmus

O diilde kızlar beslemeler diye bişey koymuşlar basınca arkadaslarınızın yazdıklarını goruyosunuz arkadaşlar butonuda yok demekkı o beslemeler olmuş besleme ne ya selamin kavlen
Hahahahaa ne olmuş ne olmuuuuşşşş .. Sus bakim seni besleme seniiii .., Ay sinirlerim boşaldı resmen kahkaha attım yaaa.. Bende 24 yaşına gerilemişim evlilik takvimimide bulamıorum.. Albümler kaldırılmış galiba basmadığım düğme kalmadı albüm yok.. Haydi cnm beslemelerim hepimize kolay gelsin, siteyi ilk çözen tüm beslemelere haber etsin.. Öpüldünüz

canım ya profil foton çok sempatik olmuş

canım ben okuyorum yarın akşama bitirmiş olurum. evde nette çok kesilme oluyor olurda giremezsem okumuş sayın biter inş.

canım ben okuyorum biter bugün bitince yazarım.. duanda bu sanırım...

canım benim tamam Allah kabul etsin

kızlar son gün ne zamandı, yarın akşam degil mi ? eger sitede burayı bulamazsam falan siz beni okundu sayın, ancak alıntı yapıldıgı zaman aradıgım yeri bulabiliyorum da şuan

Kizlar ben de bitirdim. Amma bir sey sorucam. Sizdemi mob ile girdiyinizde yazamiyorsunuz? Yokda tek bende boyle?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…