Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

1)mavigece07 ---193 adet okunacak
2)Lilruba ---------193 adet okunacak ----tamamı okundu:nazar:
3)MissCherryBloosom 193 adet okunacak
4)Ceylinimdeceylinim---------193 adet okunacak tamamı okundu:nazar:
5)fndkfndk------193 adet okunacak -
6)rapisa---------------193 adet okunacak
7)tolin---------193adet okunacak ---tamamı okundu:nazar:
8)Sottile----193 adet okunacak
9)capoeira-----193 adet okunacak ---tamamı okundu:nazar:
10)özgem81-------193 adet okunacak ---tamamı okundu:nazar:
11)Nehirsu85------198 adet okunacak --- tamamı okundu:nazar:
12)buujuu----------193 adet okunacak
13)perican55------193 adet okunacak --- tamamı okundu:nazar:
14)Nara87 ---------193 adet okunacak
15)deryadeniz28--------193 adet okunacak ---tamamı okundu:nazar:
16)Kelebekcim--------193adet okunacak ---tamamı okundu:nazar:
17)berirem-----193 adet okunacak ---tamamı okundu:nazar:
18) cesmi_naz---------193 adet okunacak ---
19) vazgecilmez------193 adet okunacak ---tamamı okundu:nazar:
20)cerenkar--------- 193 adet okunacak ---
21)Limonlu_Cheescake-------193 adet okunacak---tamamı okundu:nazar:
22)_tiramisu_--------193 adet okunacak tamamı okundu:nazar:
23)mariposa22(3 hafta yok!!)---------
24)ysmn ----------193 adet okunacak --tamamı okundu:nazar:

Subhâne Rabbiyel'Aliyyil âlel Vehhâb (“Yüce, ulu ve lütufkâr olan Rabbimi tesbih ederim” )
Elhamdülillah Elhamdülillah Elhamdülillah…
Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed

Bismillahirrahmanirrahim

Yüce arşın sahibi, esirgeyen ve bağışlayan, dualarımıza “ol” deyince oluveren Rabbimiz…

Bütün hamd ve senalar sanadır.

Ya Rabbi! Huzuruna geldik, dualarımızın kabulünü senden niyaz ediyoruz.

Burada bu salavatları okuyan ve dua eden herkesin gelmiş, geçmiş, bilerek yahut bilmeyerek işlediği, büyük küçük tüm günahlarını affet Ya Rabbi.

Hiç kimseden merhametini, adaletini esirgemezsin, bize de merhametinle davran güzel Allahım.

Dua eden herkese gönlündekini ver, onlardan razı ol, iki dünyada da onları darda koyma Allahım.

4444 adet okumaya gayret ettiğimiz salavatları Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’ın ruhuna hediye eyledik, kabul eyle Allahım.. Diğer peygamberlerin, sahabelerin, Salihlerin, ölmüşlerimizin de ruhunu şad eyle Allahım…

Ya Rabbim, bu salavatları duasının kabulü için okuduğumuz Nehirsu85 kulunun gönlünün ısınacağı, allah rızası için uğraşan,kariyeri çok iyi olan,ailesinin de razı olacağı, her gün varlığına şükredeceği, iki dünyasını da cennete çevirecek, onu çok sevecek ve onun da seveceği; senin de seveceğin bir eşi en yakın zamanda çıkart Allahım…

İçiyle dışıyla, maddi manevi her özelliğiyle, ailesiyle her şeyiyle içine sindir, yanına yakıştır Ya Rabbim.

Rahmansın, Rahimsin, “ol” dersin oluverir. Mucib ismin ile Amin dediğimiz duamıza “ol” de güzel Allahım…

Amin

Canım kusura bakma memleketteyim internete pek giremiyorum. Telefondan girdiğimde okuyuorum ama yazmak sıkıntı oluyor. 93 tane okudum, birazdan bitiririm inşallah.

Canım kusura bakma memleketteyim internete pek giremiyorum. Telefondan girdiğimde okuyuorum ama yazmak sıkıntı oluyor. 93 tane okudum, birazdan bitiririm inşallah.

Tamam canım, ben zaten senin hiç giremediğini düşünüyordum o yüzden yazdım yukarıdaki mesajı.
Bu arada duamı senden aldım canım çok beğenmiştim seninkini, hakkını helal et olur mu?

Tamam canım, ben zaten senin hiç giremediğini düşünüyordum o yüzden yazdım yukarıdaki mesajı.
Bu arada duamı senden aldım canım çok beğenmiştim seninkini, hakkını helal et olur mu?

100 tanesi bitti, inşallah yarın akşama kadar kalanı da bitirecem :KK34:

Helal olsun kuzum o nasıl laf. Mutlu bile oluyorum siz kendiniz için de yazdıkça...

Devam ediuorum okumana bu arada. Kusura bakma burada biraz yoğunum hemen bitmedi bu defa :KK43:

Helal olsun kuzum o nasıl laf. Mutlu bile oluyorum siz kendiniz için de yazdıkça...

Devam ediuorum okumana bu arada. Kusura bakma burada biraz yoğunum hemen bitmedi bu defa :KK43:

Allah razı olsun fnkcım ya bi tanesin :KK16:
Ne kusuru, teşekkür ederim sadece bu yoğunluğunuzun arasında vakit ayırıp benim için dua ediyorsunuz allah razı olsun.

1)mavigece07 ---193 adet okunacak
2)Lilruba ---------193 adet okunacak ----tamamı okundu:nazar:
3)MissCherryBloosom 193 adet okunacak
4)Ceylinimdeceylinim---------193 adet okunacak tamamı okundu:nazar:
5)fndkfndk------193 adet okunacak -
6)rapisa---------------193 adet okunacak
7)tolin---------193adet okunacak ---tamamı okundu:nazar:
8)Sottile----193 adet okunacak
9)capoeira-----193 adet okunacak ---tamamı okundu:nazar:
10)özgem81-------193 adet okunacak ---tamamı okundu:nazar:
11)Nehirsu85------198 adet okunacak --- tamamı okundu:nazar:
12)buujuu----------193 adet okunacak
13)perican55------193 adet okunacak --- tamamı okundu:nazar:
14)Nara87 ---------193 adet okunacak
15)deryadeniz28--------193 adet okunacak ---tamamı okundu:nazar:
16)Kelebekcim--------193adet okunacak ---tamamı okundu:nazar:
17)berirem-----193 adet okunacak ---tamamı okundu:nazar:
18) cesmi_naz---------193 adet okunacak ---
19) vazgecilmez------193 adet okunacak ---tamamı okundu:nazar:
20)cerenkar--------- 193 adet okunacak ---tamamı okundu:nazar:
21)Limonlu_Cheescake-------193 adet okunacak---tamamı okundu:nazar:
22)_tiramisu_--------193 adet okunacak tamamı okundu:nazar:
23)mariposa22(3 hafta yok!!)---------
24)ysmn ----------193 adet okunacak --tamamı okundu:nazar:

Subhâne Rabbiyel'Aliyyil âlel Vehhâb (“Yüce, ulu ve lütufkâr olan Rabbimi tesbih ederim” )
Elhamdülillah Elhamdülillah Elhamdülillah…
Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed

Bismillahirrahmanirrahim

Yüce arşın sahibi, esirgeyen ve bağışlayan, dualarımıza “ol” deyince oluveren Rabbimiz…

Bütün hamd ve senalar sanadır.

Ya Rabbi! Huzuruna geldik, dualarımızın kabulünü senden niyaz ediyoruz.

Burada bu salavatları okuyan ve dua eden herkesin gelmiş, geçmiş, bilerek yahut bilmeyerek işlediği, büyük küçük tüm günahlarını affet Ya Rabbi.

Hiç kimseden merhametini, adaletini esirgemezsin, bize de merhametinle davran güzel Allahım.

Dua eden herkese gönlündekini ver, onlardan razı ol, iki dünyada da onları darda koyma Allahım.

4444 adet okumaya gayret ettiğimiz salavatları Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’ın ruhuna hediye eyledik, kabul eyle Allahım.. Diğer peygamberlerin, sahabelerin, Salihlerin, ölmüşlerimizin de ruhunu şad eyle Allahım…

Ya Rabbim, bu salavatları duasının kabulü için okuduğumuz Nehirsu85 kulunun gönlünün ısınacağı, allah rızası için uğraşan,kariyeri çok iyi olan,ailesinin de razı olacağı, her gün varlığına şükredeceği, iki dünyasını da cennete çevirecek, onu çok sevecek ve onun da seveceği; senin de seveceğin bir eşi en yakın zamanda çıkart Allahım…

İçiyle dışıyla, maddi manevi her özelliğiyle, ailesiyle her şeyiyle içine sindir, yanına yakıştır Ya Rabbim.

Rahmansın, Rahimsin, “ol” dersin oluverir. Mucib ismin ile Amin dediğimiz duamıza “ol” de güzel Allahım…

Amin

X