hayırlı dularımız için 4444 kere salavatı tefriciye okuyalım

Kızlar cuma 17 ye kadar vaktimiz var sonra yeni arkadaşa geçeriz inşallah lütfen herkes okuduğunu yazsın

Canım cuma akşam 22:00 a kadar olsa süre. Hani seninkine öyle başladık yaa hep öyle böyle olsa. Ben böyle düşündüm ama sen ne dersin.

Salatı Tefriciyeye başlamadan önce duası yapılacak kişi İki rekat Allah rizasi icin namaz kilar. Namaz bitip selam verince 100 defa“Estağfirullahelaziyme ve Etubüileyh” diyerek tövbe ve istigfar edelir.
Daha sonra Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.“İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima” ayeti okunur.daha sonra okumaya başlayacağımız arkadaşın adını söyleyerek allahım niyet ettim ….. salavatı tefriciye okumaya sen ….kulunun hayırlı hacetini kabul et denilip okunmaya başlanılır….
Bismillahirrahmanirrahim
“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî
tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve
hüsnül- havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli
lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

okuyacak olan arkadaşların okumadan önce yapacağı ;
3 defa Alluekber
3 defa Elhamdulilllah
3 defa estağfrullah
3 defa la ilahe illallah
,dedikten sonra Allahım niyet ettim Özge kulun için 295 tane salavatı tefriciye okumaya ,ÖZge kulunun senden istediği işlerinin açılması ihracat cirolarının ve döviz girişlerinin artması Rabbim sen bolluk bereket ver zor günleri bitir feraha çıkar.rızklarını arttır kolaylaştır Rabbim. Amin.
1.kalemero=314=okudu
2.nefseems =295 okuyor
3.ariesfount =295=okudu
4.ikihayat =295 okuyor
5.eilenn=295 okuyor
6.sukasidesi32 =295 okuyor
7.misseste =295 okuyor
8.seninbenimgibi =295 okuyor
9.papatya=295 okuyor
10. Fullden =295 okuyor
11.delicezeytin79 =295 okuyor
12.kumrukusum=295
13.sealand=295
14.akdenz=295=okudu
15.jasminej =295 okuyor
okumayı 3 günde bitirelim arkadaşlar hızlı okuyanlar yetiştiremeyenlere yardım edebilirler bunun için özelden mesajlaşın lütfen topikte çok karışıklık olur yoksa.
toplam sayı :4.444
not : niyet edip başlarken yapabilenler hacet namazı ile başlasınlar lütfen :)okuduğumuz niyeti bilip aklımızda tutup okuyalım

Ayyy Sağol canım ben bi gerildim yetisemiyecegim gibi geldi.
Bi de ben ilk defa okuyorum da acayip ağır geldi bana bu normal mi? Resmen cebellesiyorum size de oluyor mu?
evet canm ilk okuyana öyle gelir ben ilk okuduğumda sanki her dua 5 dk sürüyormuş gibi gelirdi şimdi 20 sn ye sürüyordur okumam

akdnz07 canım 2 kişiden hiç haber alamadım eğer gelmezlerse bana bitiriken yardımcı olabilir misin cuma günü saat 5 kadar beklerim gelmezlerse o sayıyı da tamamlarım çünkü
Ohhh rahatladım. Doğru diyorsun okudukça alisiyor gibiyim
bazı dualar okurken tesirlidir bu da onlardan bir tanesi bence okurken ağır gelir mesela bazı esmaları da sürekli okuduğum halde ağır gelir

Canm ben okurum okumasina bi gunde de bitirirm ama haftasonu falan derken gun sayisi 5 e ckti bize gelene kadar 3 ay olcak ozaman nerdeyse benm bu duaya cok ihtiyacm var okadar kotuym ki anlatamam agliyorm suan
Boyle uzun surckse ben listeden cikicam baska arkadas bulurum yerime ben 275 i tas catlasa bir bucuk saat da okudum bukadar uzun surmesni anlayamiyorm

Ayyy canım Rabbim yardımcın olsun inşallah.
Doğru diyorsun şimdi sen diyince farkettim gün sayısı 5 e cikmasin K kalemero . Biraz daha zorlayalim arkadaşlar

Bu arada bir buçuk saatde okumanida takdir ettim. Ben çok yavasim

Kızlar cuma 17 ye kadar vaktimiz var sonra yeni arkadaşa geçeriz inşallah lütfen herkes okuduğunu yazsın

canım ben yarın 5 e kadar bitiremeyebilirim gün içersinde çalıştığım için okuma yapamıyorum bütün okumalarımı sabah akşam trafikte ve evde yapabiliyorum bilgin olsun

canım ben yarın 5 e kadar bitiremeyebilirim gün içersinde çalıştığım için okuma yapamıyorum bütün okumalarımı sabah akşam trafikte ve evde yapabiliyorum bilgin olsun

Canım Cuma akşam 22 olsun dedik sagolsun kalemero da olur dedi.

canım bende 1 saatte falan bitirdim haklısın bir iki kişi ilerlesin belli olur ya da şöyle bir yöntem buluruz herkes okuduğu kadarını alır biz hızlı okuyanlar çok alırız merak etme hızlandırırız

arkadaşım sen alışmışsındır okumaya 1,30 saat sürer ben ilk defa okuyorum ve banada çok ağır geldi 1,30 saatte trafikte 80 tane okuyabildim yani işte de elimizde zikirmatikle gezemiyoruz maalesef uzun sürüyor.. rabbim en kısa sürede derdine derman olsun

Canım Cuma akşam 22 olsun dedik sagolsun kalemero da olur dedi.

gördüm canım saolasın

canm bu arada 275 yazmışsın 295 ti okuma sayısı sanırım yanlışlıkla yazdın

canm bu arada 275 yazmışsın 295 ti okuma sayısı sanırım yanlışlıkla yazdın
Yanlis yazdm canm 295 en basta zikirmatige kaydettm zaten 295 diye orda 295 den geriye sayiyo Allah razi olsn herkesten moralim cok bozuk calisan arkadaslari da anliyorm dualardan baska tutunacak dalim yok zaten tum gunun dua ederek geciyo calismadgm icin ondan belki agiz aliskanligi hizlica okuyuverdm

canım sıkıntını gidermek için bol bol ayetel kursi oku 313 adet sana yardım edebilirim 1001 fatihaya niyet et bir de inşirah suresi

Salatı Tefriciyeye başlamadan önce duası yapılacak kişi İki rekat Allah rizasi icin namaz kilar. Namaz bitip selam verince 100 defa“Estağfirullahelaziyme ve Etubüileyh” diyerek tövbe ve istigfar edelir.
Daha sonra Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.“İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima” ayeti okunur.daha sonra okumaya başlayacağımız arkadaşın adını söyleyerek allahım niyet ettim ….. salavatı tefriciye okumaya sen ….kulunun hayırlı hacetini kabul et denilip okunmaya başlanılır….
Bismillahirrahmanirrahim
“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî
tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve
hüsnül- havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli
lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

okuyacak olan arkadaşların okumadan önce yapacağı ;
3 defa Alluekber
3 defa Elhamdulilllah
3 defa estağfrullah
3 defa la ilahe illallah
,dedikten sonra Allahım niyet ettim Özge kulun için 295 tane salavatı tefriciye okumaya ,ÖZge kulunun senden istediği işlerinin açılması ihracat cirolarının ve döviz girişlerinin artması Rabbim sen bolluk bereket ver zor günleri bitir feraha çıkar.rızklarını arttır kolaylaştır Rabbim. Amin.
1.kalemero=314=okudu
2.nefseems =295 okuyor
3.ariesfount =295=okudu
4.ikihayat =295 okuyor
5.eilenn=295 okuyor
6.sukasidesi32 =295 okudu
7.misseste =295 okuyor
8.seninbenimgibi =295 okuyor
9.papatya=295 okuyor
10. Fullden =295 okuyor
11.delicezeytin79 =295 okuyor
12.kumrukusum=295
13.sealand=295
14.akdenz=295=okudu
15.jasminej =295 okuyor
okumayı 3 günde bitirelim arkadaşlar hızlı okuyanlar yetiştiremeyenlere yardım edebilirler bunun için özelden mesajlaşın lütfen topikte çok karışıklık olur yoksa.
toplam sayı :4.444
not : niyet edip başlarken yapabilenler hacet namazı ile başlasınlar lütfen :)okuduğumuz niyeti bilip aklımızda tutup okuyalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…