hayırlı dularımız için 4444 kere salavatı tefriciye okuyalım

Şimdi biraz daha okudum dun fazla ilerleyememistim yarın öğlene kadar kismetse bitirmeyi planlıyorum bitirince bildirim yapacağım mmm :KK66:

Özge kardeşim senin için 295 defa okudum Rabbim dualarımızı ve senin hayırlı dileklerini kabul etsin amin

K kalemero canım cok mahcubum sana karsi ama bu hafta is yerinde ilk haftam, cok gec saatte döndum hep eve, yorgunluktan yığıldım kaldım ve bitmedi, bitmeyecek de. Bugun fırsat bulursam zar zor 100ü tamamlarım. Bitiren arkadaslar geri kalan 195'i bölüşsün aralarında. Ben de çıkayım listeden, bundan sonraki arkadaşların da duası benim yüzümden aksamasin. Kusura bakma, boyle olsun istemezdim. Rabbim dualarını kabul etsin insallah. 100ü bitirince yazarım. Hakkınızı helal edin kızlar.

Salatı Tefriciyeye başlamadan önce duası yapılacak kişi İki rekat Allah rizasi icin namaz kilar. Namaz bitip selam verince 100 defa“Estağfirullahelaziyme ve Etubüileyh” diyerek tövbe ve istigfar edelir.
Daha sonra Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.“İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima” ayeti okunur.daha sonra okumaya başlayacağımız arkadaşın adını söyleyerek allahım niyet ettim ….. salavatı tefriciye okumaya sen ….kulunun hayırlı hacetini kabul et denilip okunmaya başlanılır….
Bismillahirrahmanirrahim
“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî
tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve
hüsnül- havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli
lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

okuyacak olan arkadaşların okumadan önce yapacağı ;
3 defa Alluekber
3 defa Elhamdulilllah
3 defa estağfrullah
3 defa la ilahe illallah
,dedikten sonra Allahım niyet ettim Özge kulun için 295 tane salavatı tefriciye okumaya ,ÖZge kulunun senden istediği işlerinin açılması ihracat cirolarının ve döviz girişlerinin artması Rabbim sen bolluk bereket ver zor günleri bitir feraha çıkar.rızklarını arttır kolaylaştır Rabbim. Amin.
1.kalemero=314=okudu
2.nefseems =295 okudu
3.ariesfount =295=okudu
4.ikihayat =295 okuyor
5.eilenn=295 okuyor
6.sukasidesi32 =295 okudu
7.misseste =295 okudu
8.seninbenimgibi =295 okuyor
9.papatya=295 okuyor
10. Fullden =295 okuyor
11.delicezeytin79 =295 mazeretli okuyamadı
12.kumrukusum=295 okudu
13.sealand=295 okudu
14.akdenz=295=okudu
15.jasminej =295 okudu
okumayı 3 günde bitirelim arkadaşlar hızlı okuyanlar yetiştiremeyenlere yardım edebilirler bunun için özelden mesajlaşın lütfen topikte çok karışıklık olur yoksa.
toplam sayı :4.444
not : niyet edip başlarken yapabilenler hacet namazı ile başlasınlar lütfen :)okuduğumuz niyeti bilip aklımızda tutup okuyalım

K kalemero canım cok mahcubum sana karsi ama bu hafta is yerinde ilk haftam, cok gec saatte döndum hep eve, yorgunluktan yığıldım kaldım ve bitmedi, bitmeyecek de. Bugun fırsat bulursam zar zor 100ü tamamlarım. Bitiren arkadaslar geri kalan 195'i bölüşsün aralarında. Ben de çıkayım listeden, bundan sonraki arkadaşların da duası benim yüzümden aksamasin. Kusura bakma, boyle olsun istemezdim. Rabbim dualarını kabul etsin insallah. 100ü bitirince yazarım. Hakkınızı helal edin kızlar.
canım bu gün bitirip yeni arkadaşa geçeceğiz sen okuma ben tamamlarım bu gün içinde zorlama kendini....
öyle mahcup falanda olma insanlık hali... amin canım saol ....listeden çıkmak istersen de sen bilirsin bir şey diyemem

arkadaşım sen alışmışsındır okumaya 1,30 saat sürer ben ilk defa okuyorum ve banada çok ağır geldi 1,30 saatte trafikte 80 tane okuyabildim yani işte de elimizde zikirmatikle gezemiyoruz maalesef uzun sürüyor.. rabbim en kısa sürede derdine derman olsun

gördüm canım saolasın :KK68:

Bende seninle aynı fikirdeyim işyerinde zikirmatikle gezemiyorum.Bende biraz yavaş okuyorum galiba bir kere daha okumuştum ama epey zaman girdi araya. Ben de çalışıyorum ve şansıma 2 3 gündür inanılmaz yoğun eve çok geç gidiyorum sabah çok erken kalkıyorum elimden geldiğince okuyorum ama benimde eksiğim var 120 kadar :KK43: Bu geceye yetiştirmeye çalışacağım inşallah bugün eve erken gidebilirsem. Arkadaşlarıma vs versem okurlarda özenli okumazlar diye vermek istemedim.

K kalemero ben okuyamayan arkadaşlarınkinden 50 tane alabilirim eğer sen zorlanacaksan? bugün işten eve gittiğimde tamamlarım eksik varsa inşallah.
Nefs Nefs sen ne zaman başlarsın canım bugün 10 dan sonra mı? İstersen sen de dileğini falan yaz bitiren arkadaşlar seninkine de başlasın

Bende seninle aynı fikirdeyim işyerinde zikirmatikle gezemiyorum.Bende biraz yavaş okuyorum galiba bir kere daha okumuştum ama epey zaman girdi araya. Ben de çalışıyorum ve şansıma 2 3 gündür inanılmaz yoğun eve çok geç gidiyorum sabah çok erken kalkıyorum elimden geldiğince okuyorum ama benimde eksiğim var 120 kadar :KK43: Bu geceye yetiştirmeye çalışacağım inşallah bugün eve erken gidebilirsem. Arkadaşlarıma vs versem okurlarda özenli okumazlar diye vermek istemedim.
canım senin 120 eksiğinin 50 tanesini J jasminej e verelim okurum demiş saolsun sende 70 taneyi okursun olur mu ?

K kalemero ben okuyamayan arkadaşlarınkinden 50 tane alabilirim eğer sen zorlanacaksan? bugün işten eve gittiğimde tamamlarım eksik varsa inşallah.
Nefs Nefs sen ne zaman başlarsın canım bugün 10 dan sonra mı? İstersen sen de dileğini falan yaz bitiren arkadaşlar seninkine de başlasın
tamam canm saol iki hayat tın 50 sini sen okursun

X