hayırlı dularımız için 4444 kere salavatı tefriciye okuyalım

bahtsızlık böyle bir şey işte :/ forum tam da bozulacak günü buldu :)) neyse geç olsun da, hayırlısı ile olsun. Adım Jale, benim için 'Rabbim Jale kulunun duasını dileğini kabul et, sen onun dileğini geri çevirme' diye dua ederseniz minnettar olurum. Allah hepinizden razı olsun şimdiden.

salatı Tefriciyeye başlamadan önce duası yapılacak kişi İki rekat Allah rizasi icin namaz kilar. Namaz bitip selam verince 100 defa“Estağfirullahelaziyme ve Etubüileyh” diyerek tövbe ve istigfar edelir.
Daha sonra Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.“İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima” ayeti okunur.daha sonra okumaya başlayacağımız arkadaşın adını söyleyerek allahım niyet ettim ….. salavatı tefriciye okumaya sen ….kulunun hayırlı hacetini kabul et denilip okunmaya başlanılır….
Bismillahirrahmanirrahim
“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî
tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve
hüsnül- havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli
lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

okuyacak olan arkadaşların okumadan önce yapacağı ;
3 defa Alluekber
3 defa Elhamdulilllah
3 defa estağfrullah
3 defa la ilahe illallah
,dedikten sonra @Papatya arkadaşımızın duası ;Ortaokula giden oğlumun derslerinde başarılı, ders çalışmayı seven, vatana millete hayırlı, dinimizi ve rabbimizi bilen, kendi ayakları üzerinde durabilen, ekmeğini kazanan başarılı bir insan ve hayırlı bi evlat olmasını diliyorum rabbimden.

1.kalemero=288 okudu
2. Nefs =288
3. P puka1606 =288 okudu
4. ikihayat =288
5. eilenn =288
6. @Sukasidesi32 = 288
7. E Ekyzdn03 =288 okudu
8. @Papatya =412 duası okunan arkadaş
9. D delicezeytin79 =288 okudu
10. kumrukusum =288 okudu
11. Sealand =288 okudu
12. J jasminej =288 okudu
13. Cry- =288
14. changelife =288 okudu
15. Cilekkokusu12345 =288 okudu
okumayı cumartesi saat 21:00 a kadar
bitirelim arkadaşlar hızlı okuyanlar yetiştiremeyenlere yardım edebilirler bunun için özelden mesajlaşın lütfen topikte çok karışıklık olur yoksa.
toplam sayı :4.444
not : niyet edip başlarken yapabilenler hacet namazı ile başlasınlar lütfen ...okuduğumuz niyeti bilip aklımızda tutup okuyalım

Nefs ikihayat eilenn @Sukasidesi32 E Ekyzdn03 Cry- Cilekkokusu12345 kızlar okudunuz mu ?

Son düzenleme:
geç olsun güç olmasın canım listeni yapacağım birazdan

papatya için bitmediyse daha sonra da yapabiliriz benim listeyi canım, ben niyetlendim başladım, zaten yavaş okuyorum. size ne zaman uyarsa o zaman başlayın :)) K kalemero
yok canım herkes okumuştıur inşallah site kapalıydı ben toparlarım şimdi önemli olan senin niyetlenip okumaya başlaman allah kabul etsin duanı

canım çok geçmiş olsun allahım seni ve bebişi korusun inşallah okuma konusunda kendini zorlama bende yardımcı lmaya çalışırım sana biraz yavaş okuyorum ama olsun elimden geleni yaparım

Cok cok cok tesekkür ederim.. Allah razı olsun :) ihtiyacım oldugunda hemen kapını calacagım

Okumusdum ama siteye giremiyordum

Mune açtığım konular kısmına tıkladığımda konular görünmüyor tekrar yüklenecek mi o bölümler teşekkürler....

salatı Tefriciyeye başlamadan önce duası yapılacak kişi İki rekat Allah rizasi icin namaz kilar. Namaz bitip selam verince 100 defa“Estağfirullahelaziyme ve Etubüileyh” diyerek tövbe ve istigfar edelir.
Daha sonra Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.“İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima” ayeti okunur.daha sonra okumaya başlayacağımız arkadaşın adını söyleyerek allahım niyet ettim ….. salavatı tefriciye okumaya sen ….kulunun hayırlı hacetini kabul et denilip okunmaya başlanılır….
Bismillahirrahmanirrahim
“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî
tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve
hüsnül- havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli
lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

okuyacak olan arkadaşların okumadan önce yapacağı ;
3 defa Alluekber
3 defa Elhamdulilllah
3 defa estağfrullah
3 defa la ilahe illallah
,dedikten sonra @Papatya arkadaşımızın duası ;Ortaokula giden oğlumun derslerinde başarılı, ders çalışmayı seven, vatana millete hayırlı, dinimizi ve rabbimizi bilen, kendi ayakları üzerinde durabilen, ekmeğini kazanan başarılı bir insan ve hayırlı bi evlat olmasını diliyorum rabbimden.

1.kalemero=288 okudu
2. Nefs =288
3. P puka1606 =288 okudu
4. ikihayat =288 okudu
5. eilenn =288 okudu
6. @Sukasidesi32 = 288
7. E Ekyzdn03 =288 okudu
8. @Papatya =412 duası okunan arkadaş
9. D delicezeytin79 =288 okudu
10. kumrukusum =288 okudu
11. Sealand =288 okudu
12. J jasminej =288 okudu
13. Cry- =288
14. changelife =288 okudu
15. Cilekkokusu12345 =288 okudu
okumayı cumartesi saat 21:00 a kadar
bitirelim arkadaşlar hızlı okuyanlar yetiştiremeyenlere yardım edebilirler bunun için özelden mesajlaşın lütfen topikte çok karışıklık olur yoksa.
toplam sayı :4.444
not : niyet edip başlarken yapabilenler hacet namazı ile başlasınlar lütfen ...okuduğumuz niyeti bilip aklımızda tutup okuyalım
@Papatya canım @Sukasidesi32 biraz rahatsızmış bu akşam bitirecek Nefs ve Cry- dan haber bekliyorum

Çok şükür Kavuştuk.
@Papatya canım okudum senin için Rabbim inşallah kabul eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…