hayırlı dularımız için 4444 kere salavatı tefriciye okuyalım

GÜNCELLL LİSTE

salatı Tefriciyeye başlamadan önce duası yapılacak kişi İki rekat Allah rizasi icin namaz kilar. Namaz bitip selam verince 100 defa“Estağfirullahelaziyme ve Etubüileyh” diyerek tövbe ve istigfar edelir.
Daha sonra Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.“İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima” ayeti okunur.daha sonra okumaya başlayacağımız arkadaşın adını söyleyerek allahım niyet ettim ….. salavatı tefriciye okumaya sen ….kulunun hayırlı hacetini kabul et denilip okunmaya başlanılır….
Bismillahirrahmanirrahim
“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî
tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve
hüsnül- havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli
lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

okuyacak olan arkadaşların okumadan önce yapacağı ;
3 defa Alluekber
3 defa Elhamdulilllah
3 defa estağfrullah
3 defa la ilahe illallah
,dedikten sonra Allahım niyet ettim Pınar kulun için salavatı tefriciye okumaya ,Pınar kulunun senden istediği ,kızının teog sınavını başarıyla geçirmesi emeklerinin karşılığı olarak güzel bir puan almasını,güzel bir sonuç elde etmesini istiyor.Rabbim sen Pınar arkadaşımızın kızına hayırlı başarılı bir sınav sonucu ver.dularımızı kabul et amin.
1.kalemero=406
2.nefseems =400(pınar duası okunan arkadaşımız)
3.ariesfount =258
4.ikihayat =258
5.eilenn=258
6.sukasidesi32 =258
7.misseste =258
8.papatya=258
9. Fullden =258
10.delicezeytin79 =258
11.kumrukusum=258
12.sealand=258 okudu
13.akdenz=400
14.jasminej =400
15.cry=258

okumayı 3 günde bitirelim arkadaşlar hızlı okuyanlar yetiştiremeyenlere yardım edebilirler bunun için özelden mesajlaşın lütfen topikte çok karışıklık olur yoksa.
toplam sayı :4.444
not : niyet edip başlarken yapabilenler hacet namazı ile başlasınlar lütfen :)okuduğumuz niyeti bilip aklımızda tutup okuyalım

canım bir önceki benim duamdan kalan 293 var onu almak ister misin yoksa yeni listeden mi başlamak istiyorsun yetişemem dersen onu ben okurum
Pazartesiye kadar ikisini okuyabilir miyim bilmiyorum canım biraz yavaş okuyorum ve ezberimde yok pınarı okuyayım erken bitirirsem seninkini de okuyayım hak geçmesin hem

Pazartesiye kadar ikisini okuyabilir miyim bilmiyorum canım biraz yavaş okuyorum ve ezberimde yok pınarı okuyayım erken bitirirsem seninkini de okuyayım hak geçmesin hem
canım ben benim duamı bitireyim artık sen pınarı okumaya başla o zaman ben hallederim 293 ü teşekkürler

Arkadaşlar ben yarin 2. Arkadas icin okumami bitirip listeden cikmak istiyorum pek vakit bulamıyorum okumak için başka okumalarım da var bi de haftaiçi de kursum olduğundan okuyamiyorum o yüzden istemeyerek te olsa çıkıyorum okumami bitirip bildirim yapacağım kızlar iyi akşamlar ...

Kızlar merhaba şimdi telefondan giriyorum listeyi duzenleyecegim

nefseems (pınar ) kardeşim içinokudum 258 defa okudum Rabbim hayırlı dileklerini kabul etsin amin Rabbim bütün kardeşlerimizin hayırlı dualarımızıda kabul etsin amin 150fazla dan okudum Rabbim hayırlı dileklerimizi kabul etsin amin

salatı Tefriciyeye başlamadan önce duası yapılacak kişi İki rekat Allah rizasi icin namaz kilar. Namaz bitip selam verince 100 defa“Estağfirullahelaziyme ve Etubüileyh” diyerek tövbe ve istigfar edelir.
Daha sonra Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.“İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima” ayeti okunur.daha sonra okumaya başlayacağımız arkadaşın adını söyleyerek allahım niyet ettim ….. salavatı tefriciye okumaya sen ….kulunun hayırlı hacetini kabul et denilip okunmaya başlanılır….
Bismillahirrahmanirrahim
“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî
tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve
hüsnül- havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli
lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

okuyacak olan arkadaşların okumadan önce yapacağı ;
3 defa Alluekber
3 defa Elhamdulilllah
3 defa estağfrullah
3 defa la ilahe illallah
,dedikten sonra Allahım niyet ettim Pınar kulun için salavatı tefriciye okumaya ,Pınar kulunun senden istediği ,kızının teog sınavını başarıyla geçirmesi emeklerinin karşılığı olarak güzel bir puan almasını,güzel bir sonuç elde etmesini istiyor.Rabbim sen Pınar arkadaşımızın kızına hayırlı başarılı bir sınav sonucu ver.dularımızı kabul et amin.
1.kalemero=406-200-150=56 okudu
2.nefseems =400(pınar duası okunan arkadaşımız)
3.ariesfount =258
4.ikihayat =258
5.eilenn=258
6.sukasidesi32 =258 okudu
7.misseste =258
8.papatya=258 okudu
9. Fullden =258
10.delicezeytin79 =258 okudu
11.kumrukusum=258 okudu +150
12.sealand=258 okudu
13.akdenz07=400 okudu
14.jasminej =400
15.cry=258
16. changelife =200
17.fatma(yeni listeden sayı alacak)

okumayı 3 günde bitirelim arkadaşlar hızlı okuyanlar yetiştiremeyenlere yardım edebilirler bunun için özelden mesajlaşın lütfen topikte çok karışıklık olur yoksa.
toplam sayı :4.444
not : niyet edip başlarken yapabilenler hacet namazı ile başlasınlar lütfen ...okuduğumuz niyeti bilip aklımızda tutup okuyalım
fazla okuyan arkadaşların sayısını bendeki sayıdan düşüp kalanı okudum herkes aynı anda okur fazla olmasın diye eksiği olan olursa ben tamamlayacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…