hayırlı dularımız için 4444 kere salavatı tefriciye okuyalım

canım senin 120 eksiğinin 50 tanesini J jasminej e verelim okurum demiş saolsun sende 70 taneyi okursun olur mu ?

Olur canım okurum tabi geceye kadar bitiririm allah izin verirse. Çok teşekkür ederim kusura bakmayın ne olur bu 1 hafta daha yoğun geçer sonra azalır ben elimden geldiğince okumaya çalışıyorum

arkadaşımız Pınar saat 21:00 da niyetlenecek başlayacak arkadaşlar ona göre başlasınlar lütfen
rabbim herkesin gönlündeki hayırlı duasını kabul etsin....

salatı Tefriciyeye başlamadan önce duası yapılacak kişi İki rekat Allah rizasi icin namaz kilar. Namaz bitip selam verince 100 defa“Estağfirullahelaziyme ve Etubüileyh” diyerek tövbe ve istigfar edelir.
Daha sonra Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.“İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima” ayeti okunur.daha sonra okumaya başlayacağımız arkadaşın adını söyleyerek allahım niyet ettim ….. salavatı tefriciye okumaya sen ….kulunun hayırlı hacetini kabul et denilip okunmaya başlanılır….
Bismillahirrahmanirrahim
“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî
tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve
hüsnül- havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli
lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

okuyacak olan arkadaşların okumadan önce yapacağı ;
3 defa Alluekber
3 defa Elhamdulilllah
3 defa estağfrullah
3 defa la ilahe illallah
,dedikten sonra Allahım niyet ettim Pınar kulun için salavatı tefriciye okumaya ,Pınar kulunun senden istediği ,kızının teog sınavını başarıyla geçirmesi emeklerinin karşılığı olarak güzel bir puan almasını,güzel bir sonuç elde etmesini istiyor.Rabbim sen Pınar arkadaşımızın kızına hayırlı başarılı bir sınav sonucu ver.dularımızı kabul et amin.
1.kalemero=404
2.nefseems =400(pınar duası okunan arkadaşımız)
3.ariesfount =270
4.ikihayat =270
5.eilenn=270
6.sukasidesi32 =270
7.misseste =270
8.seninbenimgibi =270
9.papatya=270
10. Fullden =270
11.delicezeytin79 =270
12.kumrukusum=270
13.sealand=270
14.akdenz=270
15.jasminej =400

okumayı 3 günde bitirelim arkadaşlar hızlı okuyanlar yetiştiremeyenlere yardım edebilirler bunun için özelden mesajlaşın lütfen topikte çok karışıklık olur yoksa.
toplam sayı :4.444
not : niyet edip başlarken yapabilenler hacet namazı ile başlasınlar lütfen :)okuduğumuz niyeti bilip aklımızda tutup okuyalım

Nefs canım dua listeni yaptım bir bak eğer değiştirmek istediğin bir şey varsa dua listesini kopyalayıp alt yere yapıştırıp üstünde düzeltme yapıp tekrar yayınlayabilirsin....

Nefs canım dua listeni yaptım bir bak eğer değiştirmek istediğin bir şey varsa dua listesini kopyalayıp alt yere yapıştırıp üstünde düzeltme yapıp tekrar yayınlayabilirsin....

Yok canım Allah razı olsun duamı gayet güzel toparlamissin Sağol.
Simdiden duâ edecek arkadaşlarıma teşekkür ederim. Rabbim rahatlıkla okumayı nasip etsin hepsine.

Yok canım Allah razı olsun duamı gayet güzel toparlamissin Sağol.
Simdiden duâ edecek arkadaşlarıma teşekkür ederim. Rabbim rahatlıkla okumayı nasip etsin hepsine.
Allah gonlunuze gore versn insallah kiziniz guzel bir sonuc elde eder Allah simdiden hepimizim duasini kabl etsn insallah

Ne mutlu bize Allah a siginip guveniyoruzz inaniyoruz dua ediyoruz birbirimize Allah herkesten razi olsun
Allah bize yeter o ne guzel vekildir ....

Ne mutlu bize Allah a siginip guveniyoruzz inaniyoruz dua ediyoruz birbirimize Allah herkesten razi olsun
Allah bize yeter o ne guzel vekildir ....
Gerçekten öyle ve şükür Rabbime bana da bunu nasip etti. Hep nasıl yaparım nasıl okuyabilirim diye düşünüp duruyordum.
Çok şükür darda bırakmadı sizlerle buluşturdu. Rabbim herkesin gönlünde olanı nasip etsin.

Allah gonlunuze gore versn insallah kiziniz guzel bir sonuc elde eder Allah simdiden hepimizim duasini kabl etsn insallah
Amin canım amin çok çalışıyor gerçekten Yarada'nım emeğinin karşılığını versin.
Sınava girecek bütün yavrulara için de benim yavruma da yardım etsin.

K kalemero Canım öncelikle Allah seninkini kabul etsin insallah ama ben yarın okuyamayacagım hangi gün son yeni okumamız için. Malum gebelikten ötürü yarın tüm günüm dr da gececek ve bebek alısverisiyle

GÜNCELLL LİSTE

arkadaşımız Pınar saat 21:00 da niyetlenecek başlayacak arkadaşlar ona göre başlasınlar lütfen

salatı Tefriciyeye başlamadan önce duası yapılacak kişi İki rekat Allah rizasi icin namaz kilar. Namaz bitip selam verince 100 defa“Estağfirullahelaziyme ve Etubüileyh” diyerek tövbe ve istigfar edelir.
Daha sonra Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.“İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima” ayeti okunur.daha sonra okumaya başlayacağımız arkadaşın adını söyleyerek allahım niyet ettim ….. salavatı tefriciye okumaya sen ….kulunun hayırlı hacetini kabul et denilip okunmaya başlanılır….
Bismillahirrahmanirrahim
“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî
tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve
hüsnül- havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli

3 defa Alluekber
3 defa Elhamdulilllah
3 defa estağfrullah
3 defa la ilahe illallah
,dedikten sonra Allahım niyet ettim Pınar kulun için salavatı tefriciye okumaya ,Pınar kulunun senden istediği ,kızının teog sınavını başarıyla geçirmesi emeklerinin karşılığı olarak güzel bir puan almasını,güzel bir sonuç elde etmesini istiyor.Rabbim sen Pınar arkadaşımızın kızına hayırlı başarılı bir sınav sonucu ver.dularımızı kabul et amin.
1.kalemero=406
3.ariesfount =258
4.ikihayat =258
5.eilenn=258
6.sukasidesi32 =258
7.misseste =258
8.seninbenimgibi =258
9.papatya=258
10. Fullden =258
11.delicezeytin79 =258
12.kumrukusum=258
13.sealand=258
14.akdenz=400
15.jasminej =400

okumayı 3 günde bitirelim arkadaşlar hızlı okuyanlar yetiştiremeyenlere yardım edebilirler bunun için özelden mesajlaşın lütfen topikte çok karışıklık olur yoksa.
not : niyet edip başlarken yapabilenler hacet namazı ile başlasınlar lütfen :)okuduğumuz niyeti bilip aklımızda tutup okuyalım

amin canım saolasın.... pazartesi saat 22:00 ye kadar toparlamaya çalışacağız

GÜNCELLL LİSTE

Bismillahirrahmanirrahim

3 defa Alluekber
3 defa Elhamdulilllah
3 defa estağfrullah
3 defa la ilahe illallah
1.kalemero=406
3.ariesfount =258
4.ikihayat =258
5.eilenn=258
6.sukasidesi32 =258
7.misseste =258
8.papatya=258
9. Fullden =258
10.delicezeytin79 =258
11.kumrukusum=258
12.sealand=258
13.akdenz=400
14.jasminej =400
15.cry=258

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…