Hayırlı dualarımızın kabulu için Ya Mücib (c.c) esması

Topluca herkes icin 55 tane okuyacagiz.
Tesbih okumayi yaparken öncesinde veya sonrasinda burdan arkadaslarimizin isim ve dualarini da analım.

Yarin baslayalim. En geç aksam 23.00 gibi bildirim yapilsin.

Yeni katilan uyeleri ilk siralara koydum.

@Prenses Polyanna
@Mehtapmeri (Mehtap) duasi : Esinin tez vakitte iş bağlayıp borçlarını ödemesinde kolaylık elde etmesi.
@SeviyorumUlenn' in duasi : Abim Çağrı, davasını kazanip hayırlı bol kazançlı zahmetsiz bir işe girsin.
@sorumluluksahibi : niyetim icin...
@aziz misafir (Şeküre) 'in duasi : 2. tüp bebek denemem. Bu sefer hayırlı sağlıklı sıhhatli bir evlat sahibi olmak.
@bahar544 (Cigdem) 'nin duasi : Gonlumden geçenin hayirlisiyla nasip olmasi, evlenmek.
@Dil-i bitab (Saliha) 'ın duasi : hayirli saglikli evlat sahibi olmak.
NorthCarolina NorthCarolina (Seda) 'in duasi : Gonlumden geçenin hayirlisiyla nasip olmasi.
birumut58 birumut58 (Hacı kızı Şirin) 'in duasi : Eşimle yuvamda huzur mutluluk ve hayırlı uğurlu bi kız evlat sahibi olmak.
Minnoskafa Minnoskafa (Gamze) 'nın duasi : Hayırlı sağlıklı doğum ve hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmak.
@EyyyYar (Leyla) 'ın duasi : Allahin izniyle .
Hayirli sağlıklı evlat sahibi olmak.
Ber ra Ber ra 'nin duasi : İşimin bana hayir bereket getirmesi, oglumun yolunun aydınlık olması.

Arkadaşlar buradaki herkese 55 tane okuyacaktık değil mi? Üzerinden çok zaman geçmiş, ben tamamen unutmuşum. Kimsenin hakkı geçmesin bugün herkese okuyayım.

Burasi cok sessiz kalmış kizlarr. Liste yapsak yeniden katilmak isteyen arkadaslar vardi devam etsek okumaya ne dersiniz:KK49:

X