Hayırlı dualarımızın kabulu için Ya Mücib (c.c) esması

Kızlar ben her gün birine okunacak sanmıştım bu şekilde unuturum belki okuyamam ilk kişiyi kaçırdım beni lütfen listeden çıkartın hakka girmek istemiyorum

Kızlar ben her gün birine okunacak sanmıştım bu şekilde unuturum belki okuyamam ilk kişiyi kaçırdım beni lütfen listeden çıkartın hakka girmek istemiyorum
Daha okuma başlamadı ki
Persembe günü ben listede etiketleyecem herkesi unutacak birsey yok ama isterseniz çıkabilirsiniz tabi

Daha okuma başlamadı ki
Persembe günü ben listede etiketleyecem herkesi unutacak birsey yok ama isterseniz çıkabilirsiniz tabi
Sabah o saatlerde olurda müsait olamam o yüzden çekiniyorum ve süre çok uzun olacak her hafta biri . Liste sonunu düşünemiyorum günlük listeler bile bazen aksıyor haftalık daha zor olur o yüzden çıkmak istiyorum rica ediyorum

Kizlar hergun bir kişiye 55 okuyacağız yogun talep uzerine değişikliğe gittim ben istemiştim ki usulüne gore yapalım
Dua da acele olmaz Rabbim ne zaman dilerse o zaman kabul eder diye düşünmüştüm
Ama çoğunluk un kararına uymam gerekti
Hergun bir kisiye 55 tane okuyacağız

Kizlar hergun bir kişiye 55 okuyacağız yogun talep uzerine değişikliğe gittim ben istemiştim ki usulüne gore yapalım
Dua da acele olmaz Rabbim ne zaman dilerse o zaman kabul eder diye düşünmüştüm
Ama çoğunluk un kararına uymam gerekti
Hergun bir kisiye 55 tane okuyacağız
Gün içinde herhangi bir zamanda okuyacağız değil mi?

Yeni listemiz

1- @AVON52
2- @zeynoc17
3 - Dil-i bitab Dil-i bitab
4 - @SedaGretchen
5 - clara clara
6 - @sivas5858
7- Minnoskafa Minnoskafa
8 - S Sabr-Sukur-Dua
9 - @EyyyYar
10 - @Hazal
11 - C cansu_tr
12- Ber ra Ber ra okudu

Kızlar başlıyoruz
Her gün 1 kişiye 55 tane okuyacağız
Liste bitmeden diger kişiye okuma yapılmayacak
Mazaretsiz iki kişiye okumayan liste dışı kalır
Canım gerçek isimlerimizi de yazarsak ismen dua edilmesi açısından daha güzel olur.
Mesela AVON52 ismi nedir, niyeti nedir bilmiyorum. İsmen söylersek daha etkili olur diye düşünüyorum.

Duasını ve ismini yazmayınca müdahale edemedim kuzum
Canım gerçek isimlerimizi de yazarsak ismen dua edilmesi açısından daha güzel olur.
Mesela AVON52 ismi nedir, niyeti nedir bilmiyorum. İsmen söylersek daha etkili olur diye düşünüyorum.

X