Hayırlı dilekler için 4444 salat-ı tefriciye.

Yemin ederim oturup aglayacagim.
Arabayi satar hallederim diyor hala.
Ya cildiracagim ya intihar edeceğim artik..
Bebegm ltfn yapma böle neyms bbn böle ya ndn sze bunu yapyo ndn üzüyo hc mı vıcdanı yok evının rızkını oralara yatryo yazk günah dglmı anene sana bn ble üzüldm suan ne dycemı sasırdm 15 mlyrdı smd 35 oldu allahm yardmcnz olsun allahm szn yüzünvze baksn cnım kötü seyler getrme aklna nlur

Babam itiraf etti.
35 milyar borç cikti.
Kafayi yiyeceğim .
Bildiğin kafayi yiyeceğim.
Borsami oynamis napmis .
Artik cildiracagim.
Canım benim kendini bu kadar uzmemeye çalış. Elinde olmuyor insanın biliyorum ama sağlığından olma..ev ahalisi bu duruma ne diyor? Hiç konuştunuz mu?

Babam itiraf etti.
35 milyar borç cikti.
Kafayi yiyeceğim .
Bildiğin kafayi yiyeceğim.
Borsami oynamis napmis .
Artik cildiracagim.
annen ne yapıyo bu durumda. babanın elleri kırılsın. benim kocamda iddaa oynuyo... allah o kumar kapılarından girmelerini nasip etmesin . hidayet versin hepsine.

Sagolun kizlar Allah razi olsun dualariniz güzel dilekleriniz için.
Bizim de sinavimiz bu galiba..
sabret canım ALLAH büyük dua et RABBİM tez zamanda kurtarsın inşallah Babanada bi daha böyle şeyler nasip etmesin sakın intihar falan deme unutma dünyadaki sıkıntılar er yada geç geçicidir geriye senin boynuna ya günahını veya sevabını bırakır gider üzülme. bugün senin için dua edicez

Kizlar Sira bende bugün.

1) Asabirella- 34
2) Ceylinimdeceylinim -41
3) Umutsuzcuk - 34
4) Byzrn - 34
5) Berirem -34
6) Gulucukgs - 34
7) Gul_cann - 34
8) Ay__060 - YOK.
9) Redvelvetcake - 34
10)Elaaam-34

Canım annen için 500 adet ya şafi ya Allah esmalarını çektim.rabbim acil şifalar versin.
Canım benim ya Rabbim kabul etsin şu dar zamanımda yardim ettin Rabbim de senin gönlündekileri en kisa sürede kabul etsin inşallah,rahatsizken ckilirse bende cekeyim kafam durdu valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…