Hayırlı dilekler için 4444 salat-ı tefriciye.

1) Asabirella- 34 okundu
2) Ceylinimdeceylinim -41
3) Umutsuzcuk - 34 okundu
4) Byzrn - 34
5) Berirem -34
6) Gulucukgs - 34 okundu
7) Gul_cann - 34
8) Ay__060 - YOK.
9) Redvelvetcake - 34
10)Elaaam-34

Tovbe tövbe...
O nasil is ya.
Serefsiz adam .
Allah islah etsin bunlari .
Arkadasinin annesi babası mesleği var mi ?
kızlar bi yardım edin bana ne olur
akşam eşimle yemek yedik çay içiyoduk 6 gibi falan.
gayette mutluyuz.
kapı çaldı bende genelde yanlış basılıyo diye umursamadım ısrarla çalmaya devam edince karşı komşudur bak bi dedi eşim.
kalktım bi baktım eski alt komşum kapıda üstünde bi yelek öle kepımda ne oldu canım dedi ..
girebilirmiyim dedi gel dedim.
kayınvalidesi geliyo 4 aylık kızını sevmeye. sen ne biçimsin kadınsın 4 aylık cocuğu uyutamıyon. karşılıklı atışıyolar. kadını kapıya koyular. kocasıda bişi dememiş. kadın yürüyerek o soğukta bana gelmiş.ağladı. kocasını seviyo. ama tek sorun kayınvalidesi 2 saat sonra kocası aradı.
ben sana haksızsın demiyom ama ne annemin ne senin cenen durmuyo dedi. nerdeysen almaya gelcem dedi. geldi aldı.
şimdi bu kız cağız devlet destek veriyomu ailesini yuvasını kurtarmak için.
bende sonra kendimi kötü hissettim eşime dedimki biz şua mutluyuz huzurluyuz ama onlar kavga etmiş. çok kötü oldum dedim. bende cahilim ne yapılır bilemedim. polise gitseydik iş büyürdü ne bileyim.
ne yapmamız lazım.

Tovbe tövbe...
O nasil is ya.
Serefsiz adam .
Allah islah etsin bunlari .
Arkadasinin annesi babası mesleği var mi ?
yok be kuzum ..kız üniversiteyi okurken izmitte tanışıp buraya evleniyo. of of.. okadar kötüydümki ağladım akşam eşimde gidip dövcem o adamı .. kendi huzurunu bozuyo. bizimkinide bozdu dedi. allahım kimseye verme. sığınacak gidicek bi yeri olmaması kötü insanın.kız çalışmıyo. kocası bi yerde teknik eleman.

canım hamileykende saç basa girmişlerdi kadın 3 aylık hamileyken gitti 7 aylıkken döndü aileside vurdum duymaz sanırım uzak diye gelimyolar. dün dedim ailene gitsen yada çağırsan konuşmazlarmı. ah ben eşşeğim zamanında dayım gitme yapamazsın evlenme dedi . abim küs şimdi bana geri döndüm diye dedi. of ne bileyim benim eşim melek melek.

O kadin mutlu mu acaba şu an cidden merak ettim.
Yuva yikiyor ya resmen.
İstedikleri ne bunlarin ..
Allah sorsun hesabini insallah...
yok be kuzum ..kız üniversiteyi okurken izmitte tanışıp buraya evleniyo. of of.. okadar kötüydümki ağladım akşam eşimde gidip dövcem o adamı .. kendi huzurunu bozuyo. bizimkinide bozdu dedi. allahım kimseye verme. sığınacak gidicek bi yeri olmaması kötü insanın.kız çalışmıyo. kocası bi yerde teknik eleman.

1) Asabirella- 34 okundu.
2) Ceylinimdeceylinim -41 okundu.
3) Umutsuzcuk - 34 okundu.
4) Byzrn - 34 okundu.
5) Berirem -34 okundu
6) Gulucukgs - 34 okundu.
7) Gul_cann - 34
8) Ay__060 - YOK.
9) Redvelvetcake - 34 okundu.
10)Elaaam-34 okundu.

Kizlar bitirelim mi bugün malum haftasonu giremeyenler olacaktır.

X