Hayırlı dilekler için 4444 salat-ı tefriciye.

Asabirella-okundu
2)Ceylinimdeceylinim-okundu
3)Umutsuzcuk-39-okundu
4)Byzrn-okundu
5)Berirem-39?
6)Gulucukgs-okundu
7)Ay__060-okundu
8)Redvelvetcake-okundu
hata yok umarım..
okuyan varsa bunu alıntılayıp yazsın kızlar :)

Kızlar dün öyle olaylar yaşamştmki ev sahbi bile ewe gelmşti düşünün btün gnm ağlmlkla geçti snra dedmki kalıp nmaz klıp dua edıyım ve tek dileğim iş teklfydı. Kaynvaldemn fırını war we elemanları oldgı için beni çalştrmıyodu dha dgrsu çalşcamda annca kasada durdgm için maaşlı çalşmıoçalşmıodum. (Bdvya) snra dün beni aradı akşam dediki yarın frına geş elrman yok ... bgun sbhtn akşma kdr çalştm harçlğmı aaldm ve kendiaide dediki elemanı çkartıp seni sokucm işe dedi sen çok iyi yapıosun dedi hem ihtycn var dedi... sbah işe gdrken yolda 1tl blup sadaka ktusuna attım yardma mhtaç insnlar geldi ekmek verdm yardım edene Allah edio inanın buna . 6aydr ewlym kaçkre frında çalştm hiç bana işe gir eleman olrk aylk maaş bağlym dememşti.... herşey dua ve sizin dualarmz saysaysayesnde inanın buna duamız gerçekleşıo ilk benm duam kabul oldu ve sıra sizde kızlar sabredn duayı brakmayın Allah hep görüyo ve isteklerinzi geri çevrmıo yeterki gerçekten isteyin...

Aaaa :)
Canim benim kutlarım..
Çok sevindim...
Rabbim duzluge cikarsin inşallah seni..

Allah büyük. .tamam hersey bitti dediğin an rabbim öyle bi kapı açıyor ki..Rabbim tüm dualarımızı kabul etsin.

Çok tşkkür ederm kzlar Allahta szn dualarnzı kabul eder inşallah :) tamamen çıkmazdaymdım ama Allahım kapılrmzı açtı ve eşimde yeni iş açıcak kendsne bir değil 2kre yüzüm güldü çok şükür.......

Bundan sonra da hep mutlu haberler gelsin canım..inan çok sevindimm..
Bir kapı kapanır bin kapı açılır

Cok sevindim canım... Allah hep yüzünü güldürsün insallah

Aynen Allah çok büyük.... Canlar yarın kime başlıoruz ben bgunden okumak istyrum yarın işte olduğum içn geç girerim
Vallahi bilmiyorum ama berirem sanirim yanlis olmasin benim için okudu mu yazmamis çok üzüldüm ben okudu sandim dua yi topladim bugün de rahatsizlandim ne olacak bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…