Hayırlı dilekler için 4444 salat-ı tefriciye.

manı dost olur.
EL ALİM:
Ya Alim zikrine devam eden gizli sırlara vakıf olur. Herşey ona beyan olur. Okuyanın ilmi artar, hikmetli konuşur ve yüce makamlara erişir. El Alim ismini yazıp suda silip içenin anlayışı ve zekası artar.
EL KABID:
Ya Kabid ismini okumaya devam eden kişi heybetlilik ve celallik kazanır. Kimse düşmanlık etmeye, hakkında dedikodu yapmaya cesaret edemez. Okuyan kötü huylarından kurtulur. Düşman şerrinden korunmak için 903 defa okunur. İki ay günde 10000 defa okuyana bazı sır perdeleri açılır.
EL BASIT:
Ya Basıt ismini zikreden kişi korktuğu şeylerden emin ve güven içinde olur. Kalbindeki korku ve endişeler gider. Kalbi geniş olur. Keyfi ve neşesi artar. Sıkıntılarından kurtulur. Rızkı ve itibarı artar. Kalp gözü açılır. Hergün sabah namazından sonra 72 defa Ya Basıt ismini zikredenin rızkı bollaşır.
EL VEKİL:
Ya Vekil ismini zikreden musibetlerden korunur. Rüzgar ve gök gürültüsü korkularından emin olur. Rızık kapıları açılır. Hergün sabah vakti 66 defa Ya Vekil ismini zikredenin rızkı artar. Düşman üzerine zöhre saatinde 66 defa Ya Vekil ismini 66 defa okuyarak beddua edilirse düşman hezimete uğrar.
EL KAVİYY:
Ya Kaviyy ismini zikredenin himmeti artar. Kuvvetlenir. Okuyan yolculuk sırasındaki kaza, bela ve hastalıklardan korunur. Günde 126 defa Ya Kaviyy ismini zikredenin kalp ve ruh kuvveti artar. Ağır bir yük kaldırırken Ya Kaviyy ismi zikredilirse zorluk çekilmez.
EŞ ŞEHİD:
Asi olan insanlar için okunursa asilikleri geçer. Ana-babaya karşı gelen kişinin veya kocasına karşı isyan eden kadının başından tutularak Ya Şehid ismi okunursa isyanları ve asilikleri geçer. Veya alın bölgesinden bir kıl koparılıp, kılın üzerine 1000 defa Ya Şehid ismi okunup, Allah'dan itaatli olması istenirse; o kişi itaatkar olur. Ya Şehid ismini zikreden kişi; nefis ahlakının kötülüklerinden kendini korumaya alır. Her gün sabah namazlarının ardından 122 defa Ya Şehid ismini zikreden şahadet nimetine kavuşur. İftiraya uğrayan Ya Allah Ya Şehid isimlerini gece yarısında 329 defa okumaya devam ederse iftiradan kurtulur. Zulme uğrayan kişi 1ay süreyle 319 defa Ya Şehid ismini zikredip, o kişiye beddua ederse zulumden kurtulur; zulmedende cezasını bulur.
EL HAKK:
Ya Hakk ismini zikreden kişi gizli sırlara vakıf olur. Halk arasında sözü geçen, dinlenen bir kişi olur. Kulluk görevlerini yerine getirmede zorlanmaz. Ahlakı ve durumu düzelir. Batıldan uzak olur.
EL METİN:
Ya Metin ismini hergün 500 defa zöhre saatinde okuyanlar; fakirlikten, hırstan, zulümden, kötü ahlaktan kurtulur. Zayıflığa düşmezler. Maddi ve manevi kuvvete ererler. Bir ay süreyle günde 1000 defa okuyanlar bazı sırlara vakıf olurlar. Kötü işlerle uğraşan kişinin, o huylarından vazgeçmesi için; Ya Kaviyy Ya Metin isimleri onar defa birlikte okunarak, Allah'dan o kişinin hidayete ermesi için dua edilir.

Evet kızlarr .
Bugün başlıyoruz ne okuyalım ne dersiniz ?
Kevser, Amenerrasulu veya çeşitli esmalar ?
ne dersiniz ?

Kızlar bende okudum kendime.

A ay__060 :Gönlümdekilerin kabulü için dua ederseniz kızlar... Allah razi olsun hepinizden.

1) Ceylinimdeceylinim - 300
2) Byzrn - 300
3) Berirem - 300
4) Gulucukgs - 300 Okundu
5) Gul_cann - 300
6) Ay__060 - 300
7) Redvelvetcake - 300
8) Elaaam-300
9) Yasemin5846 -300 Okundu
10) Sengul1976 - 300 Okundu

Kmin nişanı canm? Umarm hayrlsyla nişannz mutlu mesut geçer :) bende çoğunlğa uyarım dua knusunda pzartsye kdr karar verilir zaten... arada girip yazın sayfayı yetim bırakmayn :):)

kızlar bazı aksılıkler oldu anca smdı grebıldım bgunkını okuyamadım bırı okuyabılırrmı bnm yerıme nolurrrrr:KK61:

başlamıyoruz ......
evet canım düzenli okur haber veririm. Zaten gün içerisinde okuduğum ezbere bildiğim bir dua.

1) Ceylinimdeceylinim -
2) Byzrn -
3) Berirem -
4) Gulucukgs -
5) Gul_cann -
6) Ay__060 -
7) Elaaam-
8) Bengovil06

Listemiz bu kızlar haydi fikirlerinizi belirtin 12 gibi listeyi yayınlarım :KK19::KK19:

Bismillâhirrahmânirrahîm

İnnâ a’taynâkel-kevser. Fesalli lirabbike venhar. İnne şânieke hüvel ebter.

Kevser Suresinin Anlamı

Rahman ve Rahim olan Allah’ın Adıyla

Biz sana bol nimet verdik: O halde (yalnız) Rabbine ibadet et ve (yalnız O’nun adına) kurban kes. Şu gerçek ki, senden nefret eden, (her türlü iyilik ve güzellikten) kesilmektedir!

Kevser Süresi Ve Esrarı:

• 100 defa okuyanın muradını Allahü Teala verir
  • 100 defa okuyan rüyasında Peygamber Efendimizi görür
  • Bir oturuşta bin kere okumak pek faziletlidir.
  • her gün okuyanın kalbi iyi duygularla dolar.
  • Her türlü meşru hacet için,yağmur yağarken 1oo kere okuyup da dua edilirse,muradı hasıl olur.
  • Sabah istediği saatte uyanmak isteyen,yatmadan önce 3 kere okursa,amksadı hasıl olur.
  • her gün okumak,hasımların kinini engeller.

Arkadaşlar merhaba bur da yeni olduğum için çok fazla bilgim yok. Şimdi hangi duayı okuyoruz? Sayı belli mi? yoksa istediğimiz kadar mı okuyacağız?

bir sayı belirleyeceğiz canım onu okuyacağız.
Kimse için fark etmiyormuş o zaman günlük 2 kişiye okuyalım bir kişiye 100 tane kevser okuyalım yeter sanırım :)
Arkadaşlar merhaba bur da yeni olduğum için çok fazla bilgim yok. Şimdi hangi duayı okuyoruz? Sayı belli mi? yoksa istediğimiz kadar mı okuyacağız?

Evet kızlaar .
Kimse fikir belirtmedi bende kevser okuyalım dedim :)
Kevser suresi okuyalım
Bir günde 2 kişiye okuyoruz .
bugün bana ve B byzrn ye okuyoruz .
benim listemi yayınlayayım.
11.20 de baslayıp yarın 11.20de bitiririz inşallah.

1) Ceylinimdeceylinim - 100
2) Byzrn - 100
3) Berirem - 100
4) Gulucukgs - 100
5) Gul_cann - 100
6) Ay__060 - 100
7) Elaaam-100
8) Bengovil06-100

hadi bakalım kolay gelsin :)

Kızlar buda B byzrn nin listesi .
Yarına kadar ikisini de bitiririz inşallah.

1) Ceylinimdeceylinim - 100
2) Byzrn - 100
3) Berirem - 100
4) Gulucukgs - 100
5) Gul_cann - 100
6) Ay__060 - 100
7) Elaaam-100
8) Bengovil06-100

Kızlar birde ikisini de okuyup okudum yazarsanız karışıklık olmamış olur.
Yarın girerim ben hemen yeni listeyi yayınlarım çok yoğunum bu ara.
Hepinize iyi günler dilerim :KK19:

X